FM 22 Stadyum Paketi

Göze hitap eden FM 22 stadyum paketi, FM rehber farkıyla karşınızda. FM 22 grafik eklentileri arasında ön plana çıkan stadyum yaması.

fm22 stadyum paketi

En iyi FM 22 stadyum paketi dosyalarını burada bulabilirsiniz. Biliyorsunuz futbol tutkusunun en büyük sebeplerinden birisi stadyum atmosferidir. Stadın havası, sesleri ve tezahüratlar futbolu bambaşka bir noktaya taşır. En az bir kere stadyumda maç izlemiş olanlar dediğimi anlayacaklardır. Gerçekten çok sürreal bir tecrübe. Bu yamanın olayı da o havayı biraz olsun yaşatmak.

İlginizi çekebilecek diğer FM22 grafik yamaları:

FM 22 ÇİM YAMASI

Grafik yamalarının dışında diğer bir çok FM 22 yaması ve aracı sitemizde bulunmaktadır. Bir ara göz atın derim. Çünkü yamalar oyunun zevkini bir hayli artırıyor. Hadi, şimdi ana konumuz olan stadyum paketlerine geçelim.

FM22 Stadyum Yaması

Serinin son oyunu FM 22 için an itibariyle iki adet stadyum yaması çıkarıldı. Bunlardan ilkinin dosya boyutu daha küçük olsa da fotoğraf sayısı daha fazla. Bunun sebebi de ikinciye nazaran biraz daha düşük çözünürlüğe sahip olması. Yine de kalitesi her halükarda yeterli.

Yine unutmadan belirtelim. Bu stadyum paketlerini görüntüleyebilmek için FM 22 tema paketi yüklemeniz gerekmektedir. Oyunun kendi teması stadyum görsellerini desteklemiyor. Bir adet stadyum görseli destekleyen tema seçip indirmeniz yeterli olacaktır. Sonra bu müthiş atmosferin tadını çıkarabilirsiniz.

Mini Stadyum Pack FM22

İlk paketimiz 12,000 indirilme sayısına sahip olan daha kapsamlı versiyon. 50 üzerinde ülke ve yüzden fazla ligi kapsayan bu megapack bana göre birinci sırayı hak ediyor.

İNDİR < Resmi sayfa.

Dünya çapında 9,700 adet stadyum görseli barındıran mini Stadyum paketi 668MB boyutunda.

FMT Stadyum Paketi FM22

İkinci paketimiz ise daha az görsele sahip ancak çözünürlük anlamında daha kaliteli. İndirilme sayısı ise 15,000 bandında.

İNDİR < Resmi sayfa.

FMT stadyum paketi ise 4,000 civarında yüksek çözünürlüklü stadyum görseline ve 1.6GB civarında bir dosya boyutuna sahip.

Bonus olarak da kulüp profillerini görüntülerken arka planda stadyum görsellerini görmenizi yarayan bir diğer yamayı paylaşıyorum. Paylaştığım son stadyum yaması tema değişimi gerektirmez. Kulüp profillerinin arka planlarına stadyum görsellerini dahil eder. 1.6GB boyutunda epey başarılı bir yama ama yukarıda paylaştığım diğer iki stadyum yaması kadar etkili değil. Buna emin olabilirsiniz. Çünkü yukarıdakiler gerçekten çok kaliteli.

Kurulum işlemleri ise çok basit. Yama dosyalarını kopyalayıp graphics klasörüne atmanız yeterli.

Belgelerim / Sports Interactive / Football Manager 2022 / graphics


Web sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkürler. Tarayıcınızın yer imlerine eklerseniz çok seviniriz. Ayrıca discord kanalımıza da bekliyoruz.

Aşağıdaki form aracılığıyla bize yorum da gönderebilirsiniz. Şimdiden iyi oyunlar dilerim, kendinize iyi bakın.

Exit mobile version