FM 23 Regen Tarihleri

FM23 regen çıkış tarihleri geldiği zaman wonderkid oyuncuları bedavaya kapın. Güncel FM 23 regen tarihleri ve potansiyelli regen bulma rehberi.

fm23 regen tarihleri

Yeni çıkan genç yetenekleri yakalamada FM 23 regen tarihleri rehberiniz olsun. Bütün ülkelerin FM23 regen çıkış tarihleri karşınızda. Ayrıca bu sayfada regen ve newgen konularını detaylıca inceleyerek kısa rehberler hazırladık. Tekrar hoş geldiniz.

FM oyunlarında sıkça adı geçen regen tam olarak nedir? Her sene altyapıdan oyuna dahil edilen, bilgisayar tarafından rastgele oluşturulmuş oyunculara regen diyoruz. Diğer adıyla newgen. Oyun motorunun regen oluşturma sebebi ise yaşlanıp emekli olan oyuncuların yerini doldurmak. Eğer altyapıdan bu oyuncular gelmeseydi veri-tabanı bir hayli küçülürdü ve transfer edecek futbolcu bulamazdık.

Peki regen çıkış tarihlerini bilmek neden önemli? Yeni çıkan oyuncular hemen kulüpleriyle sözleşme imzalamazlar. İlk çıktıları sırada bir süreliğine açık kontrat sahibi olduklarından sözleşme önerebilirsiniz. Böylece de kulüplere bonservis ücreti ödemek zorunda kalmazsınız.

En iyi regen oyuncusunu bulmak ise biraz çetrefilli. Bir regen çok yüksek potansiyele sahip olabilir ancak kişiliği kötü ise asla bu potansiyele erişemez. Detaylı bilgi edinmek için FM kişilik ve karakter rehberimize de göz atabilirsiniz. Kötü karakterli genç oyuncuyu adam etmenin tek yolu ise doğru bir mentor bulmakta gizli.

FM23 Regen Çıkış Tarihleri

Bütün dünyada FM 23 regen tarihleri:

ÜlkelerFM23 Regen Tarihleri
Türkiye9 Mart - 6 Nisan
İngiltere14 Mart - 11 Nisan
İspanya29 Mart - 26 Nisan
Almanya9 Mart - 6 Nisan
Fransa9 Mart - 6 Nisan
İtalya19 Mart - 16 Nisan
Portekiz19 Mart - 16 Nisan
Brezilya22 Eylül - 20 Ekim
Arjantin18 Ekim - 15 Kasım
Hollanda26 Mart - 23 Nisan
Belçika19 Mart - 16 Nisan
Rusya23 Şubat - 23 Mart
Avusturya3 Mart - 31 Mart
Bulgaristan7 Mart - 16 Nisan
Hırvatistan9 Mart - 6 Nisan
Çekya19 Mart - 16 Nisan
Danimarka19 Mart - 16 Nisan
Finlandiya3 Nisan
Yunanistan9 Mart
Macaristan9 Mart
İzlanda14 - 16 August
İrlanda22 Eylül
Norveç5 Şubat - 5 Mart
Polonya17 Mart - 14 Nisan
Romanya19 Mart - 20 Mart
Sırbistan5 Mart - 2 Nisan
Slovakya18 Mart - 15 Nisan
İskoçya14 Mart - 18 Nisan
İsveç14 Eylül - 12 Ekim
İsviçre9 Mart - 6 Nisan
Ukrayna16 Mart
Galler14 - 21 Mart
Şili30 Eylül - 28 Ekim
Kolombiya16 Ocak - 13 Şubat
Paraguay21 Eylül
Peru21 Eylül - 19 Ekim
Uruguay17 Ocak - 14 Şubat
Kanada21 Eylül
Meksika27 Şubat - 27 Mart
Amerika Birleşik Devletleri19 Ekim
Güney Afrika3 Nisan - 1 Mayıs
Avustralya4 Ekim - 5 Ekim
Çin14 Eylül

Yukarıda görmüş olduğunuz ilk 11 ülke regen çıkarma konusunda lider konumdalar. Özellikle Arjantin ve Brezilya tabiri caizse birer regen fabrikası. Çünkü bu iki ülkede çıkan oyuncular hem potansiyelli hem de uygun fiyatlı.

Kimi ülkelerin regen çıkış tarihleri sabit olsa da bir çoğu belirli bir zaman aralığına yayılmış. Yani her sezon farklı tarihlerde altyapı yükselmesi gerçekleşebiliyor. O nedenle belirtilen zaman aralığına geldiğinizde her gün altyapıları kontrol edin derim.

FM23 Regen Bulma Rehberi

FM 23 en iyi regen oyuncuları nasıl ve nerede bulunur? Bu sorunun birden fazla cevabı var.

Üç adımda FM 23 regen bulma rehberi:

  1. Kaliteli bir scout ekibi kur: Kaliteli regen oyuncuları elle bulmak pek mümkün değil. Bunun için geniş bir gözlemci ekibine ihtiyacınız var. Ayrıca gözlemcilerinizin oyuncu yetenek ve potansiyel gözlemle puanları en az +15 olmalı. Bahsettiğim ekibi kurduktan sonra tek tek gözlemcilerinizi görevlendirebilirsiniz. Örneğin birini Avrupa, diğerini Güney Amerika kıtasına 19 yaş altı oyuncuları bulmak için gönderin. Arjantin ve Brezilya ülkelerine ise muhakkak önemli birer gözlemci görevlendirin. Çünkü bu iki ülke regen konusunda çok etkili.
  2. Gözlemcilik programı kullan: FM Genie Scout, Scout Editor veya FMRTE gibi gözlemcilik programlarını kullanarak kolayca regen oyuncuları bulabilirsiniz. Ancak bu yöntemin hile olduğunu unutmayın ve mümkünse çok abartmayın. Hilenin ucunu kaçırdığınız vakit oyunun zevki kaçacaktır. O yüzden her şeyi tadında bırakmakta fayda var.
  3. Kendi regen oyuncularını yetiştir: Vakti gelince kendi takımınızın altyapısından kaliteli regen oyuncuları çıkarabilirsiniz. Tabi bunun gerçekleşmesi için üst düzey altyapı tesislerine ihtiyacınız var. Ama tek başına altyapı tesisleri yeterli gelmeyecektir, bir de kaliteli altyapı sorumlusu bulmalısınız. Ardından altyapınızdan yetenekli oyuncular çıkmaya başlayacaktır.

FM 23 regen bulma ve genç oyuncu çıkış tarihleri konumuzun sonuna geldik. Ziyaretiniz için teşekkür ederim, umarım yardımcı olabilmişimdir.

Destek olmak için aşağıya yorum atabilir, ardından da discord kanalımıza katılabilirsiniz. Tekrar görüşmek dileğiyle, şimdilik hoşça kalın.

Exit mobile version