FM 2021 Transfer Yaması

En güncel transferlerin içerisinde bulunduğu FM 2021 transfer yamasını edinmek için sayfamızı inceleyin. İşte en iyi ve en güncel FM 21 transfer yaması.

fm 21 transfer yaması

FM 2021 transfer yaması konumuza hoş geldiniz. Güncellememiz ise FM 22 transfer yaması sayfamızdadır. Her sene güncel transferler ile Football Manager oynamak için en son çıkan sürümü satın alıyoruz. Ancak yine de yeni yapılan bütün transferleri güncel olarak elde edemiyoruz. Bunun suçlusu da FM yapımcıları değil elbette. Çünkü her ligin farklı bir transfer sezonu var ve sürekli binlerce transfer gerçekleşiyor. Bunu çok daha yakından, Transfermarkt üzerinden takip eden bazı ekipler FM 21 transfer yaması çıkarttılar. Madem öyle biz de bu yamayı edinelim ve en güncel transferler ile Football Manager 2021 oynayalım.

FM 2021 LOGO PAKETİ

FM 2021 LİSANS PAKETİ

Oyunun yapımcılarının yapmadığını dışarıdan birilerinin yapması sizce de ilginç değil mi? Gerçekten bu yamaların yapımcıları büyük emek veriyorlar. Bütün teşekkürleri hak ettiklerini kolaylıkla söyleyebilirim. FM 2021 güncel transfer yaması bir alt başlıktadır, buyurun.

FM 21 Transfer Yaması

Her ay güncellenen en popüler FM 21 transfer yamasını bu linkten indirebilirsiniz. Zaten sayfasında sizin de göreceğiniz üzere bu yama tamı tamına 360.000 defa indirilmiş. Sadece yuh diyorum. Dosya boyutu yalnızca yalnızca 1MB civarında olan transfer paketi, toplam 190.000 değişikliği kapsıyor. Bu değişikliklerin tamamı transferler, maaşlar, bedeller, personeller ve oyunda yanlış olan her şeydir.

FM21 Transfer yaması içerikleri:

Aslında bir de şu linkte FM 2021 kış transfer yaması var ama o eskide kaldı. FM21 yaz transfer yaması da güncelliğini yitirmiş vaziyette. O yüzden siz yukarıda paylaştığım, pr0 tarafından çıkarılan güncel transfer yamasını edinin.

FM 2021 YÜZ PAKETİ

FM 2021 FORMA PAKETİ

Hazır eliniz değmişken yukarıda adreslerini paylaştığım yamaları da deneyebilirsiniz. Yamalardan girmişken bütün mevcut paketleri yükleyip oyun zevkini iyice yükseltelim diyorum.

FM 2021 Transfer Yaması Kurulum

Yukarıda bulunan link üzerinden transfer yamasını sorunsuzca indirin. Ardından yama dosyalarını arşivden çıkartın ki kuruluma geçebilelim.

Belgelerim / Sports Interactive / Football Manager 2021 / editor data

  1. Yukarıda paylaştığım editor data klasörünün içerisine .fmf uzantılı bütün yama dosyalarını yapıştırın.
  2. Oyuna girip yeni bir kariyer oluşturun. Kariyer oluştururken veritabanı bölümünden güncel transferler veritabanını seçin.
  3. Gerçek ve güncel transferler ile Football Manager 2021 oyununun keyfini çıkarın!

Görmüş olduğunu üzere FM 21 transfer yama kurulumu oldukça basitti. Artık 2022 yılının transferlerini dahil içerisinde barındıran dünyanın en güncel kadrolarıyla oynayabilirsiniz. Hepinize keyifli oyunlar dilerim. Football Manager 2021 transfer yaması hakkında sorularınız olursa aşağıya yorum atabilirsiniz.

Ayrıca bu siteyi yer imlerinize eklerseniz, beni çok mutlu ederseniz. FM 21 kadro güncelleme yazımız burada sonlanıyor dostlar. Öyleyse şimdilik görüşmek üzere, kendinize çok iyi bakın.

Exit mobile version