FM 22 Antrenman Programı

Daha hızlı oyuncu gelişimi için FM22 antrenman programı paylaşımımızı inceleyin.

fm22 antrenman programı

FM 22 antrenman programı içerisinde en verimli takım çalışmaları bulunmaktadır. Bu programın iki ana özelliği var. Birincisi hızlı oyuncu gelişimi. İkincisi ise oyuncuların maçlara fit ve hazır olacak bir şekilde çalıştırılması.

FM OYUNCU GELİŞTİRME REHBERİ

Bu sayfada olduğunuza göre büyük ihtimalle mevcut FM22 antrenman programınızdan yeterli verim alamadınız. Olsun, hiç üzülmeyin. Şimdi sizlerle başarısı kanıtlanmış, en iyi FM 2022 antrenman programı dosyasını paylaşacağım.

Gelişmiş antrenman programlarının kalitesini test edebileceğiniz potansiyelli oyuncuları FM22 wonderkid listemizde bulabilirsiniz.

FM22 Antrenman Programı İndir

Dosyamızın boyutu yalnızca 180KB gibi bahsetmeye değmez düşük bir rakama tekabül ediyor. Ancak içerisinde yok yok. Toplam 5 elit antrenman programı tek dosyada derlendi ve sizlere sunuldu.

İNDİR < FM 22 antrenman programı.

Paketin içerisinde bulunan antrenman programları:

Haftaya ve duruma göre uygun olanları kullanın.

FM22 antrenman programı kurulumu:

  1. En başta antrenman programı indirilir. Dosyalar arşivden çıkarılıp schedules klasörüne yapıştırılır:
    Belgelerim \ Sports Interactive \ Football Manager 2022 \ schedules
  2. Ardından oyun açılır ve antrenman > programlar bölümünden antrenman programı yükle butonuyla içeri aktarılır.
  3. Son olarak da takvimden uygun haftaya uygun antrenman programı ayarlanır.

FM 2022 antrenman programı ayarlamak ise oldukça basit. Sol sekmeden antrenman kategorisine gelin. Ardından da yukarıda bulunan takvim butonuna basın. Karşınızda antrenman haftaları çıkacaktır. Her hafta için bir adet antrenman programı belirleyebilirsiniz. Haftaların yoğunluğuna göre uygun antrenman programını seçtiğinizden emin olun. Hepsi bu kadar.

Kurulum fazlasıyla kolay. Antrenman programları da iyice optimize edilmiş, harika şekilde çalışıyorlar. Ancak baştan söyleyeyim mucizeler beklemeyin. Maalesef FM oyunlarında yeterli potansiyele sahip olmayan oyuncular gelişemiyorlar. Karakteri kötü olan oyuncular da eğer mentor eğitimi almazlarsa potansiyellerine erişemezler. Onun haricindeki oyuncularınız iyice gelişecektir.

Sırada ne mi var? İyi bir antrenör ekibi kurmak elbette. FM 22 en iyi antrenörler listemizden yararlanabilirsiniz. Oyuncu gelişimi için iyi bir antrenör programı, kaliteli antrenörler, gelişmiş bir antrenman tesisi ve yeterli forma şansı gerekir.


Vakit ayırdığınız ve bu rehberi okuduğunuz için teşekkürler. Aşağıya yorum atmanızı ve bu siteyi yer imlerinize eklemenizi rica edeceğim. Şimdilik hepsi bu, hoşça kalın.

Exit mobile version