FM 22 Transfer Yaması

Bu sene de FM 22 transfer yaması oyununuza en güncel gerçek transferleri dahil ediyor.

fm22 transfer yaması

Neredeyse bütün FM yamalarının bulunduğu FM rehber adresine hoş geldiniz. Bu sayfada bulacağınız şey güncel FM 22 transfer yaması. Anlık güncellenen bu yama, Transfermarkt sitesinin verilerini takip ederek hazırlanmaktadır. İçinde bulunduğumuz sezonun güncel kadroları için FM 2022 transfer paketi dosyasını indirin. Ayrıca FM 22 transfer önerileri sayfamıza da bekliyoruz.

FM 22 TEMA PAKETİ    FM 22 EN İYİ TAKTİK

Her yıl Football Manager yeni bir oyun çıkarıyor. Serinin yeni oyunlarında güncel transferler hariç çok büyük değişikler var denilemez. Yine de pek çok FM sever oyunun yeni çıkan sürümünü alırken bir an bile düşünmüyorlar. Çünkü asıl amaç güncel kadrolarla birlikte oynamak. Tabi FM serilerinin 12 aylık bir süreç içinde çıktığını hesaba katarsak, bu arada yapılan transferlerin oyunda eksik kaldığını görebiliriz. Neyse ki eksik transferleri güncel bir şekilde oyuna dahil eden FM22 transfer yaması aşağıda.

FM22 Güncel Transfer Yaması

Hazırsanız haftalık yenilenen bu veritabanı güncellemesini paylaşalım. FM22 son transfer yaması yalnızca 704KB boyutunda. Her güncellemede bu boyut biraz daha büyüse de genel artış minimal durumda. İndirilme sayısı an itibariyle 33.000 civarında ancak bu rakamın her saniye arttığının altını çizmek isterim. Çünkü bu tarz transfer güncellemeleri FM oyuncuları arasında oldukça popüler.

Direkt olarak yamanın resmi sayfasını veriyorum ki hem güven sorunu yaşanmasın hem de hak geçmesin. Buyurun işte yama ekibinin yaptığı paylaşım:

RESMİ SAYFA < FM 22 güncel transfer yaması indir.

Bu yamanın içeriği ise şu şekilde:

FM 22 WONDERKİDS  FM 22 TÜRK WONDERKİDS

Yamayı buyurun indirin, hemen ardından da yükleme işlemlerine başlayalım. Yalnız unutmayın arkadaşlar, bu yamayı aktif etmek için yeni bir kariyere başlamanız gerekiyor.

Transfer Yaması Kurulumu FM 2022

Kurulum işlemleri hiç vakit almayan bir kaç ufak adımdan ibaret. Adımları doğru uyguladığınız taktirde kurulumu sorunsuz bir şekilde halledeceğinize eminim. Elbette ilk önce yukarı paragrafta vermiş olduğum resmi siteden yamayı indirmeniz gerek.

Transfer yaması nasıl yüklenir?

FM22 transfer yamasının atılacağı yer:
Belgelerim / Sports Interactive / Football Manager 2022 / editor data

  1. Yukarıda belirttiğim editor data klasörünün içerisine yama dosyasını yapıştırın. Çünkü bu yama bir database yani veritabanı eklentisi.
  2. Sonra oyunu açıp yeni kariyer oluşturma ekranına gelin. O ekranda veritabanı ekleme bölümünden yüklediğiniz transfer yamasını seçmeniz gerekiyor. Seçimi yaptıktan sonra diğer ayarları da yapıp kariyeri başlatın. Bu esnada FM 22 hangi ligler seçilmeli rehberimizden de yararlanabilirsiniz.
  3. Hepsi bu kadardı, artık en güncel transferler ile Football Manager 2022 keyfini sonuna kadar yaşayabilirsiniz.

Fazlasıyla basit olan kurulum faslını da böylece sonlandırdık. Kariyerinizde başarılar dilerim. Keyifli oyunlar.

FM 22 LOGO PAKETİ    FM 22 FORMA PAKETİ

FM 22 YÜZ PAKETİ    FM 22 LİSANS YAMASI

Sıramı şimdi size devrediyorum. Sizden istediğim şey bu siteyi yer imlerinize eklemeniz, aşağıya yorum atmanız ve discord kanalımıza katılmanız. Biliyorsunuz, bu siteyi ve rehberlerimizi ayakta tutan şey sizlerin desteği. Hadi bakalım, şimdilik görüşmek üzere, hoşça kalın.

Exit mobile version