FM 22 Yüz Paketi

FM 2022 için çıkan en güncel yüz paketi paylaşımlarımız aşağıdadır. FM22 facepack kurulum talimatları ise sayfanın en altında.

fm 22 yüz paketi

Son çıkan oyun için ise FM 23 yüz paketi linkini ziyaret edin. FM 22 yüz paketi sayfasına hoş geldiniz. Sizler için en iyi FM 2022 yüz paketi dosyalarını derledim. Toplam dört adet birbirinden güzel yüz yaması var. Buyurun seçin beğenin ve dilediğinizi indirip kurun. Sayfanın en altında ise FM22 yüz paketi kurulum talimatlarını paylaştım. Yani ihtiyacınız olan her şey bu sayfada dostlar.

Önerilen FM 22 paketleri:

FM 2022 LOGO PAKETİ  FM 2022 LİSANS YAMASI

FM 22 FORMA PAKETİ

FM 22 logo ve yüz paketi gerçekten oyunda fark yaratıyor. Bu arada aşağıda paylaştığım dört adet yüz paketinin tamamında Türkiye liginin yüz paketleri mevcuttur. FM 22 süper lig yüz paketi dahil.

Tabi bu paketlerin çok kapsamlı olması eski bilgisayarlar için sıkıntı olabilir. Yani çok fazla görsel yüklemenin oyunun hızını yavaşlatmak gibi bir yan etkisi mevcut. Ancak bilgisayarınız yeni ve güçlü ise hiç korkmadan kuruluma başlayabilirsiniz. Deneme yanılma her zaman iyidir. Ek olarak yama dosyaları 6GB ve 15GB arasında değişiyor. Umarım hızlı bir internetiniz vardır.

En iyi FM 2022 yüz paketleri:

1. DF 11 Faces Megapack FM22

FM 22 yüz paketi DF 11 adı üstünde tam bir megapack. İçerisinde inanmayacaksınız, tamı tamına 165.533 adet gerçek ve güncel yüz fotoğrafı var. Yuh dediğinizi duydum, dahası da var. Oynanabilen 118 ligin tamamı bu pakete dahil. Yani yüzü gözükmeyen bir oyuncu bulun bulabilirseniz.

Üstelik şöyle de bir şey var. Bu yamanın ekibi her ay güncelleme getiriyor. Yani şu an karşınızda en kapsamlı FM yüz paketi var.

Tabi böyle büyük bir paketin bir kaç ufak eksi yönü de olacaktı. Bunların başında 15.5GB olan dosya boyutu geliyor. İnterneti yavaş olanlar ve diskinde yer kalmayanlar bu paketi direkt es geçebilir. Hatta bu kadar fazla görselin oyuna ekleniyor oluşu, yavaş ve eski bilgisayarlar için sıkıntı. Açıkçası oyunun hızı düşürebilir. Tabi bilgisayarınıza ve internetinize güveniyorsanız hiç düşünmeden bu paketi edinin. Çünkü gerçekten en iyisi bu.

RESMİ SAYFA

2. Cut Out Player Faces Megapack FM 2022

Önce derin bir nefes alıp sakinleşmenizi istiyorum. Çünkü FM 22 Cut Out Player Faces Megapack dosyası abartısız 334,447 adet yüz görseli içeriyor. Yani bu yama futbolcu, hakem, antrenör, gazeteci, sağlık ekibi ve hatta başkan fotoğraflarını bile dahil etmiş. Haliyle dosya boyutu da 15GB gibi bir boyuta çıkmış vaziyette.

Neyse ki resmi indirme linkinde torrent seçeneği de mevcut. Aynı DF 11 paketinde olduğu gibi. Biliyorsunuz torrent dışında bir seçenek ile 15GB indirmek ülkemizin internet altyapısı için bir hayli zor. Sağladıkları bu kolaylık için teşekkür ediyoruz.

İNDİRME LİNKİ

3. FM 22 Nation Gunzo Faces Megapack

45.000 adet yüz fotoğrafına sahip olan bu paket diğerlerine nazaran 9GB gibi birazcık daha düşük bir boyuta sahip. Ama bana sorarsanız bu bile çok. Sanıyorum bunun sebebi bu paketin daha kaliteli fotoğrafları kullanıyor olması.

İNDİR

4. FM Scope Facepack 2022

FM Scope yüz paketi 2022 yılında bile en popüler ve en akılda kalmış olan yama. Ancak nedense pek çok siteden kaldırılmış. Geçen sene de çok fazla soran olmuştu, eminim bu sene de bana gelip FM Scope paketini soranlar olacak. Ben bir tek aşağıda paylaşmış olduğum reddit sayfasında bulabildim. Orada birisi bu paketi soruyor ve başka bir kullanıcı 6GB boyutunda Mediafire linki veriyor.

Eğer siz de eski FM serilerinde bu yüz paketini kullandıysanız ve çok beğendiyseniz buyurun deneyin. Tabi bunun en düşük boyutlu yüz paketi olması da ayrı bir tercih sebebi.

Kurulum yapmasını biliyorsanız şimdiden iyi oyunlar dilerim. Ancak bilmiyorsanız hemen aşağıda paylaşmış olduğum kurulum talimatlarına geçebilirsiniz.

REDDIT SAYFASI

FM 2022 Yüz Paketi Kurulum

Yazının son bölümünde ise FM 22 yüz paketi kurulum talimatlarını paylaşıyorum. Adımları sırasına göre atlama yapmadan uygularsanız kolaylıkla yüz paketi kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Hazırsanız adımlara başlıyorum.

 1. İlk olarak yukarıda paylaşmış olduğum yüz paketlerinden birini indirin.
 2. İndirmiş olduğunuz yüz paketini Mac için decompressor, Windows için ise Winrar, Winzip veya 7zip yardımı ile arşivden çıkartın.
 3. Arşivden çıkarttığınız dosyaları kopyalayın ve graphics klasörüne yapıştırın. Graphics klasörü ise tam olarak şu yolun sonunda;
  Windows: Belgelerim\Sports Interactive\Football Manager 2022\graphics
  Mac: Users\Username\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2022\graphics
  Mac Catalina: Username\Library\Application Support\Sports Interactive\Football Manager 2022\graphics
 4. Tam bu yolun sonunda graphics isimli klasör yoksa bu klasörü kendiniz oluşturup adını verebilirsiniz.
 5. Şimdi oyunu açın ve tercihler, gelişmiş, arayüz yolunu takip edin.
 6. Burada cache / çerez sıfırla ve geçici dosyaları temizle butonlarına basın. Bu son işlem yüz paketinin aktif olması için fazlasıyla önemli.

İşlem tamamlanmıştır hayırlı olsun. Artık gerçek oyuncu yüzleri ile FM kariyerinizin tadını çıkarabilirsiniz. Emin olun normalde bu yama olmadan oyundan aldığınız zevkin iki katını almaya başlayacaksınız.

Bu arada kurulum ile ilgili bir sıkıntı yaşarsanız aşağıda bulunan yorum kısmından bana ulaşabilirsiniz. Onun haricinde duygu, düşünce, soru ve fikirlerinizi de dinlemek isterim. Neyse, veda vakti geldi çattı. Hepinize iyi oyunlar diliyorum, bir başka FM konusunda görüşmek üzere şimdilik hoşça kalın.

Exit mobile version