FM 22 Çim Yaması

FM 2022 zemin yaması ile tekrar karşınızdayız arkadaşlar. En güzel texture ve görsellere sahip FM 22 çim yaması ile maçlarınız daha keyifli geçecek.

fm22 çim yaması

FM 22 çim yaması. Bir diğer adıyla FM 22 zemin yaması kelimenin tam anlamıyla maç keyfini bir tık yukarıya çeken bir grafik yaması. Merak edenler için de yamanın orijinal adı FM22 enhanced turf textures. Yaratıcısı da Fez007 isimli bir FM tutkunu internet kullanıcısı. Yama gerçekten çok etkili. Üstelik FM 2016 serisinden beri ara vermeden bu çim paketi piyasaya sürülüyor. Elbette bu seneyi de es geçmeyeceklerdi. Üstelik bu senin grafikleri hiç olmadı kadar kaliteli bir vaziyette.

Elbette FM 2022 serisinin tek grafik eklentisi çim yaması değil. Diğer mükemmel FM 22 grafik yamaları:

FM 22 STADYUM PAKETİ

FM 22 LOGO PAKETİ    FM 22 YÜZ PAKETİ

FM 22 FORMA PAKETİ    FM 22 3D FORMA PAKETİ

Diğer yamaları da kurup zincirin halkalarını tamamlayın derim. Böylelikle uzun soluklu ve görsel anlamda fazlasıyla estetik bir kariyere giriş yapabilirsiniz.

FM 22 Zemin Yaması

FM 22 zemin yaması yalnızca 3 boyutlu maç motoruyla maçlarını izleyen menajerler için geçerli. Yani 2 boyutlu kamerayı kullanıyorsanız bu paketi yüklemenin bir anlamı yok. Gerçi 2022 yılı itibariyle FM oyuncularının neredeyse %95’lik dilimi 3 boyutlu maç motorunu kullanıyor. Yine de bu ufak 2d 3d bilgisini önden vermiş olmak istedim.

Gelelim şimdi yamanın özelliklerine. FM22 zemin yaması boyut olarak yalnızca 20MB civarında. İçerisinde ise şimdilik 19 adet yeni, birbirinden güzel çim texture / grafik dosyası bulunduruyor. Yamanın bir numaralı amacı ise FM 22 çim görsellerini daha çeşitli ve gerçekçi hale getirmek. Ben bu amacın hakkının verildiğini düşünüyorum.

İNDİRME SAYFASI

İndirme linkini buraya bıraktım, şimdi sırada kurulum yönergeleri var. Adımları sırasına göre takip ettiğiniz vakit, bir kaç dakika içinde kurulumu tamamlayacaksınız.

FM22 Çim Yama Kurulumu

Paket kurulumu ise oldukça basit. İşte FM 22 çim / zemin yaması kurulumu:

  1. Yama dosyalarını yukarıda vermiş olduğum link aracılığıyla indirin.
  2. İndirmiş olduğunuz sıkıştırılmış dosyayı arşivden çıkartın.
  3. Önünüze art isimli bir klasör gelecek. Bu klasörü kopyalayıp şuraya yapıştırın:
    Belgelerim / Sports Interactive / Football Manager 2022 /
    Yapıştırma işlemi bittikten sonra olması gereken görüntü:
    Belgelerim / Sports Interactive / Football Manager 2022 / art
  4. Oyuna girin, ayarlar ve arayüz bölümünden geçici dosyaları temizleyin. Burada bahsettiğim şey çerezler. Sonrasında da temayı yenileyin.

Biraz emir kipi ile anlattım kusura bakmayın. Amacım daha iyi anlaşılabilmekti. Yukarıdaki adımları sırasıyla takip ettikten sonra birbirinden farklı gerçekçi çimleri oyununuzda görmeye başlayacaksınız. Şimdiden iyi oyunlar ve menajerli kariyerinizde başarılar dilerim. Kendinize çok ama çok iyi bakın, hoşça kalın!

Exit mobile version