CM 03 04 Hileleri

En etkili ve zevkli CM 03 04 hileleri. CM 0304 hile programı ve yöntemleri bu sayfada.

cm 03 04 hile

Merhaba değerli dostlar. Bu yazının ana konusu CM 03 04 hileleri. En iyi 6 CM 03 04 hile yöntemini aşağıda sıraladım. Ama bu altılının dışında farklı hile yöntemleri de mevcut. Gerçekçi olmamız gerekirse CM 03 04 yabancı sınırı kaldırma bile başlı başına bir hile! Bu tarz hileler oyunu daha keyifli hale getiriyor bu tartışılmaz bir gerçek. Ama hileci olmayı göze almanız gerekiyor.

Hile yapmak oyunun zevkini düşürür mü? Kişiden kişiye göre değişir. Kimisi hile yapınca oyundan hiç zevk alamaz. Bir başkası hilesiz oyundan keyif alamaz. Siz hile ile zevk alıyorsanız hiç düşünmeden aşağıdaki hilelere yoğunlaşın. Çünkü bu bir oyun ve amacımız eğlenmek.

CM 03 04 hileleri:

1. Save – Load

Siz de çok iyi biliyorsunuz ki menajerlik oyunlarının en büyük hilesi save load yapmak. Yani oyunu kaydedip tekrardan kayıtlı oyunu yüklemek. İsterseniz bilmeyenler için bu işin biraz detayına girelim.

Aslına bakarsanız bu olayı anlatmanın en iyi yolu örnek vermek. Diyelim ki takımınız bir maça çıkacak. Maçtan önce oyunu kaydediyorsunuz. Maçı kazanırsanız oyununuza devam ediyorsunuz. Maçı kaybederseniz kayıtlı oyuna geri dönerek maçı tekrardan oynuyorsunuz. İşte bu menajerlik oyunlarının save load hilesidir. Bu yöntemi önemli bir oyuncunuzu satarken daha yüksek fiyatları zorlamak için de kullanabilirsiniz.

2. Cheat Engine

Ben FM 2020 oyunu için, FM 2020 cheat engine rehberi hazırlamıştım. Yine benzer bir yöntemle cheat engine programı CM 03 04 için de kullanılabiliyor.

Cheat engine dediğimiz şey oyunların içerisine giren ve belirli parametreleri değiştirebilen bir programdır. Bu parametreler oyuncu özellikleri, kulüplerin saygınlığı, finansal durumları ve stadyumları gibi şeyler olabilir. Örneğin bir oyuncunun bütün özelliklerini cheat engine ile 20 yapabilirsiniz. Kulübünüzün bütçesini bir kaç milyar dolara yükseltebilirsiniz.

Eğer yeterli talep olursa bir adet de CM 03 04 cheat engine kullanım rehberi hazırlamaya varım. Tek yapmanız gereken aşağıdan bana yorum atmak.

3. CM 03 04 Editör

CM 03 04 editor programı ile aynı cheat engine programında olduğu gibi bir takım numaraları değiştirebiliyorsunuz. Editör programının özellikleri biraz daha kısıtlı ama kullanımı çok daha kolay. Artısını ve eksisini düşünüp size en uygun olanı hangisiyse onu seçmenizi öneririm.

Editör programı ile oyuncu özelliklerini, kulüp özelliklerini, antrenör özelliklerini ve turnuva özelliklerini düzenleyebilirsiniz. Bu turnuvalara ligler de dahildir.

4. Diablo Taktiği

CM 03 04 diablo taktiği aslında oyunun en büyük hilelerinden biri. Taktik filan değil bu arkadaşlar bas bayağı CM 03 04 kazanma hilesi. O kadar güçlü bir taktik ki bu, neredeyse hiç maç kaybetmiyorsunuz. En güçsüz takımlarla bile futbol dünyasının devlerine boyun eğdiriyorsunuz.

Yani her maç takımınız en az 7-8 tane gol atsın istiyorsanız diablo taktiği tam olarak size göre. İşte böylelikle bir başka CM 03 04 hilesi hakkında tanım yapmış olduk.

5. Wonderkid Listeleri

CM 03 04 wonderkid listesi ve yine CM 03 04 en iyi Türk oyuncular listemiz sizler için hazırlanmıştır. Bu listelere bakarak oyunun en iyi oyuncularını bulmak da aslında hileye giriyor. Normalde bu oyuncuları bulmak için geniş bir gözlemci ekibine ve uzun oyun sürelerine ihtiyacınız var. Ama bu listeler sayesinde en iyi oyuncuları tak diye bulabiliyorsunuz. Bu olay bir hile mi? Kesinlikle evet. Ama ne yapalım, oyunun zevki de böyle çıkıyor.

6. CM 03 04 Scout

CM 03 04 scout programı ile bulamayacağınız oyuncu, göremeyeceğiniz özellik yok. Artık büyük bütçeler ayırarak geniş bir gözlemci ekibi kurmanız gerekmiyor. Oyuncu listelerine bakmanıza da gerek yok. Bu scout programı size aradığınız her şeyi sunuyor. Potansiyeller, gizli özellikler, maddeler ve gizli oyuncular.

Genç yetenekleri daha çıkar çıkmaz keşfedebilmek için scout programını öneriyorum. Scout programı aslında çok büyük bir hile olmasa da yine de hileye giriyor. Gizli özellikleri ve potansiyelleri görmemiz oyunda mümkün değil ama scout hepsini bize sunmakta.

Evet arkadaşlar son hilemiz buydu vaktinizi ayırdığınız için çok teşekkürler. Sitemizi yer imlerinize eklemeyi ve aşağıdan yorum bırakmayı unutmayın. Hepinize iyi oyunlar.

Exit mobile version