FM 2021 Logo Paketi İndir

fm 21 logo paketi

Dikkat dikkat, en güncel FM 2022 logo paketi çıktı. Arkadaşlar biliyorsunuz ki FM 2021 çıkalı epey oldu. Ben de sizler için iki adet logo paketini paylaştım. Onların adları da FM 21 Footbe Logos ve FM 2021 FMV logos. FM 2021 Footbe Logos oldukça başarılı bir logo paketi. İçerisinde gerçekten yok yok. FMV olanın da ondan aşağı kalır yanı yok. En kaliteli, en gerçekçi ve en göze hoş gelen logo paketleriyle FM 2021 oynamak için bu yamalardan birini edinin. Üzerine de FM 2021 yüz paketi artı FM 2021 forma paketi yamalarını da üzerine cila olarak kurabilirsiniz.

FM 2021 LİSANS YAMASI

FM 2021 kulüp logoları biliyorsunuz düşük çözünürlüklü ve biraz kötü durumda. Bazıları ise lisan sorunları sebebiyle tamamen alakasız logolar. Bütün bu sorunlardan kurtulmak için mutlaka ama mutlaka FM 21 takım logoları yükleyin. FM 2021 logo paketi oyun zevkinizi hem gerçekçilik hem de görsellik anlamında bir kaç seviye yukarı taşıyacaktır. Hazırsanız buyurun, en iyi FM 21 logo paketi paylaşımları:

1. FMV Logos FM 2021 Logo Megapack

FM 21 için özel olarak düzenlenmiş FMV Logos bu adresten indirilebilir. FM 21 logo yaması olan FMV logos 1GB, 250MB gibi bir boyuta sahip. Bu dosya boyutu da FM 2021 yüz ve logo paketi gibi dosyalar için oldukça ideal seviyede. Jackhammer isimli kullanıcı tarafından üretilen bu yamanın içinde neredeyse her şey var. 23.600 civarında kulübün logosunu barından bu yamada bayraklar, ülke ve turnuva logoları da eksiksiz bir şekilde mevcut.

En kapsamlı içeriğe ve en yüksek çözünürlüğe sahip olan FMV logos paketini hiç düşünmeden indirip kurun derim. Ancak benim bilgisayarım veya internetim birazcık yavaş diyorsanız bir alt sıradaki Footbe Logos yamasını indirmeniz yararınıza olacaktır. Hem biraz daha düşük çözünürlüğe hem de biraz daha az içeriğe sahip olan Footbe Logos ne internetinizi ne de bilgisayarınızı zorlamayacaktır. Bu arada siz sormadan biz belirtelim bu iki yamada da FM 2021 Türkiye Sport Toto Süper Lig logo paketi ve yaması mevcuttur. Gönül rahatlığıyla indirip kurabilirsiniz.

2. FM 21 Logo Paketi Footbe Logos

İki numarada Footbe logos var. İndirebilmeniz için linki buraya bırakayım. Buradan oyunun en güncel logolarına erişebilirsiniz. FM 2021 logo yaması olan Footbe Logos, FM 2021 forma ve logo paketi gibi bir eklenti için çok düşük bir dosya boyutu olan 30MB civarında geziyor. Yani anında indirip kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz. Bu logo yamasının detaylı içeriği de yazının devamında.

Peki içinde hangi logolar mı var? Saymakla biter mi… Elbette bitmez. Ama biz yine de saymayı deneyelim. Tabi başlamadan çoğunuzun sormuş olduğu soruya cevap verelim. Evet Türkiye milli takımının, Türkiye liginin, Türkiye turnuvalarının ve takımlarının bütün logoları en kaliteli şekilde bu paketin içerisinde mevcut. Bu soruyu da cevapladığımıza göre şimdi paketin içeriğindeki bütün logoları sayabiliriz. Hazır mısınız? Değilseniz bile fark etmez çünkü şimdi başlıyoruz. FM 21 Footbe Logos içeriği:

3. FM 21 Logo Yaması Standard Logos

İçerisinde 135.000 adet logo görseli bulunduran Standard logos üçüncü ve listemizin son paketi. Standard logos logo paketini indirebileceğiniz adres ise paylaştığım bu linkte.

Bu kadar büyük görsel sayısına rağmen dosya boyutu yalnızca 80MB civarında olan bu paket tamamen ücretsiz. Keyifli bir oyun deneyimi için FM 21 logo paketi dosyalarını mutlaka yükleyin derim. Kurulum konusunda zorlanacağınızı düşünürseniz aşağıda paylaşmış olduğum rehberi inceleyin. Adım adım FM21 logo paketi kurulumunu anlattım.

FM 2021 Logo Paketi Kurulumu

FM 2021 logo paketi kurulumu ise oyunun eski sürümü ile bire bir aynı durumda. Ama isterseniz biz tekrardan bu kurulumun nasıl yapılacağını anlatalım. Bilmeyenler ve unutanlar için yararlı olabilir. Öncelikle yukarıdaki vermiş olduğum logo paketlerinden birini seçip indirin. FM 21 logo paketi kurulum:

  1. İndirmiş olduğunuz logo paketi büyük ihtimalle .zip arşiv dosyasına sıkıştırılmış. Onu winrar, winzip, 7zip veya the unarchiver gibi üçüncü parti bir arşiv programının yardımıyla sıkıştırılmış olduğu yerden çıkartın. Çıkan yama dosyalarını ise kesin veya kopyalayın.
  2. FM 21 logo paketi yükleme işlemleri için bu dosyayı yapıştırmanız gereken yer ise şurası: Belgelerim \ Sports Interactive \ Football Manager 2021 \ graphics \ logos \ klasörünün içine yapıştırın. Eğer ilgili yolda graphics ve logos klasörleri yoksa bizzat bu klasörleri sizin oluşturmanız gerekecek. FM 2021 logo paketi nereye atılır sorusunu da cevaplamış olduk böylece.
  3. FM 2021 amblem yaması için son bir adım daha kaldı. Onu da oyuna giriş yaptıktan sonra halledeceğiz. Oyunu açın ve ayarlar bölümüne gelin. Ara yüz sekmesinde çerezleri sıfırla butonu olacak. Ona bastıktan sonra bir kere de temayı yenile butonuna basın. Artık harika FM 21 takım logoları ile oyununuzun tadını çıkarabilirsiniz.

FM 2021 logo paketi nasıl yüklenir sorusunu da cevapladığımıza göre bu yazıyı burada sonlandırabiliriz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler. Bu logo paketlerinden hangisini en çok beğendiğinizi bize yorum olarak iletmeyi unutmayın. İyi oyunlar ve keyifli kariyerler dilerim. Hoşça kalın.

Exit mobile version