FM 2021 Hile – Bütün Hileleri

FM 21 hile seçeneklerini ve en eğlenceli hileleri sıraladım. İşte FM 2021 hileleri ve hile yöntemleri.

fm 2021 hile

FM 2021 hile rehberimize hoş geldiniz. Güncellememiz FM 22 hileleri sayfasındadır. En iyi FM 21 hileleri bu sayfada bulunmaktadır. Şöylece bir başlıklara göz gezdirin ve aklınıza en çok yatan hile yöntemine girişin efendim. Ancak eğlenceli bir okuma deneyimi yaşamak istiyorsanız, bu maddelerin hepsini okumanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Elbette bu maddelere geçmeden önce oyunun en büyük hilelerinden biri olan FM 2021 yabancı sınırı kaldırma sayfasına da göz atabilirsiniz.

Hilelere başlamadan kısaca bir konuya değinmek istiyorum. Hile yapmak oyunun keyfini kaçırır mı? Hileler kesinlikle benim oyun zevkimi düşürüyorlar bu bir gerçek. Ancak bazı durumlarda oyun neredeyse insanı hileye zorluyor. Bence siz kendinizi bir deneyin. Hile yaptıktan sonra zevkiniz kaçarsa bir daha hiç hile kullanmazsınız. Yani kimi insan da hileden zevk alır bu çok doğal bir şey. Sonuçta oyun oynarken amacımız eğlenmek. Eğer eğleniyorsanız buyurun bütün hileleri kullanın. İşte FM 2021 hileleri:

1. Kayıtlı Oyuna Geri Dönme

Football Manager serisinin en kolay ve en çok kullanılan hilesi önceki kayıta geri dönmektir. Neredeyse herkes bu hileyi yalnızca bir kaç defa olsa da kullanmış. Bu aslında çok masum gözükse de aslında oyunun en büyük hilelerinden birisi. Nasıl mı? Hemen anlatayım. En önemli oyuncumuz mu sakatlandı? Hemen önceki kayıta dönüp sakatlığı önleyebiliyoruz. Final maçını mı kaybettik? Önceki kayıt. Oyuncularımızdan birisi 12 aylığına sakatlandı mı? Önceki kayıt. Teklifi yükselttiğimiz için rakip takım transfer teklifini geri mi çekti? Önceki kayıt. Yani önceki kayıta dönerek hile yapmak için milyon tane sebep sayılabilir.

Ben bu hileyi biraz küçülterek yapıyorum. Oyunda hiç istemediğim bir şey olursa direkt olarak oyunu kayıt etmeden kapatıyorum. Kapattıktan sonra da ertesi güne kadar oyunu asla açmıyorum. Böylece kendimce hilenin etkisini biraz küçültmüş oldum ama yine de hile hiledir. O yüzden oyunun zevkinin kaçmaması için mümkün oldukça hilelerden kaçınmanızı öneririm.

2. FM 2021 Hazır Taktik İndirme

İnternetten indirmiş olduğunuz hazır FM 2021 taktikleri de yine hileye giriyor. Oyunda taktik ekleme özelliği var ancak asıl olarak taktik yüklemeniz için dizayn edilmedi. Normalde sizin kendi taktiğinizi 4-5 sezon boyunca oynadıktan sonra deneme yanılma yöntemi ile bulmanız gerekiyor. Başarılı bir taktik yaratana kadar çabalamalısınız. Ancak siz ne yapıyorsunuz? Kolay yoldan internetten hazır taktik indiriyorsunuz. Ve bu kabul etseniz de etmeseniz de hiledir.

Özellikle internette öyle taktikler var ki takımınızın kazanma oranlarını %100 arttırmayı başarıyorlar. İşte bunlar hep hile sevgili dostlar.

3. İnternetten Kısa Liste ve Oyuncu Bulma

İnternetten iyi FM oyuncularını bulmak da maalesef hileye giriyor. FM 2021 kısa listeleri:

Şimdi normalde özel ve iyi oyuncuları bulmak için çok büyük bir emek sarf etmemiz gerekiyor. Ancak deneme yanılma yöntemiyle bulabileceğimiz bu oyuncuları kolayca listeden öğrenmek büyük bir hile. Özellikle bu futbolcuları bulabilmek için harcamanız gereken gözlemcilik bütçesini saymıyorum bile. FM 2021 hile yöntemlerinde gittikçe derinleşiyoruz. Onlarca yetenekli ve yüksek maaşlı gözlemci ile bile listedeki oyuncuların yalnızca bir kısmını bulabilirsiniz. İşte bu yüzden bütün bunlar maalesef hiledir.

4. Scout Programlarını Kullanma

Pek çok oyuncu güle oynaya scout programlarını kullanıyor ama bu belki de kısa listelere bakmaktan daha tehlikeli. Çünkü scout programlarında oyuncuların asla bilemeyeceğimiz gizli özelliklerini bile görebiliyoruz. Sakatlığa yatkınlıklarını, devamlılıklarını ve hatta potansiyellerini bile görebildiğimiz FM 21 genie scout ve FM 21 scout editör gibi scout programları en baba hilelerin arasında bulunurlar.

Bu hile ile oyunda hiç bir gözlemcilik yapmanıza gerek kalmaz. En iyi gözlemcileri almaya çalışmazsınız, onlara büyük maaşlar vermezsiniz ve gözlemcilik bütçenizi düşürürsünüz. Bütün bunlar komple hileye girer.

5. FM 2021 Editör Hilesi

FM 2021 oyun içi editör ve FM 2021 Scout editör gibi programlar oyunun içindeki bütün değerleri değiştirmenize olanak tanır. Oyuncular için bu değerler bütün özellikler ve potansiyel değerleridir. Takımlar için ise itibar, finans, transfer bütçesi ve taraftar sayısıdır. Aslına bakarsanız editör ile oyunun içerisinde bütün sayıları düzenleyebiliyorsunuz. Bu da mutlak bir şekilde hileye giriyor.

Editör ile liginizin ve ülkenizin itibarını arttırarak hiç gelmeyecek oyuncuları bile takımınıza getirebiliyorsunuz. Hatta antrenörlerinizi bile dünyanın en iyileri haline getirebilirsiniz. Bence çok mecbur kalmadıkça editör kullanmayın.

6. FM 2021 Cheat Engine Kullanımı

Cheat engine programı bütün oyunlarda kullanılabilen bir hile programıdır. Zaten cheat engine kelimesinin anlamı hile motoru. Binlerce oyunda hile yapmaya imkan tanıyan cheat engine elbette Football Manager 2021 için de geçerli bir opsiyon.

Bildiğiniz üzere bütün oyun ve uygulamalar rakam kodlarından ibarettirler. Bu rakam kodlarını değiştirmek için de cheat engine programı kullanılabilir. Örneğin oyundaki 5.000.000 olan transfer bütçenizi cheat engine programında yalnızca bir kaç sıfır ekleyerek yüze hatta bine katlayabiliyorsunuz. Belki de oyunun en net hilesi bu program. Ama editör ve diğer yöntemler varken cheat engine kullanmak pek de bir önem taşımıyor.

7. Yeni Menajer Ekleme

Belki de en komik ve en saçma hile olan yeni menajer eklemeyi bilerek son sıraya sakladım. FM kariyerinize devam ederken sağ üstteki butona basarak yeni bir menajer ekleyebileceğinizi biliyor muydunuz? Oyuna yeni bir menajer ekleyip onu yöneterek kendinize kazanç sağlamak da çok komik bir hile.

Örneğin yenemediğiniz rakibinizin menajeri olarak kendinizi atarsınız. Yedek oyuncularla çıkıp asıl takımınıza karşı kaybedersiniz. Ya da kendi takımınızın en ucuz oyuncusunu pahalıya transfer ederek para kazanırsınız. Yine yeni eklediğiniz menajerin en iyi oyuncusunu çok ucuza kendi takımınıza satabilirsiniz. Oyunun en absürt hilesi yeni menajer ekleme ile mevzuyu kapatıyoruz a dostlar.

Değerli vaktinizi ayırdığınız için çok ama çok teşekkür ederim. FM 2021 hile rehberimiz burada sonlanmıştır. En sevdiğiniz hileyi ve bu hileler hakkında ne düşündüğünüzü mutlaka yorum olarak benimle paylaşın. Tekrar görüşmek dileğiyle hepinizi discord kanalımıza bekliyorum.

Exit mobile version