FM 2021 Hızlı Maç Sonucu Eklentisi

Tek tuşla maçları tamamlamaya yarayan FM 21 hızlı maç sonucu eklentisi. Hazırlık maçlarını FM 2021 hızlı maç sonucu eklentisi ile direkt olarak geçebilirsiniz.

fm 20 hızlı maç eklentisi

Yamanın en güncel haline ise FM 2022 hızlı maç sonucu eklentisi sayfasından erişebilirsiniz. Vakti değerli olan futbol menajer oyuncuları, tamaaam, pardon hoş geldiniz. Lig bitmeden puan farkıyla şampiyon mu oldunuz? Hazırlık maçlarını oynamak istemiyor musunuz? Kupa maçında rakibiniz çok mu zayıf? Öyleyse bu maçların hiç birini bizzat oynayıp yönetmek zorunda değilsiniz. FM 2021 hızlı maç sonucu eklentisi ile tek tuşta bu maçları geçebiliyorsunuz.

FM 2021 KARİYER ÖNERİLERİ

Bildiğimiz FM oyununda ligimizde oynanan diğer maçlar 10 saniye içerisinde sonlanıyor ve bize sonuçları bildiriliyor. Ancak kendi maçlarımızda böyle bir seçeneğimiz yok. Maç motoruna girip bizzat maçları oynamak zorundayız. Neyse ki FM 21 hızlı maç sonucu butonu, istediğimiz maçları 10 saniye içinde sonlandırmaya imkan tanıyor. Böylelikle de hiç vakit kaybetmemiş oluyoruz. Ben bunu genelde hazırlık maçlarında ve ilk kupa maçlarında kullanıyorum. Kimisi lig maçlarında da kullanıyor ama ben bunu çok fazla önermiyorum.

FM 2021 DİSCORD

Şimdi bu FM 2021 instant result yani hızlı sonuç yaması aslında bir tema. Bu tema veya skin dosyaları oyunun arayüzünü ve görüntüsünü değiştiren görsel yamalardır. Piyasada bu şekilde en az 100 tane tema dosyası mevcut. Hepsi de farklı farklı görsellerle oyunu güzelleştirmeyi hedefliyor. Ancak şu anda incelediğimiz hızlı maç sonucu temaları büyük bir farka sahipler. O da oyuna eklemiş oldukları hızlı maç sonlandıran buton. İsterseniz en iyi FM21 hızlı maç sonucu temalarına bakalım:

1. FM 21 Hızlı Maç Eklentisi – Wannachup

Oyuna hızlı maç sonucu butonu ekleyen bütün eklentilerin aslında tema olduklarını az önce söylemiştim. Ancak bir numaraya koyduğum Wannachup biraz farklı. Oyunun temasını hiç değiştirmiyor, birebir aynı temayı kullanıyor. Yalnızca ek olarak hızlı maç sonucu butonunu ekliyor. Yani oyunun mevcut temasını seviyorsanız ve değiştirmek istemiyorsanız Wannachup sizin aradığınız şey. Mevcut görüntüyü hiç bozmadan hızlı maç sonucunu ekleyebilirsiniz. Buyurun işte indirme linki.

100.000 defa indirilen bu paketin dosya boyutu ise yalnızca 160kB. Çünkü sadece hızlı maç butonu ekliyor başka bir şey yapmıyor.

2. TATO Skin

Tato skin 1920×1080 full HD çözünürlüğe sahip monitörler için üretilmiş oldukça klas bir temadır. FM 21 maç atlama butonunu da oyununuza dahil eder. Bu özel temanın oyununuza dahil edeceği özel görsellere ve indirme linkine buradan ulaşabilirsiniz.

Şimdiye kadar 35.500 defa indirilen bu yamanın yalnızca 6.4MB olması da gözlerden kaçmadı. 44 adet de olumlu yoruma sahip. Denemeye değer gibi duruyor.

3. EVO Skin

19.000 defa indirilen ve 19MB boyuta sahip olan efsanevi EVO teması ile devam ediyoruz. Bu tema 1366x768px, 1600x900px ve 1920x1080px gibi popüler çözünürlükleri desteklemektedir. Ancak oyunu daha düşük bir çözünürlükte oynayacaksanız maalesef bu yamayı tavsiye etmiyorum. Hızlı maç sonucu butonu olan başka bir FM 2021 temasını deneyebilirsiniz. Nasıl kurulum yapacağınızı ise bu sayfanın en alt paragrafında belirttim.

4. Heffem Skin

Listemizin son sırasında karanlık tema sevenlere hitap eden Heffem skin var. Bu Heffem skin efsanevi görsellere sahip ve FM21 maç sonu eklentisi ile birlikte geliyor. Üstelik küçük büyük bütün çözünürlükleri de destekliyor. Bir temadan daha başka ne istenebilir ki? 18MB boyuta ve 50.000 indirilme sayısına sahip olan Heffem temasına buradan erişebilirsiniz.

Eğer bu tema dosyalarını nasıl yükleyeceğinizi tam olarak bilmiyorsanız, FM 2021 tema yükleme sayfamızı inceleyebilirsiniz.


FM 21 maç simüle etme size epey zaman kazandıracak. Hızlı hızlı sezonları atlayabileceksiniz. Ancak bir yerden sona sıkılabilirsiniz. En azından derbi ve Avrupa maçlarını kendiniz oynayın. Aksi taktirde FM değil daha başka bir oyun oynuyormuş gibi olursunuz benden söylemesi.

Onun haricinde de FM21 hızlı maç sonucu eklentisi üzerine söyleyecek pek bir şey kalmadı. Değer vaktinizi ayırdığınız için çok teşekkür ediyorum. Lütfen duygu ve düşünceleriniz yorum olarak benimle paylaşmayı unutmayın. Tekrar görüşmek dileğiyle, hoşça kalın sevgili dostlar.

Exit mobile version