FM 2021 3d Forma Paketi

fm 21 3d forma paketi

Bu yamanın en güncel versiyonuna FM 2022 3d forma paketi adresimizden ulaşabilirsiniz. Şimdi ise FM 2021 3d forma paketi paylaşımlarımıza devam edelim. Geçtiğimiz günlerde jenerik formalar için FM 2021 forma paketi yamasını paylaşmıştık. Şimdi bu gün ise sırada FM 21 3d forma paketi var. Peki 3d forma paketi nedir? Oyunun içerisinde canlı izlediğiniz üç boyutlu maçları hatırlayın. Orada futbolcularınız takımınızın renklerine sahip formalar giyiyorlar. Ancak bu formalar takımların gerçek hayatta giyiyor olduğu formalarla alakasız çakma formalar.

İşte tam bu noktada devreye giren FM 2021 3d forma paketi, oyunun 3d motoru ile izlenilen canlı maçlardaki formaları gerçekleriyle değiştiriyor. Sahte formalar yerine 2020 / 2021 sezonunun en güncel formalarını üç boyutlu bir şekilde oyun içerisinde izlememize olanak tanıyor.

FM 2021 TRANSFER PAKETİ

FM 2021 HIZLI MAÇ SONUCU

Normal forma ve 3d forma paketlerini oyununuza gerçekçi formaları eklemek için mutlaka yükleyin derim. Bunların yanında oyununuzun gerçekçiliğini en üst düzeye çıkaran diğer yamalar ise lisans, logo ve yüz paketleridir. FM 2021 yüz paketi oyununuza gerçek yüzleri, logo paketi gerçek logoları ve lisans yaması da gerçek isimleri dahil eder. Ben bu saymış olduğum toplam beş adet yamayı daha keyifli ve daha gerçekçi bir menajerlik deneyimi için olmazsa olmaz görüyorum.

FM 21 3d Kits

FM21 3d forma paketi namı diğer 3d kits oyuna üç boyutlu forma grafiklerini ekler. 20/21 sezonu için en güncel üç boyutlu forma paketlerini buradan indirebilirsiniz. FM 21 3d kits Turkey yani Türkiye ligi için olan üç boyutlu forma paketi çıktı. İşte karşınızda FM21 3d kits turkey yama dosyasının indirme linki. 2020 / 2021 sezonunun süper lig formaları oldukça kaliteli görsellere sahip.

FM 2021 3d kits megapack da henüz için çıkmış değil. Megapack dediğimiz şey bütün ligleri kapsayan birleştirilmiş büyük dosyalara deniyor. Henüz oyunun 2021 sürümü için böyle bir megapack söz konusu değil. Ancak istediğiniz liglerin paketlerini tek tek indirerek ayrı ayrı kurabilirsiniz. Böylece de bir nevi kendi özel FM21 3d kits megapack paketinizi oluşturmuş olursunuz. Ben tek tek inceledim. Hepsi 2020 / 2021 sezonlarının güncel üç boyutlu formaları.

Türkiye, İngiltere, Almanya, İtalya, Fransa ve İspanya gibi Avrupa liglerinin en büyükleri için üç boyutlu formalar mevcut. Pek çok kişi yalnızca yönettiği ligin 3d kits paketini yükleyip geçiyor. Ancak ben diğer büyük Avrupa liglerinin paketlerinizi de kurmanızı öneriyorum. Çünkü bu takımlarla öyle veya böyle Avrupa turnuvalarında karşılaşacaksınız. Zaten FM serilerinin en heyecanlı maçları da Avrupa turnuvalarında geçiyor.

FM 2021 3d Forma Paketi Kurulumu

FM 2021 3d forma paketi nereye atılır diye soranlardansanız sizi cevapsız bırakmamak adına bu rehberi hazırladık. FM 2021 3d forma paketi Belgelerim / Sports Interactive / Football Manager 2021 / graphics / kits klasörüne atılır. Orada kits klasörü yoksa siz oluşturabilirsiniz. Tabi her şey bu kadar kolay değil. Önce seçtiğiniz liglerin 3d forma paketlerini indirmeli, ardından da sıkıştırılmış olan yama dosyalarını arşivden çıkarmalısınız. Daha sonra bu dosyaları hemen yukarıda belirtmiş olduğum klasörün içine yapıştırın.

Kurulumun ilk ayağı bitmiş oldu. FM 21 3d forma paketi kurulumunun ikinci ayağına başlamak için oyuna giriş yapmanız gerekiyor. Eğer hali hazırda oyundaysanız bir kere oyunu kapa aç yapın. Ardından oyunun içerisinde tercihler ve ara yüz bölümüne gelerek burada temanızı yenileyin. Hemen ardından da aynı bölümde sıfırla butonuna basarak ön belleği sıfırlayın. İşlem bu kadar basit artık üç boyutlu formaların kurulumunu tamamladınız. Şimdi oyunun tadını çıkarma zamanı. Hangi liglerin forma paketlerini indirdiğinizi ve yama hakkında düşüncelerinizi yorum kısmından bizlerle paylaşın. Sizi seviyoruz iyi oyunlar.

Exit mobile version