FM 23 Logo Paketi

FM23 logo yaması ve paketi bu sayfada. En iyi megapack dosyalarından birini seçip kariyerinize hız kesmeden devam edin.

fm23 logo paketi

En yeni FM 23 logo paketi içerisindeki on binlerce gerçek kulüp logosu karşınızda. Çok daha gerçekçi ve göze hoş gelen bir FM23 deneyimi için mutlaka bu logo paketlerinden birini edinin.

FM 23 YÜZ PAKETİ Aman unutmayın.

FM 23 FORMA PAKETİ Önemli.

Bir kaç adet birbirinden bağımsız yama ekibi var. Her biri farklı konseptlerde tasarıma sahip logo paketleri derlemişler. Ben de aralarından gözünüze en hoş geleni seçebilmeniz için bütün FM 2023 logo yamalarını bu sayfada derledim.

Umarım hoşunuza gider diyerek hızlıca FM 23 logo pack paylaşımlarına başlıyorum. Aklınıza en çok yatanı indirdikten sonra bu sayfanın en altında bulunan FM 23 logo paketi yükleme rehberine göz atabilirsiniz.

1. Footbe Logos

İNDİR – Boyut 35MB

Footbe logo paketi örnekte görebileceğiniz üzere estetik bir logo tasarımına sahip. Klasik yuvarlak konsept yerine göze araba logosu gibi gelen bir stil. Doğrusunu söylemek gerekirse ben bunu çok beğeniyorum. Umarım siz de beğenirsiniz. Beğenmezseniz de sıkıntı yok çünkü aşağıda dört tane daha farklı logo paketi mevcut.

Bu paketin içeriği ise bir hayli geniş. Büyük 43 adet ligin bütün kulüpleri için özel logolar oluşturulmuş. Elbette Türkiye ligi de dahil, belki soran olur diye söyleyeyim dedim.

2. Minimal Logos

İNDİR – Boyut 1MB

En minimal tasarıma sahip logo paketi ise adı üzerinde Minimal Logos. Bu yamanın özelliği logoların oldukça sadeleştirilmiş olması. Yani en sade renkler ve geometrik şekiller birleşerek logoları oluşturmuşlar. Haliyle bu da dosya boyutuna yansıyor. Minimal logo paketi yalnızca 1MB.

Yalnız bu yamanın bir eksi yönü var. Sadece üç adet lig için tasarlanmış. Bu ligler İngiltere, İspanya ve İtalya. Eğer bu liglerde takım yönetecekseniz sorun yok. Ama başka bir ligde oynayacaksanız sıradaki logo paketine geçmenizi önereceğim.

3. Standard Logos

İNDİR – Boyut 1GB

134,273 üzeri kulüp ve turnuva logosu ile Standard Logos bu sene de ortalığı kasıp kavuruyor. Gerçekten de güzel bir paket, her övgüyü hak eden cinsten.

Bu versiyonun tasarımı ise gerçek hayattakilerle birebir. Oyuna eklenecek diye üzerinde ekstra bir tasarım yapmaya gerek yok demişler. Olduğu gibi gerçek kulüp logolarını yapıştırmışlar.

Tasarımlı logolar oyunda bir görsel düzen oluşturuyorlar. Ben açıkçası seviyorum. Kimisi de tabi hiç oynanmamış logoları görmek ister. Yani %100 gerçek logoları. Seçim sizin.

4. TCM Logos

İNDİR – Boyut 3GB

68,983 logo görseli ile TCM Logos listemize 4. sıradan giriş yaptı. Daha önce duydunuz mu bilmiyorum ama TCM yıllardır bu logo işinde. Şimdiye kadar ise logo çalışmaları toplam 4 milyon defa indirilmiş.

Aynı logolar yine 2023 ile birlikte karşımızda. Tabi her sene olduğu gibi bu yılda da logolar güncellenmiş vaziyette. Hem nitelik hem de nicelik bakımından kaliteli paketlerden biri olduğunu söyleyebilirim.

5. Metallic Logos

İNDİR – Boyut 7.4GB

Son sırada ise metalik bir havaya sahip olan Metallic Logos var. Bu yamanın yapımcıları logolara metalik bir görüntü vermişler. Örnekte de görüyorsunuz ışık plaka halinde logoların üzerinde yansıyor.

Bu tasarım benim pek hoşuma gitmiyor, o yüzden son sıraya koydum. Tabi tercih meselesi, belki siz seversiniz. Sonuçta zevkler ve renkler tartışılmaz.

380,000 adet logo ile aynı zamanda en büyük paketlerden birisi bu. Dosya boyutu da o sebepten biraz büyük.

FM23 Logo Paketi Kurulumu

Yukarıda paylamış olduğum en iyi 5 logo yamasından birini indirdiniz. Şimdi sıra geldi kuruluma. Bilgisayarınızın işletim sistemine göre iki farklı kurulum çeşidi var. Her ne kadar %90 civarında FM oyuncusu Windows bilgisayara sahip olsa da ben yine de aşağıya Mac bilgisayar kurulumunu da yazdım.

Kurulum işlemi aslında çok basit. Yamayı kopyala ve logos klasörüne yapıştır. Bitti gitti, işte bu kadardı. Logos klasörünün yolunu aşağıda belirttim. Eğer ilgili yolda logos isimli bir klasör bulamazsanız bizzat kendiniz yeni klasör oluşturarak adını logos yapabilirsiniz. Yama sorunsuz çalışacaktır.

Windows bilgisayarlarda FM 23 logo paketi nereye atılır:

Kullanıcı Adı \ Belgelerim \ Sports Interactive \ Football Manager 2023 \ graphics \ logos \

Mac bilgisayarlarda FM23 logo yaması yükleme:

~ / Library / Application Support / Football Manager 2023 / graphics / logos

Son bir işlem daha var. Bu her zaman gerekli olmuyor ama ben yine de paylaşmak istiyorum. Çünkü ne olur ne olmaz, her şeye hazırlıklı olmak gerek. O işlem de oyunun ayarlarına girip arayüz bölümünden çerezleri temizlemek. Bunu da yaptınız mı %100 kusursuz kurulumu bitirmiş olursunuz. Hadi bakalım şimdiden iyi oyunlar, bol kupalar dilerim.


Ben üzerime düşeni yaptım, şimdi sıra sizde! Seçtiğiniz logo paketinin adını aşağıdan yorum olarak paylaşın. Ayrıca discord kanalımıza da davetlisiniz. En kısa sürede tekrar görüşmek dileğiyle, kendinize çok iyi bakın.

Exit mobile version