CM 01 02 En İyi Türk Oyuncular

CM 01 02 en iyi Türk oyuncular listemize hoş geldiniz. Yaşlı, genç ve wonderkid Türk oyuncuların bulunduğu CM 01 02 transfer kısa listesi.

cm 01 02 türk oyuncular

Yılların eskimeyen efsanevi oyunu CM 01 02 için hazırladığımız en iyi Türk oyuncular listesine hoş geldiniz. Zaten hali hazırda CM 01 02 en iyi oyuncular listesi hazırlamıştım. Şimdi sıra Türklerde. Dile kolay çıkış tarihi üzerinden 20 yıl geçen CM 01 02, hala daha bir şekilde kendini oynatmayı başarıyor.

CM 01 02 EN İYİ TAKTİK

Nostalji mi dersiniz, alışkanlık mı dersiniz yoksa tutku mu dersiniz orasını bilemem. Ama bu oyunu hala daha oynamayı seven sizin ve benim gibi binlerce insan var. Gelin hep birlikte bakalım, CM 01 02 serisindeki en iyi Türk oyuncular kimlermiş.

CM 01 02 Türk Oyuncular:

Fatih SonkayaSuat Usta
Uğur İncemanVolkan Arslan
Evren TurhanBakırcıoğlu
Mujdat KaragozHasan Kabze
Tuncay ŞanlıKemal Aslan
Celil SağırAlpay Özalan
Egemen Korkmazİbrahim Said
Ali GüneşVolkan Demirel
Erhan AlbayrakHamit Altıntop
Veysel CihanFurkan Baştan
Fevzi TuncayGüngör Öztürk
Hakan ÜnsalAyhan Akman
Emre BelözoğluDeniz Kolgu
Gökhan TokgözAhmed Gürsever
Zafer AkkaşYıldıray Baştürk
Okan KoçAli Tandoğan
Rüştü ReçberSerhat Akın
Sergen YalçınOkan Buruk

Cm 01-02 en iyi Türk oyuncular bunlardı arkadaşlar. En az iki kadro dizecek kadar yetenekli Türk oyuncu ismi saydım. Bu oyuncularla birlikte takımınız çok büyük başarılara imza atabilir. Benzer oyuncuları kendiniz bulmak için CM 01 02 scout programından yararlanabilirsiniz. Unutmayın, Türkiye liginde bulunan yabancı sınırı kuralı, bu saydığım oyuncuları çok değerli kılıyor. Tabi CM 01 02 yabancı sınırı kaldırma yönteminden de yararlanabilirsiniz.

CM 01 02 EDİTÖR

Okuduğunuz için teşekkürler. Artık bu Türk oyuncularla Türkiye ligini domine edebilirsiniz. Üstelik bu saydığım futbolcular büyük potansiyele sahipler, yani kısa sürede Avrupa liglerinde de başarı elde edeceğinize inanıyorum. Arzu ederseniz bir ara CM 01 02 hileleri bölümümüze de uğrayın. Anlatacaklarım bitti. Öyleyse kapanışı yapalım sevgili dostlar. Kendinize iyi bakın, hoşça kalın.

Exit mobile version