FM 22 Oyun İçi Editör

Bu sayfada bulacağınız şey FM 22 oyun içi editör programı hakkında geniş bir rehber.

fm22 oyun içi editor

FM 22 oyun içi editör nedir? Oyun içerisinde FM 22 oyuncu profillerini, kulüpleri, finansları, personelleri, turnuvaları ve daha pek çok şeyi değiştirmeye yarayan modüle FM22 oyun içi editör diyoruz. Bu yazılımın en sık kullanılma sebeplerinin başında da oyuncu potansiyellerini değiştirmek geliyor. Ardından da elbette kulüp finanslarını düzenleme özelliği.

FM GENİE SCOUT 22 < En iyi scout programı.

Şimdi bahsettiğimiz şey bir DLC. Steam üzerinden normal oyunu aldığınız gibi FM22 oyun içi editörü isimli ek paketi de satın alabiliyorsunuz. Şu an ki indirimsiz fiyatı 45tl. Tabi zaman zaman indirme de girebiliyor. Çok elzem bir eklenti olmadığı için ben yalnızca indirim zamanlarında almaktan yanayım. Ancak sizin aceleniz ve paranız varsa buyurun hemen edinin. Tek yapmanız gereken şey oyunu steam üzerinden aldığınız gibi DLC seçeneklerinden oyun içi editör eklentisini satın almak.

FM 22 oyun içi editör gözükmüyor mu? Bu büyük bir sorun ama çözümü bir hayli kolay. Satın alımı gerçekleştirdikten sonra kütüphanenizden oyunlar kısmına gelin. Orada araçlar bölümünü göreceksiniz. Araçlardan FM 2022 oyun içi editör programını aktif ettikten sonra oyuna giriş yapabilirsiniz. Hayırlı uğurlu olsun, oyun içi editör programı emrinize amade. Artık dilediğiniz edit ve değişiklikleri tek tuşla halledebilirsiniz.

FM22 Editör Kullanımı

En başta FM 22 oyun içi editör nereden alınır onu paylaşalım. Eğer oyunu steam üzerinden aldıysanız buraya, Xbox game pass üzerinden aldıysanız da bu linke tıklayın. FM22 steam versiyonunu kullanan arkadaşlar gönül rahatlığıyla oyun içi editör kullanabilirler. Ancak Xbox pass ile oynuyorsanız yalnızca normal editör kullanabiliyorsunuz. Yani oyun dışı editörü. Çünkü oyun içi editör şu an için Microsoft store içerisinde bulunmuyor. Tabi bu zamanla değişebilir, sık sık kontrol etmekte fayda var. Bana haber gelirse de bu yazıyı güncelleyeceğimden şüpheniz olmasın. İşte bu kadar, sen de hemen programı satın al ve FM 22 editör indir.

FM 22 SCOUT EDİTÖR < FM 22 oyun içi editör alternatifi.

Bir diğer alternatif de FM 22 FMRTE. Ancak bu iki alternatif de yalnızca Windows bilgisayarlarda çalışıyor. Mac kullanıcısıysanız MacAssistant RT 22 edinmeniz gerekir.

Programı edindiğimize göre şimdi önümüzde tek bir soru kaldı. FM 22 editör nasıl kullanılır? Eğer Football Manager oyun içi editör programını aktif ettiyseniz oyunun sağ üst ekranında küçük bir kalem göreceksiniz. Bu küçük kalem edit yapma ekranını açıyor. Siz de dilediğiniz özelliği kolayca değiştirebiliyorsunuz.

Editörün çalıştığı yerler ise epey fazla:

FM 22 editör ne işe yarar sorusunu cevapladım ve kullanımı hakkında kapsamlı bilgi verdim. Ben elimden geleni yaptım şimdi sıra sizde. Destek olmak için siteyi yer imlerinize ekleyebilir, discord kanalımıza katılabilir ve aşağıya yorum bırakabilirsiniz. İyi oyunlar dilerim, tekrar görüşmek dileğiyle hoşça kalın.

Exit mobile version