FM Genie Scout 22

FM 22 için hazırlanmış en etkili gözlemcilik programı Genie Scout için hazırladığımız inceleme. Genie Scout 22 indirme linki ve özellik açıklaması aşağıdadır.

fm22 genie scout

Genie Scout programı Football Manager serisi için çıkarılmış bir gözlemcilik aracıdır. Son sürümü de FM Genie Scout 22 olarak karşınızda. Tamamen ücretsiz olan bu program, biz FM severlere harika bir scout yani gözlemcilik deneyimi sunuyor.

Genie Scout 22 alternatifi olarak akla ilk olarak hepimizim bildiği FM Scout Editor 22 ve FM 22 FMRTE programları gelir. Tabi biliyorsunuz bu iki program yalnızca Windows işletim sistemleri ile uyumlu. Eğer mac bilgisayarınız varsa MacAssistant RT 22 programını kullanın.

Bu gözlemcilik konusunu biraz açalım isterseniz. Genie Scout ile kurmuş olduğunuz veri tabanında bulunan bütün oyuncuları, kulüpleri ve personeli gözlemleyebiliyorsunuz. Üstelik dilediğiniz özellikleri filtreleme seçeneğine de sahipsiniz. Gizli özellikler de dahil. Mesela 19 yaş altı olup da 150 potansiyel ve üzeri bütün oyuncuları listelemek bu programda yalnızca saniyeler sürüyor. Gözlemciliğin bir diğer yanı da gizli özelliklerin ayan beyan ortada olması. Örneğin yetenekli ancak düşük karaktere ve devamlılığa sahip oyuncuları eleyebiliyoruz. Sakatlığa yatkın oyuncuları da tabii. Bu gizli özellikler de yine FM 22 oyun içi editör yardımı ile değiştirilebiliyor. Aklınızda bulunsun dedim.

Ben oyuncu seçerken en çok devamlılık yani consistency özelliğine bakıyorum. Çünkü devamlılığı düşük olan bir oyuncu ne kadar yetenekli olursa olsun pek çok maçta kötü oynayacaktır. Ama devamlılığı yüksek olan bir oyuncu vasat yetenekte bile olsa takımı bir üst noktaya taşıma imkanına sahiptir. Elbette yüksek potansiyelli ucuz oyuncuları da hep Genie Scout yardımı ile bulduğumu itiraf etmeliyim. İsterseniz ilk önce sizlerle Genie Scout yardımı ile bulduğum oyuncuları ve onların listelerini paylaşayım.

FM 22 WONDERKİDLER    FM 22 TÜRK WONDERKİDLER

FM 22 SERBEST OYUNCULAR    FM 22 TRANSFER ÖNERİLERİ

Genie Scout 22 İndir

Genie Scout programı ben bu satırları yazarken 51500 indirilme sayısına ulaşmış vaziyette. Tamamen ücretsiz olan bu programın dosya boyutu ise yalnızca 11.4MB olarak belirlenmiş. İçerisinde mevcut olan bir sürü özelliğe göre boyutu oldukça düşük. Buyurun aşağıda paylaşmış olduğum resmi sitesi üzerinden güvenli bir şekilde indirin.

GENİE SCOUT RESMİ SAYFA

Sürekli artan indirilme sayısı ile Genie Scout, Football Manager serisinin en popüler programı olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldu. Tartışmasız bir şekilde en iyi eş zamanlı scout programı bu sene de FM Genie Scout oldu diyebiliriz.

Uyumluluk konusuna gelirsek şimdilik yalnızca Windows bilgisayarlar bu programı çalıştırabiliyor. Mac bilgisayarınız varsa bu sitede paylaştığım MacAssistant RT programına bakın. Platform olarak ise Steam, Epic Games ve Xbox Game Pass ile oyunu edinenler Genie Scout programını sorunsuz çalıştırabilirler.

Genie Scout 22 Özellikleri

FM 22 Gözlemcilik Programı

Football Manager serisinin en iyi gözlemcilik programı her zaman Genie Scout olmuştur. 2022 yılında da bu gerçek değişmedi. Her zaman ki gibi Genie Scout zirveye oturdu. Oyunu ister steam, ister epic games, isterseniz de Xbox game pass üzerinden almış olun. Hiç fark etmez, Genie Scout 22 programını dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Biliyorsunuz oyunun zevki Genie Scout ile birlikte başka güzel.


FM 22 Genie Scout programını inceledik arkadaşlar. İndirme linkini de yukarıda paylaştım. Umarım bu sayfadaki içerikler sizlere yararlı olmuştur. Şimdilik veda vakti geldi çattı. Hepinize iyi oyunlar ve menajerlik kariyerinizde başarılar dilerim. Destek için ise yorum atın, siteyi yer imlerinize ekleyin ve discord kanalımıza katılın. Hadi bakalım, hoşça kalın.

Exit mobile version