FM 22 Lisans Yaması

Football Manager 2022 lisans yaması sayfamıza hoş geldiniz. İşte FM 22 Zebre fix ve lisans yama kurulumu.

fm 22 lisans yaması

FM 22 lisans yaması için en doğru adres yine her sene olduğu gibi fmrehber.com saygıdeğer menajerler. Biliyorsunuz Football Manager yapımcılarının bütün futbol takımları ve organizasyonlar ile anlaşmaları mümkün değil. Haliyle anlaşamadıkları kurumların isimlerini ve logolarını kullanamıyorlar. Bu bizim gibi oyuncular için gerçekten çok can sıkıcı bir durum. Ancak moral bozmaya gerek yok, paylaştığım FM 2022 lisans yaması bütün bu sorunları kökten çözüyor.

FM 22 LOGO PAKETİ    FM 22 YÜZ PAKETİ

FM 22 FORMA PAKETİ

FM 22 HIZLI MAÇ SONUCU

Sizde benim gibi FM22 oyununu gerçek isimler olmadan oynayamam diyorsanız mutlaka bu yamayı edinin. Peki ya FM 2022 lisans yaması tam olarak hangi sorunları çözüyor?

FM 22 Lisans ve Gerçek İsimler

Oyuna başlamadan önce mutlaka kurulması gereken bu paket, onlarca sahte ismi gerçekleri ile değiştiriyor. Yani sahte bir oyunu gerçek bir futbol simülasyonu haline getiriyor. Tabi bu benim kendi görüşüm, sahte isimlerle oynayan arkadaşlara da saygı duymak mecburiyetindeyiz.

FM 2022 lisans yaması özellikleri:

Gördüğünüz gibi FM22 lisans yaması oyundaki bütün hataları gideriyor. %100 gerçekçi bir futbol menajerliği simülasyonu sunuyor.

Siz sormadan ben hemen söyleyeyim. En çok merak edilen FM 22 Almanya milli takımı, İspanya, Brezilya ve Portekiz liglerinin bütün lisansları da bu yamaya dahil. Tabi FM 22 Zebre fix de bunun içerisinde. Yani her şeyin dahil olduğu bu lisans yamasını kurup arkanıza yaslanmanız yeterli. Kuruluma ise şimdi geliyorum.

FM 2022 Lisans Yaması Kurulumu

Kuruluma başlayabilmek için öncelikle yama dosyalarını vermiş olduğum bu link üzerinden indirin. Direkt olarak yamayı çıkartan yabancı ekibin sayfasını paylaştım. Oradan yamayı tek tıkla tamamen ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Dosyanın boyutu ise yalnızca 100KB gibi küçük bir rakama tekabül ediyor.

Şimdi gelelim kurulum talimatlarına. Burası biraz karışık o yüzden dikkatli okumanızı ve adımları sırasıyla düzenli bir şekilde uygulamanızı öneriyorum.

 1. En başta oyun kapatılır ve indirilen yama dosyası içinde bulunduğu .zip arşivinden çıkartılır. Bunun için Winrar, Winzip gibi bir uygulamayı kullanabilirsiniz.
 2. Daha sonra 2210 klasörü bulunur. Bu klasörün bulunduğu yollar ise şöyle

  Windows için;
  Steam: \Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Football Manager 2022\data\database\db\2210\
  Epic Games: \Program Files\Epic Games\FootballManager2022\data\database\db\2210\
  Mac bilgisayarlar için;
  Steam: /users/[username]/Library/ApplicationSupport/Steam/steamapps/common/FootballManager2022/database/data/db/2210/
  Epic Games: /users/Shared/EpicGames/FootballManager2022/database/data/db/2210/

 3. Burada inc klasörü açılır ve içindeki all klasörüne girilir. Tam bu noktada ise fake.lnc, lic_dan_swe_fra.lnc ve nleague.lnc dosyaları silinir. Onların yerine ise yama klasöründe bulunan M22 Fix by FMScout.lnc ve FM22 Club Names by FMScout.lnc dosyaları yapıştırılır.
 4. Sonra bu klasörün iki adım yukarısına çıkacağız ve edt klasörüne gireceğiz. Onun içerisinde de permanent klasörü var. İşte burada fake.edt dosyası var. Bu direkt silinmeli. Yerine bir şey yapıştırmaya gerek yok.
 5. Son olarak da iki klasör daha yukarı gidip dbc klasörünü, onun içinde de permanent klasörünü buluyoruz. Burada uygulamamız gereken son bir adım daha var. O da Zebra award.dbc, zebra turin fake staff.dbc, brazil_kits.dbc, forbidden names.dbc, Licensing2.dbc ve Licensing2_chn.dbc dosyalarını silmek.
 6. İşlem tamamlanmıştır arkadaşlar. Artık oyununuzu açıp gerçek isimlerle, keyifle menajerliğin tadını çıkarabilirsiniz.

Değerli arkadaşlar, umuyorum Football Manager 2022 lisans yamasını kolaylıkla indirip kurabilmişsinizdir. Eğer aklınıza takılan soru olursa mutlaka aşağıdaki yorum kısmından bana ulaşın. Fikir, duygu ve düşünceleriniz benim için çok değerli. Veda vakti geldi çattı, bu yazıyı burada sonlandırıyorum. Kendinize çok iyi bakın, iyi oyunlar dilerim.

Exit mobile version