MacAssistant RT 22

Football Manager 22 oyununa özel MacAssistant RT 22 programı. Artık Mac bilgisayarınızda da FM editör ve scout programını kullanabileceksiniz.

macassistant rt 22

MacAssistant RT 22 programı Football Manager 22 için çıkarılmış bir eş zamanlı editör programıdır. Özel olarak Mac bilgisayarlar için üretilmiştir. Diğer editör programlarında olduğu gibi içerisinde kısıtlı da olsa scout özellikleri bulunan bu program oldukça kullanışlı. Biliyorsunuz piyasada bulunan pek çok popüler FM editör programı Mac desteklemiyor. Neyse ki MacAssistant RT bu tabuyu yıkmak için var.

Windows bilgisayarınız için ise FM 22 oyun içi editör, özel FM Genie Scout 22 ve FMSE 22 programlarını kullanabilirsiniz. Hatta FM 22 FMRTE de MacAssistant RT için güzel bir alternatif olacaktır.

İndirme işlemlerine geçmeden önce şu kısa bilgiyi de vereyim. MacAssistant RT yazılımı Apple notarization sahibidir. Yani Apple tarafından zararlı bir yazılım olmadığını dair onaylı bir programla karşı karşıyayız. Bu da elbette editörü güvenle kullanılabilir bir araç haline getiriyor.

Football Manager serisinde oyunu daha eğlenceli hale getiren araçlar kullanmak isteyen bir çok kullanıcı var. Ancak mac bilgisayarları bu eklentileri desteklemediği için mağdur oluyorlar. Bunun önüne geçmek için de MacAssistant RT isimli bir program çıkarıldı. Buyurun indirin ve keyfinize bakın.

MacAssistant 22 İndir

Programın dosya boyutu yalnızca 15.9MB. Üstelik yarı ücretsiz. İşte bu yüzden hiç vakit kaybetmeden programı indirip kurmanızı öneririm.

Yazılım daha şimdide 2558 indirilme sayısını sahip. Ben bu satırları yazarken bile yeni indirmeler gerçekleşiyor. Bu indirme sayıları aslında epey büyük. Çünkü biliyorsunuz, Mac bilgisayarlar üzerinden Football Manager oynayan oyuncu sayısı bir hayli az. Siz de sanırım bu azınlığın içerisindesiniz. Buyurun, sizler için özel olarak üretilmiş müthiş bir FM eklentisi.

RESMİ İNDİRME LİNKİ

Direkt olarak resmi indirme sayfasını paylaştım. Bu sayede herhangi bir güven sorunu yaşamayacaksınız. Site ve indirme linki ücretsizdir.

Macassistant RT 22 crack olaylarına ise sakın bulaşmayın. Çünkü biliyorsunuz crack tarzı yazılımlar bilgisayarınıza zarar verebilir. Daha kötüsü kişisel bilgilerinizi ele geçirebilir. O yüzden en iyisi programı orijinal olarak kullanmak. Gerekiyorsa da ek ücreti ödeyip bütün özelliklerine erişmek.

MacAssistant RT 22 Özellikleri

Mac İçin FM Editör & Scout Programı

Mac için MacAssistant RT 21 – 22 programını kullanarak FM oyununuzu bir üst noktaya taşıyın. Bu program tamamen macOS işletim sistemi için üretilmiştir ve %100 uyumludur.

macOS 10.13, 10.14 ve 10.15 sürümlerinde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ama oyununuzu steam üzerinden satın aldığınıza emin olun. Aksi taktirde program tüm gücüyle çalışmayabilir. Çünkü oyunun steam versiyonu için optimize edilmiş.


Değerli dostlar bir başka Football Manager eklentisini inceledik. Umarım bu makale yararlı olmuştur. Destek olmak isterseniz aşağıya yorum atın, sitemizi yer imlerinize ekleyin ve discord kanalımıza katılın. Onun haricinde yapacak başka bir şey yok. Şimdilik görüşmek üzere, hepinize iyi oyunlar dilerim.

Exit mobile version