CM 01 02 Yabancı Sınırı Kaldırma

Ligimizin garabet yabancı sınırını CM 01 02 oyununda nasıl kaldıracağınızı açıkladım. İşte CM 01 02 yabancı sınırı kaldırma.

cm 01 02 yabancı sınırı

CM 01 02 yabancı sınırı kaldırma yaması, editör ve yöntemleri. Kapsamlı CM 01 02 en iyi oyuncular listesinde bulunan müthiş oyuncuları yabancı sınırı sebebiyle transfer edemiyoruz. Bu oldukça can sıkıcı çünkü Türkiye liginde yabancı sınırı çok kısıtlı. CM 01 02 en iyi Türk oyuncular listesindekiler ile yetinmek zorunda kalıyoruz. Ama hiç merak etmeyin bu gün sizi bu cendereden kurtaracağım.

Elimizde üç adet yöntem var. Bu yöntemler ile sorunsuzca CM 01 02 oyununda bulunan yabancı sınırını kaldırmak sizin elinizde. Buyurun aşağıdaki yöntemleri tek tek inceleyin. Size en çok hangisi uyuyorsa onu kullanarak yabancı kısıtlamasını kaldırın.

1. CM Flex 2 Yabancı Sınırı

Bir numaralı yöntemle CM 01 02 yabancı sınırını kaldırmak için 12.000 defa indirilmiş olan Flex 2 programına ihtiyacınız var. İndirme linki de burada ancak bu programın kullanımı biraz zor haberiniz olsun.

CM 01 02 Hileleri

İlk olarak CM0102.exe dosyanızı yedekleyin çünkü bu program onu değiştiriyor. Sonra legion klasörünü arşivden çıkarın. Burada go.bat dosyasını çalıştırıp çıkan ekranda restrictions editör flex bölümünü seçmelisiniz. Ardından launch tuşuna basıp oyunun .exe dosyasını seçin ki işlemler başlayabilsin. Karşınıza çıkan ekranda Türkiye veya bir başka ligin değerlerini 1 olarak değiştirin. İşlem tamamlandı hayırlı olsun. Sonunda CM 01 02 yabancı sınırı kalktı.

Daha iyi anlamanız için aşağıya video rehberini de bıraktım. Buyurun yararlanın.

2. CM Tapani Yabancı Sınırı Kaldırma

CM 01 02 için çıkarılan Tapani programı da yabancı sınırı kaldırmaya yarıyor diyorlar. Benim bu programı hiç deneme fırsatım olmadı. Daha önce denemedim. Ama eğer 1 numaradaki işlemi çalıştıramadıysanız bunu deneyebilirsiniz. İşte 145.000 defa indirilmiş Tapani programının resmi sayfası. Duruma göre bir bakın, deneyin ve sonuçlarını bana yazın.

3. Editör Yöntemi

Evet arkadaşlar son çareye geldik çattık. Buyurun CM 01 02 editör programı paylaşım sayfamız. Yukarıda bulunan iki program ile de yabancı sınırını kaldıramadıysanız artık editör kullanma vakti geldi. Editör ile direkt olarak yabancı sınırını kaldıramıyoruz ancak yapabileceğimiz bir kaç düzenleme çeşidi var. İşte CM 01 02 editör ile yabancı sınırı kaldırma:

  1. Birinci yöntem oyuncuların vatandaşlığa geçme süresini azaltma. Normale bir oyuncu Türkiye liginde 5 yıl oynadıktan sonra Türk vatandaşı olabiliyor. Bu ayara 1 yıla düşürerek yabancı sınırını bir nebze olsun rahatlatabiliriz. Bunu yapmak için editör programını açın. Türkiye bölümüne gelin. Aşağıda foreign yazan yerdeki 5 numaralı değeri 1 numaraya düşürün ve kaydedin. Artık oyuncular bir yıl Türkiye liginde oynadıktan sonra Türk vatandaşı olarak yabancı sınırını rahatlatacaklar.
  2. Transfer edilen oyunculara editör yardımıyla ikinci uyruk atamak. Kulübünüzdeki mevcut yabancı oyuncuların ve transferlerin ikinci uyruklarını Türk olarak ayarlarsanız yabancı sınırından muaf olurlar.
  3. Bir diğeri de yabancı oyuncuyu kulübe editör ile transfer etmek. Editör ile transfer ettiğiniz oyuncu yabancı sınırı aşılsa bile oynatılabiliyor.

Artık dilediğiniz sayıda efsanevi yabancı oyuncuyu transfer edebilirsiniz. Şimdiden iyi oyunlar dilerim. CM 01 02 scout programları ile bulduğunuz oyuncuları hiç bir kısıtlamaya takılmadan transfer etmenin keyfini çıkarın. Üzerine bir de CM 01 02 en iyi taktik dosyasını kullanırsanız önünüzde kimse duramaz. Alt kısımdaki panelden göndereceğiniz yorumlar için sabırsızlanıyorum. Sonra görüşürüz, kendinize çok iyi bakın.

Exit mobile version