FM 22 Hızlı Maç Sonucu Eklentisi

Hazırlık, kupa ve benzeri gereksiz maçlarda zaman kaybetmeyenlerin tercihi FM 2022 hızlı maç sonucu eklentisi ile tanışın.

fm22 hızlı maç sonucu

Yalnızca önemli maçları yönetmeyi tercih eden, zamanı kısıtlı menajerler hepiniz hoş geldiniz. Bu sayfada işinizi inanılmaz kolaylaştıracak olan FM 22 hızlı maç sonucu eklentisi bulunmaktadır. Artık ne hazırlık ne de kupa maçlarıyla vakit kaybetmek yok. Tek tuşla hiç vakit kaybetmedin maçınızın sonuna gidebilirsiniz. Hem de yalnızca bir kaç saniye içerisinde.

Gerçekten hayat kurtarıcı olan bu eklentiyi neden hala FM oyunun içerisine dahil etmemiş bilemiyorum. Ne yapalım biz de her sene olduğu gibi FM22 hızlı maç sonucu yaması kurarız olur biter.

FM 22 YABANCI SINIRI KALDIRMA

FM 22 3D FORMA PAKETİ

Biliyorsunuz yönettiğimiz takımın haricindeki diğer maçlar saniyeler içerisinde simüle ediliyor. Bu yama da işte bu özelliği kendi takımımızın maçları için de kullanmamıza imkan tanıyor. Yalnız sizi uyarıyorum bu butonu her maçta kullanırsanız oyunun zevki kaçabilir. O yüzden iyisi mi siz de benim gibi yalnızca kupa ve hazırlık maçlarında FM22 hızlı maç sonu eklentisi kullanın.

Evet şimdi asıl konuya girelim. Bu eklenti aslında bir tema yani skin. Oyunun arayüz ayarlarına girerek seçtiğimiz bir çeşit görsel paket bütünü. Tam da o yüzden sizlere içerisinde hızlı maç sonu eklentisi bulunan tema dosyalarını listeledim. Şimdilik oyun yeni çıktığı için yalnızca üç adet tema bu özelliğe sahip. Siz aralarından en çok hoşunuza gideni seçerek oyununuza yükleyebilirsiniz.

İşte sizler için derlediğim FM 22 hızlı maç sonucu eklentisine sahip temalar:

1. FM22 Instant Result Skin

Bahsedeceğim ilk tema dosyası oyunda hiç bir değişiklik yapmıyor. Bildiğiniz oyunun kendi teması ile oynuyorsunuz ancak bir tek ekstradan hızlı maç sonucu eklenmiş oluyor. Mevcut tema ve arayüzden memnun olanların bu bir numaradaki paketi kullanmalarını öneririm.

En kısa yoldan sizleri maç sonucuna götüren skin dosyasının indirme linki.

2. Wannachup Instant Result FM22 Skin

Wannachup rumuzlu FM tutkunu son 6 yıldır aralıksız her FM serisi için bu yamayı çıkartıyor. Yalnız bu skin de yukarıdaki tema gibi yalnızca FM 2022 hızlı maç sonu butonunu ekler. Genel temada başka hiç bir değişiklik yapmaz. Size seçim şansı sunmak istedim.

Bu muhteşem eklentiyi sizlerle buluşturan temanın sayfası işte burada.

3. Kojuro Skin

Kojuro oyuna bir sürü yenilik ekleyen, harika bir temadır. Yani İngilizcesi skin. Arayüzü çok daha göze hoş gelen bir hale getiren bu temayı denemenizi şiddetle öneririm. Tabi bu temada bütün özelliklerine ek olarak hızlı maç sonu butonu da var.

Kojuro skin özellikleri:

  1. Hızlı maç sonu butonu.
  2. Oyuncu panellerinde yenilikler.
  3. Taktik ve maç panellerine yüz eklemeleri.
  4. Oyuncu profilinde uygunluk, kıyas, artılar ve eksiler gibi özelliklerin görünür olması.
  5. Bireysel antrenman sayfasında gelişimin daha açık gözükmesi.

Aşırı tatlı olan yılların Wannachup temasının linkine resmi sayfasından ulaşın.


Evet arkadaşlar değerli vaktiniz için teşekkür ederim. Artık daha fazla vakit kaybetmeden tek tuşla maçlarınızı sonlandırabileceksiniz. Size birazcık yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

Ben üzerime düşeni yaptım, şimdi sıra sizde. Aşağıya yorum atmayı, bu siteyi yer imlerinize eklemeyi ve discord kanalımıza katılmayı bir gözden geçirin derim. Beni fazlasıyla mutlu edersiniz. Neyse, veda vakti geldi çattı. Hepinize iyi oyunlar, menajerlik kariyerinizde başarılar dilerim. Kendinize çok iyi bakın ve hoşça kalın.

Exit mobile version