FM 22 Oyuncu Takip Listesi

FM22 oyuncu, wonderkid ve serbest oyuncu takip listesi indirmek için bu sayfadaki rehberden yararlanabilirsiniz. Karşınızda FM 22 oyuncu takip listesi rehberi.

fm22 takip listesi indir

En iyi FM 22 oyuncularını indirebilmeniz için takip listesi olarak paylaşıyorum. FM 22 oyuncu takip listesi içeriğimizde şimdilik wonderkid ve serbest oyuncular için iki adet ayrı takip listesi mevcut. İndirdiğiniz gibi oyuna girip bu kısa listeleri görüntüleyebilirsiniz. Her takıma ve her bütçeye uygun bir şekilde hazırlanmış bu takip listeleri emin olun fazlasıyla işinizi görecek. Sonuçta iyi futbol iyi oyuncularla oynanır.

Antrenörler, gözlemciler, asistan menajerler, fizyoterapistler ve diğer personeller için FM 22 teknik ekip takip listesi sayfamızı ziyaret edin.

Elbette kısa liste veya takip listesi indirmek istemeyebilirsiniz. İndirmeden oyuncu listelerini görüntülemek için mevcut sayfalarımız şunlardır:

FM 22 WONDERKİD

TÜRK WONDERKİDS FM 22

FM 22 KELEPİR OYUNCULAR

FM 22 SERBEST OYUNCULAR

FM 22 MİNİMUM SERBEST KALMA BEDELİ

Onun haricinde direkt indirip oyununuza dahil etmek istediğiniz hazır takip listeleri ise aşağıdadır. Hem de iki ayrı alternatif link ile birlikte.

FM 22 Wonderkid Takip Listesi İndir

FM 22 en iyi wonderkid oyuncularını görüntülemek için bu takip listesi dosyasını indir.

Oyunu steam üzerinden satın alanlar aşağıda bulunan atölye linkine tıklayabilirler. Orada abone ol butonuna basıp oyuna giriş yapmanız yeterli. Takip listesi otomatik olarak oyununuza eklenecektir. Ancak oyunu Gog, Epic Games, Xbox Game Pass ve benzeri bir platformdan aldıysanız aşağıda bulunan mediafire linkini kullanın. Oradan indirdiğiniz dosyayı nasıl kuracağınızı ise sayfanın en altında anlatıyorum.

MEDİAFİRE LİNKİ    STEAM ATÖLYE LİNKİ

FM22 Serbest Oyuncu Takip Listesi

FM 22 serbest, boşta ve bedava oyuncular takip listesi indir.

Biliyorsunuz oyun her sene bir sürü boşta oyuncu ile başlıyor. Bunların kimisi çok iyi kimisi orta seviye oyuncular. Ancak veri tabanı yüzbinlerce oyuncu barındırdığı için en iyi serbest oyuncuları ayıklamak oldukça zor. Neyse ki geniş veri tabanı ve scout programları ile hazırlanan bu takip listeleri var. Kolayca yükleyip en iyi boşta oyuncuları görüntüleyebiliyoruz.

MEDİAFİRE İNDİR    STEAM LİNKİ

FM 22 takip listesinin atılacağı yer:

C:/Kullanıcı Adı/Belgelerim/SportsInteractive/FootballManager2022/shortlists

İlgili yere takip listesini yapıştırdıktan sonra oyunu açın. Oyun hali hazırda açık ise de olur, yeniden başlatmanız gerekmiyor. Direkt oyuncu arama bölümüne tıklayıp takip listesi sayfasına gelebilirsiniz. Bu ekranın sağ tarafında bulunan tekerleğe tıkladığınızda takip listesi ekle/yükle seçenekleri olacak. Onları seçerek indirdiğiniz takip listesini aktif edebilirsiniz. Kurulum ve yükleme gördüğünüz gibi oldukça basit.


FM 22 oyuncu takip listelerini indirebileceğiniz linkleri paylaştım arkadaşlar. Bu hususta daha fazla anlatacağım da bir şey kalmadı. Eklemek istediğiniz bir şey veya sormak istediğiniz bir soru varsa mutlaka yorum kısmından bana ulaşın. Onun haricinde destek olmak için bu siteyi yer imlerinize ekleyebilir, aşağıya yorum atabilir ve discord kanalımıza katılabilirsiniz. Şimdiden iyi oyunlar, kariyerinizde başarılar dilerim. Hoşça kalın.

Exit mobile version