CM 01 02 En İyi Taktik IodineCF

CM 01 02 için çıkarılmış olan en iyi taktik burada dostlar. Iodine veya IodineCF olarak bilinen bu taktik ile CM0102 kariyerinizde başarılar dileriz.

cm0102 en iyi taktik

Sevgili nostalji tutkunu CM 01 02 oyuncuları, bu gün sizlerle bu oyunun en iyi taktik dosyasını paylaşacağım. Bu taktiğe bug veya hileli diyebilirsiniz çünkü kazanma oranlarını inanılmaz derecede yükseltiyor. Detaylar için CM 01 02 hileleri sayfamız bakın. CM 01 02 en iyi taktik dosyasının adı IodineCF. Kimi yerlerde adının yalnızca Iodine olarak geçtiğini de belirtmek isterim. Belki bu taktiği daha önce duymuşsunuzdur çünkü fazlasıyla popüler. Ve neredeyse bütün oyuncularca oyunun en iyi taktiği olduğu kabul edilmiş.

CM 01 02 YABANCI SINIRI KALDIRMAK

Bu taktiğin yanında sizlere en iyi CM 01 02 oyuncularının listelerini de iletmek istiyorum.

İşte CM 01 02 En İyi Taktiği:

CM 01 02 Taktik – IodineCF

Hangi ligde veya hangi takımda olduğunuz hiç fark etmiyor. Oyuncularınız da öyle. Bu taktik ile CM 01 02 oyununda maç kaybetmek neredeyse imkansız. Yıllar içinde kusursuzluğa ulaştırılmış bu taktiği daha önce indirmediğiniz için pişman olacaksınız. İşte CM 01 02 kazdıran taktik dosyası IodineCF indirme linki. Yalnızca 1.4KB olan bu taktik dosyası, takımınızı bir canavara dönüştürecek bundan emin olabilirsiniz. Hele bir de Tsigalko transferi yaparsanız, karşınızda hiç bir takım duramaz.

Bu taktiğin yanında oyun zevkinizi arttırmak için CM 01 02 scout veya benzeri CM 01 02 editör programlarını deneyebilirsiniz.

CM 01 02 Iodine taktiği nereye ve nasıl yüklenir? Bu indirmiş olduğunuz taktik paketi çok basit bir kuruluma sahip. CM 01 02 IodineCF kurulum talimatları:

  1. Öncelikle yukarıda vermiş olduğum indirme linki aracılığıyla Cm 01 02 taktik paketi indirilir.
  2. Ardından iodineCF.tct dosyası oyunun klasörünün içerisindeki tactics klasörüne yapıştırılır.
  3. C: \ Program Files x86 \ Championship Manager \ tactics. (Oyunu başka yere kurduysanız orayı kendiniz bulun.)
  4. Son olarak oyun açılır ve taktik bölümüne gelinir. Burada tactic load yani yükle butonuna basılarak IodineCF dosyası seçilir.

İşlem tamamlanmıştır artık bu kusursuz taktiğin tadını çıkarabilirsiniz. Dilerim bu rehber ihtiyacınızı görmüştür. Bizi tercih ettiğinize ve okuduğunuz için çok teşekkürler. Tekrar görüşmek dileğiyle, şimdilik hoşça kalın.

Exit mobile version