CM 03 04 En İyi Türk Oyuncular

CM 03 04 wonderkid, yetenekli, potansiyelli, genç yetenekler ve Türk oyuncular.

CM 03 04 En İyi Türk Oyuncular

Değerli futbol ve menajerlik oyunu sevenler. Bu gün bu sayfada sizlere CM 03 04 en iyi Türk oyuncular listesini sunacağım. Biliyorsunuz CM 03 04 tüm zamanların gelmiş geçmiş en eğlenceli menajerlik oyunu. CM 03 04 en iyi oyuncular listemiz zaten mevcut. Ancak maalesef yine Türkiye liginde CM 03 04 yabancı sınırı gibi bir can sıkıcı kural ile karşı karşıya kalıyoruz. İşte bu yabancı sınırı yüzünden Türk oyuncular transfer etmek zorundayız. Neyse ki ben sizlere bu sayfada en iyi CM 03 04 Türk oyuncuları tanıtacağım.

Elbette kendiniz de CM 03 04 scout programı ile en iyi Türk oyuncuları bulabilirsiniz. Sezonlar ilerledikçe bu program daha da işinize yarayacaktır.

CM 03 04 Türk Oyuncular

CM 03 04 oyununda bulunan en yetenekli, genç, wonderkid ve en iyi oyuncular.

Temur AltunhanKazım Şener
AlpayMehmet Polat
Tahir AlegözFatih Sonkaya
Metin ÇayBarut Barbaros
Engin HossoyOkan Koç
Murat SözkesenSerkan Gedik
Serhat AkınCihan Haspolatlı
Hasan KabzeEgemen Korkmaz
Volkan DemiralMurat Tanburacı
Gökhan ZanUğur Avcı
Tuncay ŞanlıErgün Teber
Halil AltıntopHamit Altıntop
Tolga SeyhanTurgut Kul
Ugur İncemanHakan Bayraktar
Muzaffer TaşkınAdnan Güngör
Mücahit ŞenOzan Yörükçü
Mahmut HanefiSerkan Balcı
Deniz Muratİbrahim Yavuz
Gökhan ŞenolLevent Ömer
Mehmet İsmetOgüz Karaça

Ek olarak oyuncularınızı veya finansınızı geliştirmek için CM 03 04 editör programını öneriyorum. Tabi aklınızda bulunsun editör kullanmak CM 03 04 hile kapsamına girer. Hileden zevk alıyorsanız durum başka tabi. Buyurun eğlenmenize bakın. Üstüne bir de CM 03 04 en iyi taktik dosyasını yapıştırın ki kimse takımınızın karşısında duramasın.

Değerli dostlar CM 03 04 en iyi Türk oyuncular listemizin sonuna geldik. Lütfen favori Türk oyuncularınızı ve eklemek istediklerinizi bizimle yorum kısmında paylaşın. Sitemizi de yer imlerine eklerseniz çok memnun oluruz. Görüşmek üzere, esen kalın.

Exit mobile version