FM 22 Teknik Ekip Takip Listesi

FM22 teknik ekip takip listelerine buradan erişebilirsiniz. İndireceğiniz FM 2022 takip listesi en iyi antrenörler, fizyoterapistler, asistan menajerler ve gözlemciler ile dolu.

fm22 teknik ekip takip listesi

FM 22 teknik ekip takip listesi sayfamıza hoş geldiniz. Oyuncular için FM 22 oyuncu takip listesi sayfamıza gidebilirsiniz. Bu sayfadan indireceğiniz kısa listelerin içinde ise şunlar mevcut:

Kısa liste yüklemek ile uğraşmak istemiyorsanız sitemizde bulunan personel listelerini görüntüleyebilirsiniz.

FM 22 GÖZLEMCİLER

FM 22 FUTBOL DİREKTÖRÜ

FM 22 EN İYİ ANTRENÖRLER

FM 22 EN İYİ FİZYOTERAPİSTLER

FM 22 EN İYİ ALTYAPI SORUMLUSU

FM 22 EN İYİ ASİSTAN MENAJERLER

Bu faslı da böyle geçtiğimize göre artık kısa listelerin indirme linklerine geçebiliriz.

FM 22 Antrenör, Gözlemci, Fizyoterapist ile Personel Takip Listesi İndir

Oyunu steam üzerinden edinmiş olan arkadaşlar direkt olarak steam indir linkine tıklasın. Ardından da atölyeden takip listesi paketine abone ol desin. Oyunu açtıktan sonra takip listesi aktif olacaktır.

Ancak eğer Steam dışında bir platformdan oyunu indirdiyseniz Mediafire linkini kullanın. İndirdikten sonra nasıl yükleyeceğinizi ise sayfanın en altında anlattım.

Mediafire İNDİR      STEAM İNDİR

İndirdiğiniz kısa listeyi yani takip listesini arşivden çıkartın. Çıkan dosyayı kopyalayın ve shortlists klasörüne yapıştırın. Shortlist klasörünün yeri ise şurada:

C: / Kullanıcı Adı / Belgelerim / Sports Interactive / Football Manager 2022 / shortlists

Yapıştırma işlemini hallettiyseniz oyunu açabilirsiniz. Oyun hali hazırda açık ise bile sıkıntı yok. Oyunun sol menüsünden kulüp çalışanları kategorisini açın. Ardından da yukarıdan FM 22 teknik heyet takip listesi butonuna basın. İşte personeller burada gözükecek. Ama gözükmeleri için önce kısa listeyi aktif etmelisiniz. O da ekranın sağında bulunan tekerleğe tıklanarak yapılıyor. Tek yapmanız gereken şey takip listesi ekle veya aç demek. Önünüze yüklediğiniz dosyanın adı gelecektir. Seçin ve en iyi personeller önünüze serilsin.


Değerli FM rehber okurları, bu yazıyı okuduğunuza çok memnun oldum. Katkıda bulunmak isterseniz bu siteyi tarayıcınızın yer imlerine ekleyebilir, aşağıya yorum atabilir ve discord kanalımıza katılabilirsiniz. İyi oyunlar dilerim, kendinize iyi bakın.

Exit mobile version