CM 03 04 İndir

Tam sürüm CM 03 04 indir. Orijinal CM 0304 versiyonunu satın almak şu an için mümkün değil ama yine de oynamak isteyenler vermiş olduğum link üzerinden indirebilirler.

cm 0304 indir

Ücretsiz CM 03 04 indir. Futbolun ruhla oynandığı, gerçek futbol olduğu zamanlardan kalma efsanevi bir oyun. Toledo, Todorov, Roncatto gibi oyuncular ve CM 0304 diablo taktiği hala daha rüyalarımı süslüyor. Çocukluğumun oyunu nasıl bir iz bıraktıysa hala daha unutamadım, şu yılda bile ara sıra girip oynuyorum. Sen de aynı durumdaysan tam sürüm CM 0304 indir. Bu nostaljiyi hep beraber yaşayalım.

CM 03 04 wikipedia sayfasına göre göre içerisinde oynanabilir 42 ülke ve 96 lig bulunduran bu efsanevi simülasyon 21 kasım 2003 tarihinde piyasaya sürülmüş. Ayrıca CM0304, Eidos ve Sports Interactive firmalarının birlikte çıkarttıkları son oyun olma özelliğini taşıyor. Demek ki CM 03 04 bu yüzden aşırı kaliteli ve eğlenceli bir oyun.

Arka planda Sagopa ve Ceza müzikleri çalarken CM 03 04 oynamış olanlar aşağıya yorum bırakabilir mi? Bu hazzı kaç kişi yaşayabilmiş merak ediyorum. Aradan 19 yıl geçmesine rağmen bu kadar keyif veren başka bir oyun gelmedi. Geleceğini de hiç zannetmiyor.

CM0304 İndir

Şimdi şöyle bir şey var, içinde bulunduğumuz yılda orijinal CM 03 04 satın alabileceğimiz hiç bir platform yok. Ne steam, ne Epic Games, ne de herhangi bir key satan site bu oyunun orijinal kopyalarına sahip değil. Çünkü aşırı eski bir oyun. Satın alabileceğiniz belki bir tek oyunun ikinci el kutusunu satan satıcılar olabilir. Amazon, sahibinden, v.b. sitelere bakabilirsiniz. Ama artık bu oyunun kutusu antika statüsüne geldi, koleksiyoncular baya yüksek fiyattan alıp satıyorlar.

O yüzden ben, eski CM oyunlarının paylaşıldığı bir reddit linki paylaşacağım. Bu link üzerinden oyunun Championship Manager: Season 03/04 versiyonunu indirip kurabilirsiniz. İşte buyurun link, CM 0304 indir:

REDDİT İNDİRME LİNKİ

FMrehber.com serverlarında CM 03 04 dosyaları barındırmaz. Bu sayfanın kaldırılmasını istiyorsanız aşağıda bulunan yorum kısmından bize ulaşabilirsiniz.

CM 03 04 yalnızca 190MB. Oyunu kurmak için DAEMON tools veya WinCDEmu gibi bir sanal disk programından yararlanabilirsiniz. Güncellemeler ise vermiş olduğum linkte mevcut. 19 yıllık bir oyun olsa da 4.1.5 güncellemesini kurduğunuz zaman Windows 10-11 fark etmeksizin sorunsuz çalışıyor. Oyunu Türkçe oynamak için ise CM 03 04 Türkçe yama dosyalarını indirmeniz gerekmekte.


Heyecan dolu yeni kariyerinize başlamadan önce aşağıda paylaştığım iki adet oyuncu listesine de bir göz atın derim.

CM 03 04 WONDERKİD LİSTESİ

CM 03 04 EN İYİ TÜRK OYUNCULAR

Futbol tarihine adını altın harflerle yazdırıp emekli olmuş oyuncuların pek çoğu CM 03 04 oyununda wonderkid düzeyindeler. Zaman ne çabuk gelip geçiyor. Ben oyuncu listelerini paylaştım ama eminim pek çoğunuz hali hazırda bu isimleri ezbere biliyor.


Şimdiden iyi oyunlar dilerim. Eklemek veya sormak istediğiniz bir şey olsa aşağıdaki yorum bölümümüzü kullanabilirsiniz. Ayrıca discord kanalımıza katılırsanız da çok sevinirim. Arzu edenler CM 01 02 indir sayfamıza da göz atabilirler.

Görüşmek üzere, kendinize iyi bakın.

Exit mobile version