FM 22 Forma Paketi

FM 2022 forma paketi ve yaması bu sayfada mevcuttur. FM 22 için hem en iyi forma paketleri, kurulum ve nereye atılır cevapladım.

fm 22 forma paketi

Son çıkan oyun için FM 23 forma paketi sayfasını ziyaret edin. Neyse biz konumuza dönelim. Mutlaka yüklenmesi gereken Football Manager 2022 yamaları içerisinde en çok göze çarpanlardan birisi de forma paketi. Peki FM 22 forma paketi tam olarak ne yapıyor? Telif hakları sebebiyle oyunda sahtesi gözüken formaları 2021 / 2022 sezonunun gerçek formaları ile değiştiriyor. Yani gerçekçi bir futbol menajerliği deneyimi için olmazsa olmaz.

Diğer elzem FM 22 yamaları:

FM 22 LOGO PAKETİ     FM 22 YÜZ PAKETİ

FM 22 LİSANS YAMASI

Gördüğünüz gibi FM 22 yüz, forma ve logo paketi dosyaları çok fazlaca popüler. Şimdi tekrar gelelim FM 22 kits pack yani forma konusuna. Biliyorsunuz ki bu yama konuları tek bir kişi tarafından değil, çeşitli gruplarca ayrı ayrı hazırlanıyor. Bunları ben kategoriler halinde aşağıda paylaşmak istiyorum. Ayrıca siz sormadan söyleyeyim Türkiye FM 22 forma yaması da bu sayfada mevcuttur. Artık bu yama sayesinde takımınızın gerçek formasıyla oynayabileceksiniz.

Buyurun arkadaşlar en iyi üç FM forma paketi paylaşımları:

1. FC’12 FM 2022 Forma Yaması

FM Slovakia ekibi 2013 yılından beri Football Manager serisi için forma yamaları hazırlıyorlar. Elbette bu seneyi de es geçmediler. En popüler ve en kaliteli forma paketlerinin başında gelen FC’12 için buraya tıklayabilirsiniz.

Ancak hemen belirtmek istiyorum, ben hiç bir şekilde FM 22 kits megapack paylaşımı bulamadım. Maalesef kimse bütün liglerin forma paketlerini birleştirip toplu şekilde paylaşmamış. O yüzden en sevdiğiniz liglerin forma paketlerini tek tek indirip kurulumlarını gerçekleştirmeniz gerekiyor. Çünkü hepsi bir arada bir paket şimdilik mevcut değil. Eğer bir gün olursa da ben anında burada sizlerle paylaşırım zaten.

2. Standard Kits FM22 Forma Paketi

Standard kits de oldukça popüler bir başka FM forma paketi. Özelliği ise tasarımlarının tamamen standart olması. Yani oyundaki forma tasarımlarını hiç değiştirmiyor, sadece gerçek renkleri, sponsorlukları ve logoları formalara dahil ediyor. İşte Standard Kits resmi sayfası.

Anlayacağınız bu paketin asıl mevzusu oyunun kendi tasarımlarını hiç bozmamak. Ancak aynı zamanda da gerçek hale getirmek. Abartmıyorum oynarken yama yüklenip yüklenmediğini bile anlamıyorsunuz. Üstelik ufak dokunuşlarla %100 gerçek formalara geçtiğiniz halde. Bana göre en etkili paketlerden birisi de budur.

3. SS Kits FM 22 Forma Paketi

Dünyanın en çok indirilen ve en popüler FM forma paketi olduğunu iddia eden SS Kits ile kapanışı yapalım isterseniz. Bu iddia çok da abartı değil çünkü dikkatli bakarsanız Football Manager 2010 sürümünden beri piyasada olduklarını görürsünüz. Gerçekten güzel forma paketi yapan bu ekibe yıllardır verdikleri hizmetlerden ötürü teşekkür ederiz. Üstelik bu işi ücretsiz yapıyorlar daha ne olsun. Bu paketin de indirme linkini sizlerle paylaşmış olalım.

FM 22 Süper Lig Forma Paketi Türkiye

Elbette güzide ligimizi de es geçmedik. Doğrudan FM 22 süper lig forma paketi linklerini bu başlıkta görüntüleyebilirsiniz. En başarılı üç forma paketi grubunun yapmış olduğu Türkiye ligi paylaşımlarını aşağıda sıraladım.

  1. FC’12 Süper Lig kurulum adresi.
  2. Standard Kits Süper Lig indirme linki.
  3. SS Kits Süper Lig resmi sayfa.

Buyurun girin sayfalarına bakın. Gözünüze en hoş gelen forma tasarımını bilgisayarınıza yükleyin. Kurulumu nasıl yapacağınızı merak ediyorsanız da aşağıda paylaşmış olduğum rehberden yararlanabilirsiniz. Bu FM yama hususunda sizlere elimden gelen bütün imkanlar dahilinde yardımcı olacağım.

FM 22 Forma Paketi Kurulum

Her şeyi anlattık akıllarda tek bir soru kaldı. FM 22 forma paketi nereye atılır? Bu sorunun cevabı aşağıdaki 3. adımda mevcuttur.

Kapsamlı FM forma paketi kurulum talimatları:

  1. Seçin, beğenin ve en güzel forma paketini bilgisayarınıza indirin.
  2. İndirdiğiniz yama dosyası .zip veya .rar uzantısına sahip. Bu sıkıştırılmış dosyayı arşivden çıkartın.
  3. Önünüzde hazır bir şekilde duran yama dosyalarını ise ilgili yere yapıştırın:
    Belgelerim \ Sports Interactive \ Football Manager 2022 \ graphics \ kits
  4. Tabi bu yolun sonunda graphics ve kits klasörleri mevcut olmaya bilir. Öyle bir durum olursa bu klasörleri kendiniz oluşturup adlandırmalısınız.
  5. Son olarak da oyunu açıp ayarlar > arayüz sayfasından geçici dosyaları sıfırlamalısınız.

Şimdiden hayırlı olsun arkadaşlar. Artık takımınızın %100 gerçek forması ile kariyerinizin tadını iyice çıkarabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için çok ama çok teşekkür ederim. Olumlu veya olumsuz bütün yorumlarınızı heyecanla bekliyorum. Ayrıca bu siteyi tarayıcınızın yer imlerine ekleyip discord kanalımıza katılırsanız gerçekten beni çok memnun edersiniz. Şimdilik veda vakti geldi çattı, hepinize iyi günler ve iyi oyunlar dilerim.

Exit mobile version