CM 03 04 Diablo Taktiği

Hileli CM 03 04 diablo taktiği indir.

cm 03 04 diablo

CM 03 04 diablo taktiği dediğimiz şey menajerlik oyunlarının gelmiş geçmiş en başarılı taktiğidir. Hatta aslına bakarsanız buna taktik demek yanlış olur. Çünkü diablo taktiği bildiğimiz hile. En küçük takımları bile şampiyonluğa ulaştıran ve rakipleri dize getiren bu CM 03 04 taktiğinin adı diablo. Bu taktiğin en büyük özelliği ise atılan gol sayısı.

Bir takım her maçında en az 7-8 tane gol atabilir mi? Evet CM 03 04 oyununda diablo taktiği ile atabiliyor. Özellikle takımda Toledo, Todorov, Roncatto ve Thompson gibi efsanevi oyuncular varsa.

CM 03 04 EN İYİ OYUNCULAR      CM 03 04 EN İYİ TÜRK OYUNCULAR

Üstelik bu taktiği uzun yıllarca kullanabilirsiniz. Normalde CM 03 04 yapay zekası sizin kullandığınız taktiği bir kaç sezon sonra çözer. Ardından o taktiğe karşı önlemler alır ve sizi durdurmayı başarır. Ancak bunu hile diablo taktiği karşısında yapamıyor. Çünkü bu dediğim gibi bir taktikten öte oyunun açığı gibi bir şey. İşin detayına inmek isteyenleri CM 03 04 hileler başlığına davet ediyorum.

4-1-3-2 olan diablo taktiği aşağıdaki link aracılığıyla indirilebilir. Diğer taktikler için CM 03 04 en iyi taktik listemizi görüntüleyin.

CM 03 04 Diablo Taktiği İndir

Bir kaç sitede CM 03 04 diablo taktiğini gördüm. Paylaşımlar genelde taktiğin nasıl yapılacağını anlatmış. Ancak direkt olarak indirme linkini vermemişler. Ben de kolaylık olsun diye indirme adresini buldum ve şimdi sizinle paylaşıyorum.

CM 03 04 SCOUT      CM 03 04 EDİTÖR

Kurduğun CM 03 04 takımını başarıya ulaştırmak için sabırsızlanıyor musun? Hemen sen de hileli CM 03 04 diablo taktiği indir. Bu taktik her ligde, her takımda ve her kadroda işe yapacaktır. Başarıya hiç bu kadar yakın olmamıştınız sevgili dostlar. Şimdiden sizlere bol goller ve kupalar diliyorum. Tekrar görüşmek üzere hoşça kalın.

Exit mobile version