FM 2021 Oyun İçi Editör

fm 21 oyun içi editör

Güncellememiz için FM 22 oyun içi editör adresimizi ziyaret edin. FM 2021 oyun içi editör nedir? FM 2021 oyun içi editör adında da söylendiği gibi bizzat oyunun içerisinde canlı canlı edit yapmaya yarayan bir programdır. Bu edit yapmayı mevzusunu biraz açalım. İsterseniz Türkçe anlamı düzenleme kelimesiyle devam ederim. Bu program oyunun içerisinde dilediğiniz her şeyi düzenlemenizi sağlıyor. Oyuncuların, takımların, turnuvaların, ülkelerin ve personellerin dilediğiniz bütün özelliklerini yalnızca üzerlerine tıklayarak değiştirebilirsiniz. İşte FM 2021 oyun içi editör tam olarak bu işlevi görüyor.

FM 2021 GENİE SCOUT

Biliyorsunuz FM 21 oyun içi editör programını yayınlayan ekip bizzat oyunun yapımcılarının kendileri. Oyunun steam sayfasında da oyun içi editör bir DLC yani indirilebilir içerik olarak gözüküyor. Aslında bu özellik DLC olmamalıydı. Zaten oyun bu sene oldukça pahalı bir şekilde piyasaya sürüldü. Bari oyun içi editörü ücretsiz yapsaydınız. Bir de ona ekstra ücret ödemek insana koymuyor değil.

Oyuna zaten para ödedim bir de oyun içi editör programına para ödeyemem diyor olabilirsiniz. Neyse ki bu programın da alternatifi olan başka editör programları piyasalarda mevcut. Bunlar alternatif editör programı FM 21 scout editor ve FMRTE 21. İster oyun içi editör ister scout editör programını kullanın. İkisi de çok büyük farklar gözetmeksizin aynı görevi görüyorlar. Seçim sizin. Şimdi tekrardan asıl konumuz olan FM21 oyun içi editör mevzusuna geçelim.

FM 21 Oyun İçi Editör İndir

FM 21 oyun içi editör programını indirmek için oyunun Steam sayfasına girmeniz gerekiyor. O sayfada tekerleği birazcık aşağıya indirdiğinizde DLC yani eklenebilir içerik bölümünü görüyorsunuz. İşte indirme bölümü tam orada. Yorulmamanız açısında Steam FM 21 oyun içi editör linkini buraya bırakayım.

Görüldüğü üzere Football Manager 2021 in game editor bu sene de geçen senelerde olduğu gibi paralı. FM 21 in game editor programını indirmek için 24 lira gibi bir ücret ödemeniz gerekiyor. Şimdi 24 lira çok fazla bir rakam değil bunda hepimiz hem fikiriz. Ancak oyun zaten 250 lira civarı bir fiyata sahip. Bir de üstüne oyunun içerisine dahil olması gereken bir eklentiye 24 lira mı vereceğiz? Oyunun hastasıysanız fiyat sizin için önemli değildir verirsiniz. Ancak ben sanırım bu sene ekstradan 24 lira verip editörü satın almayacağım. Elbette seçim sizin.

Bu eklentiyi satın aldıktan sonra başka bir şey yapmanıza gerek yok. Bir kaç saniyelik bir yüklenme olacak. Hemen ardından eğer FM 2021 oyununuz açıksa onu kapatıp tekrardan açın. Ondan sonra oyun içerisinde dilediğiniz her şeyi düzenlemeye yarayan in game editör aktif olmuş olacaktır. Eğer aldıysanız veya alacaksanız şimdiden hayırlı olsun diyorum.

FM 2021 Oyun İçi Editör Kullanımı

FM21 editör kullanımı. Geldik zurnanın zırt dediği yere. FM 2021 oyun içi editör hakkında bütün bilgilendirmeleri yaptık ardından da nasıl satın alabileceğinizi söyledik. Eğer ilk defa bu eklentiyi kullanacaksanız en başlarda birazcık zorlanıyor olabilirsiniz. Ama hiç merak etmeyin. Oyun içi editör kullanması en kolay özelliklerden bir tanesi.

Atmanız gereken birinci adım eklentinin aktif olduğuna emin olduktan sonra oyuna girip herhangi bir oyuncunun profilini açmak. En yukarıda oyuncunun isminin gözüktüğü yerin sağ tarafında bir kalem ikonu olacak. Dikkatli bakın çünkü bu ikon biraz küçük. İkonu bulduktan sonra üzerine tıklamanız yeterli. Ardından önünüze geniş bir menü gelecek. Bu menüde oyuncu hakkında değiştirmek istediğiniz bütün özellikler sıralanacaktır. Aynı adım personeller, kulüpler ve ülkeler içinde geçerlidir. Dilediğiniz her şeyi değiştirmek bundan sonra yalnızca bir tık uzağınızda. Ancak sizi uyarıyorum kantarın topuzunu kaçırmayın. Eğer çok fazla hile yaparsanız oyun kolaylaşır ve tadı kaçar. Sonra söylemedi demeyin.

FM 2021 oyun içi editör ile değiştirebileceğiniz bazı özellikler:

Evet sevgili dostlar bu gün FM 21 oyun içi editör konusunu burada sonlandırıyoruz. Vakit ayırdığınız için teşekkür ediyorum. Şimdi yazma sırası sizde. Sizce bu eklenti ücretli mi olmalı yoksa ücretsiz mi? Eğer satın aldıysanız bize yorum olarak belirtin. Memnun kalıp kalmadığınızı merak ediyorum. Tekrar görüşmek dileğiyle kendinize çok iyi bakın.

Exit mobile version