FM 22 Scout Editör – FMSE Programı

FM 22 eş zamanlı editör FMSE yani FM Scout Editör ile karşınızdayız. Bu program hem editör hem de scout özelliklerine sahip olup fazlasıyla kullanışlıdır.

fm 22 fmse

Her sene olduğu gibi bu sene de FM 22 Scout Editör oyunla birlikte hızlıca piyasaya çıkmış oldu. FM22 FMSE dediğimiz program hem scout hem de editör görevi görebiliyor. Hem gelişmiş araçlarla gözlemcilik, hem de gözlemlenen oyuncuların düzenlenebilmesi oldukça faydalı özellikler. O yüzden FMSE tam bir ikisi bir arada programı. Tabi siz yalnızca gözlemcilik ile ilgileniyorsanız FM 22 Genie Scout programına bakabilirsiniz.

FM 22 WONDERKİD < oyuncu listeleri için tık.

FM 22 oyun içi editör programına alternatif olan Scout Editör 16MB gibi bir dosya boyutuna sahip. Şimdilik yalnızca Windows bilgisayarları destekleyen bu program oyunun Steam ve Epic Games versiyonlarında sorunsuz çalışmaktadır. Eğer Mac bilgisayar sahibiyseniz MacAssistant RT 22 programını kullanmanız gerekiyor. Tabi windows bilgisayar kullanıcıları gönül rahatlığı ile FMSE programını çalıştırabilirler.

FMSE 2022 Özellikleri

Bu program hem gözlemcilik hem de editör özelliklerine sahip demiştik. Ancak şöyle bir ayrım yapmak gerekiyor, FMSE daha çok editör seçeneklerine odaklanmış bir program. Evet gözlemcilik de yapılabiliyor fakat gerçek anlamda gelişmiş gözlemcilik yapmak isteyenler bana göre FM 22 Genie Scout kullanmalılar.

İşte geriye kalan FM Scout Editör özellikleri:

  1. Oyuncu özelliklerini değiştirebilme.
  2. Personel özelliklerini değiştirebilme.
  3. Ülke özelliklerinde oynayabilme.
  4. Kulüp bilgilerini, geçmişini, saygınlığını ve finansını düzenleyebilme.
  5. Gizli oyuncu özelliklerini sergileyen oyun içi asistan.
  6. Oyuncunun kovulma ihtimalini kaldırma özelliği.
  7. Oyuncu gelişimini durdurma
  8. Kupa, lig ve turnuva özelliklerini değiştirme. Saygınlık ve kurallar da dahil.
  9. Şehirleri, ödülleri ve stadyumları özelleştirebilme.
  10. Takım formalarını değiştirme.

FM22 Scout Editör İndir

FMSE 22 indir. FM Scout Editör yarı ücretli yarı ücretsiz bir program. Şöyle bir durum var, ücretsiz sürümünde gözlemcilik özelliklerinin tamamına sahip olabiliyorsunuz. Ancak yaptığınız düzenlemeleri kaydetmeniz için programın lisansını almanız gerekli. Lisans ücreti yani FMSE 22 license key ise $5.99 civarında. Eğer elinizin altında başka bir alternatif yoksa bence bu fiyat ödemeye değer. Çünkü iki özelliği de içerisinde bulunduran FMSE gerçekten kullanıcısına kolaylık sağlıyor. Tabi FM 22 oyun içi editör ve FM 22 FMRTE de alternatif seçenekler arasında. Orası size kalmış.

İNDİR

FMSE 22 crack dosyasına ise hiç girmeyin derim. Çünkü program yapımcılarını desteklemezsek bir daha böyle güzel yazılımlar ortaya çıkmaz. Üstelik FM Scout Editör 2022 crack dosyası bilgisayarınıza zarar verebilir. Bu tarz yazılımların içerisinden virüs çıkma ihtimali var. Bence risk almaya değmez. Çünkü virüsler bilgisayarınızı yavaşlatabilir, zarar verebilir ve daha kötüsü kişisel bilgilerinize erişebilir. O yüzden crack mevzularına hiç girmeyin ben hiç önermiyorum.

FMSE kullanımı ise fazlasıyla basit. Önce programı indiriyorsunuz sonra arşivden çıkartıp setup dosyasını çalıştırıyorsunuz. Kurulum tamamlanınca önce FM 22 oyununu açıp kayıtlı oyununuzu başlatıyorsunuz. Ardından her şey FMSE için hazır hale gelmiş oluyor. FMSE programında da sol üstte bulunan yükle butonuna bastınız mı işlem tamamdır. Artık Scout ve Editör özelliklerinin tadını çıkarabilirsiniz.


Bir ara şu FM 22 yabancı sınırı kaldırma makalemize de bakın derim arkadaşlar. Şimdilik bu başlık altında söyleyeceğimiz pek bir şey kalmadı. Tabi eklemek veya sormak istediğiniz bir şeyler olursa başım üstüne. Aşağıya yorumunuzu bırakabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar ve sağlıklı günler dilerim, hoşça kalın.

Exit mobile version