FM 22 Bayrak Yaması

Football Manager 2022 milli takımlar ve ülke bayrakları.

fm22 bayrak paketi

FM 22 bayrak yaması paylaşımımıza hoş geldiniz. Karşınızda Football Manager serisinin en enteresan grafik yama türlerinden birisi olan, bayraklar kategorisi. FM 22 yamalar konusu gerçekten çok geniş. İndirilecek o kadar şey var ki saymakla bitmez.

Ancak bu günün konusu FM22 bayrak paketleri.

Başlamadan önce ufak bir paylaşım yapmak istiyorum.

FM22 grafik yamaları:

Yukarıdaki yamaları da edinin ki oyununuz görsel anlamda müthiş bir hale gelsin. Bu konuyu da geçtiğimize göre bayrak yama paylaşımına başlayabiliriz.

1. Minimalist Circle Flag Pack

Birinci bayrak yamamız oldukça minimalist bir tasarıma sahip. Bu tasarımda bayraklar yuvarlar olarak gözükür ve fazla dikkat çekmez. Asıl amaç ülkenin bayrağını az ama öz bir şekilde ortaya koymak. Eğer minimalist tasarım size hitap ediyorsa buyurun hemen şimdi bu yamayı edinin. Ancak bu listede dört adet daha bayrak yaması mevcut. Onlara da bir bakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Özellikler:

İNDİR

2. Backgrounds – Nations Pack

Bu aslında bir arka-plan yaması. Kısaca bir ülkenin profilini açtığınızda, arka planın komple ülkenin bayrağını göstermesini sağlıyor. Oyunun atmosferini yükseltmek için güzel bir yama. Özellikle milli takım yönetmeyi tercih edenlere şiddetle tavsiye ederim.

Özellikler:

İNDİR

3. Flag Patches & FOMA

DF11 yüz paketlerini biliyorsunuz. Aynı ekibin paylaşmış olduğu iki adet de bayrak yaması var. Bunlardan ilki flag patches, gerçekçi ve pütürlü bir bayrak dokusuna sahip. İkincisi FOMA ise daha net ve parlak, daha çok plaka havasını andıran bir tasarımla üretilmiş. Artık hangisi daha çok hoşunuza giderse onu kullanın.

Özellikler:

İNDİR

4. Flat Flags

Oyunda bazı ufak ülkelerin bayrakları yanlış veya eksik girilmiş. Flat Flags yaması da bu tarz problemli bayrakları düzeltiyor. Tasarımı ise olabildiğince sade. Bence denenebilir.

Özellikler:

İNDİR

5. Waving Flags Pack

Bayrak dediğin dalgalanacak! Waving Flags yaması oyundaki bütün bayrakları HD ve dalgalı hale getiriyor.

Benim en sevdiğim bayrak yamalarından biri olan Waving Flags Pack ile bu listeyi burada sonlandırıyoruz.

Özellikler:

İNDİR


FM22 Bayrak Yama Kurulumu

Yukarıdan bir veya birden fazla bayrak yamasını indirdiğinizi varsayıyorum. Sırada ne mi var? Elbette kurulum. Ben size yama kurulumunda gereken desteği sağlayacağım.

FM22 bayrak yamalarının atılacağı yer:

Belgelerim / Sports Interactive / Football Manager 2022 / Graphics / Pictures / Logos / Flags

İlgili bölümdeki flags klasörünün içine yama dosyalarını yapıştırmanız yeterli. Ardından oyunu açıp yep yeni bayrak görsellerinin tadını çıkarabilirsiniz. Eğer yukarıda bahsettiğim yolda eksik klasörler olursa siz bizzat kendiniz oluşturun. Sonrasında kurulum sorunsuz bir şekilde hallolacaktır.

Hadi bakalım size iyi oyunlar. Ben elimden geleni yaptım şimdi sıra sizde. Aşağıya bir yorum atmanız ve discord kanalımıza katılmanız halinde çok büyük destek olmuş olursunuz.

Tekrar görüşmek üzere, hoşça kalın.

Exit mobile version