CM 01 02 Hileleri

CM 01 02 hile derlemesi. En iyi CM 0102 hileleri.

cm 01 02 hile

CM 01 02 oynarken kullanabileceğiniz belirli başlı bir kaç hile mevcut. Bütün bu hileleri aşağıda sıralayacağım. Arzu ettiklerinizi kullanabilir, beğenmediklerinizin üzerini çizebilirsiniz. Hile yapmayı ben pek fazla önermiyorum çünkü bana göre çok fazla hile oyunun zevkini kaçırıyor. Ama sizi negatif yönde etkilemiyorsa gönül rahatlığıyla kullanın. Bir oyun oynarken ana amaç zevk almak olmalı. Siz de hileden zevk alıyorsanız hiç problem yok. Hatta bakın CM 01 02 yabancı sınırı kaldırma bile bir hiledir en nihayetinde. CM 01 02 hileleri ile iyi oyunlar.

Scout, Editör ve Cheat Engine Kullanmak

Bu tarz üçüncü şahıs programlar da en baba hilelerin başında geliyor. CM 01 02 scout ile en iyi oyuncuları ve wonderkidleri tek tuşla bulabilirsiniz. Yine CM 01 02 editör ve cheat engine ile yapabilecekleriniz sınırı ise neredeyse yok. İster oyuncularınızın özelliğini yükseltin, ister takımınızın transfer bütçesini. Ya da direkt olarak en iyi oyuncuları editör aracılığıyla takımınıza transfer edin. Bir de onları Türk yapın ki yabancı kontenjanını doldurmasınlar. İşte bu tarz programların yapabileceği çok şey var. Her biri de hile. CM 01 02 hilelerinin açılışını böylece yapmış olduk. Şimdi sırada diğer hile yöntemleri var.

Hile Oyuncular

Hile oyuncular CM 01 02 ve 03 04 serilerinde karşımıza çıkıyorlar. CM 01 02 oyununun en büyük hileli oyuncusu elbette Maxim Tsigalko. Bu oyuncu çıktığı her maçta gerek golleri gerekse de asistleri ise fark yaratıyor. Hangi takımda olursanız olun mutlaka Maxim Tsigalko transferini gerçekleştirin. Emin olun bu oyuncu dünyanın en iyi oyuncularından bile daha yüksek bir performans sergiliyor.

Benzer oyuncular için CM 01 02 en iyi oyuncular listemizden yararlanabilirsiniz. Bu tarz hazır oyuncu listelerine bakmak da bizzat hile yapmaktır aklınızda bulunsun. Tabi Türkiye liginde oynuyorsanız malum yabancı sınırı sebebiyle sizlere CM 01 02 en iyi Türk oyuncular listesini önereceğim.

Hileli Taktik

Arkadaşlar CM 01 02 oyununda her takımı müthiş başarılara ulaştıran hileli bir taktik mevcut. Onun adı IodineCF taktiği. Bu taktiğin indirme linkini zaten hali hazırda CM 01 02 en iyi taktik sayfamızda paylaşmıştım. Bu Iodine taktiğini hilelerin arasına aldım çünkü oyunun en iyi taktiği.

Yıllar içinde kusursuzluğa erişmiş ve neredeyse hiç maç kaybettirmeyen bir taktikten bahsediyoruz. Bu taktiği kullanmak ve hazır olarak indirmek de elbette hileye giriyor. Belki direkt olarak maçı kazandıran hileler kullanmaktansa bu biraz daha yumuşak bir hile olmuş diyebiliriz.

Menajer Ekle

Menajer ekleme hilesi zaten menajerlik oyunlarında klasik olmuş durumda. Başta takımların üzerine yeni menajer ekleyerek yapamayacağınız hile hurda yok. Hem o ikinci takımınızın iyi oyuncularını beleşe transfer edersiniz. Hem de en dandik oyuncularınızı astronomik rakamlara satarsınız. Ya da direkt rakibiniz olan takımın başına menajer atayın. Ardından yedeklerle maça çıkarak esas takımınıza bilerek yenilin. İşte bunlar hep add menajer taktikleri. Biraz komik ama oldukça işlevli olan bu hileyi eminim pek çoğumuz kullandık.


CM 01 02 hileleri hakkında yapmış olduğum derleme burada sonlanıyor. Değerli vaktinizi aldım. Birazcık daha alsam problem olmaz herhalde. Sizden aşağıya duygu ve düşüncelerinizi yorum olarak bırakmanızı istiyorum.

Veda vakti geldi çattı, tekrar görüşmek üzere. İyi oyunlar ve sağlıklı günler dilerim.

Exit mobile version