FM22 Brexit Kaldırma

Football Manager 2022 no Brexit, bir diğer adıyla Brexit kaldırma yaması ile karşınızdayız. Yeni çıkan FM22 Brexit kaldırma, İngiltere ligini daha oynanabilir hale getiriyor.

fm22 brexit kaldırma

Brexit mevzusunu FM 22 oyununda kaldıran bir yama, daha doğrusu veri tabanı ile karşınızdayım. Yeni çıkan FM22 Brexit kaldırma yaması sayesinde İngiltere ligi daha keyifli bir hale geliyor. Yani İngiltere liginin yabancı sınırlamasını kaldırmak için bu yamayı kurabilirsiniz. Üstelik çalışma izni mevzusunu da yine bu FM 2022 no Brexit yaması çözüyor.

Sadece İngiltere değil bütün Avrupa için FM 22 yabancı sınırı kaldırma yamasını deneyebilirsiniz. Ayrıca FM 22 İngiltere alt lig yaması da ilginizi çekebilir.

Boomer dayılar Britanya’nın Avrupa birliğinden çıkışı için Brexit oyu kullandılar. Affedersiniz gavura vurur gibi vurdular. Sonunda da Britanya AB’ye veda etti. Şaka bir yana, dur durak bilmeyen göç dalgasına bir son vermek için Brexit mevzusunun ortaya çıktığını biliyoruz. Bu olay belki Britanya için hayırlı oldu. Ama aynı şeyi İngiltere Premier ligi için söylememiz pek mümkün değil. Brexit mevzusundan sonra lige İngiltere dışı Avrupalı oyuncular için sınırlama getirildi. Tabi bununla birlikte gelen çalışma izni sorunları da cabası. Neyse ki elimizin altında böyle güzel bir yama var. Bize de bu yamayı kullanmak ve yapımcılarına teşekkür etmek düşer.

FM 22 Brexit Kaldırma Yaması

Gelelim oyundan Brexit mevzusunu tamamen kaldıran bu enfes yamaya. İndirme linkini en başta şuraya bırakayım. Ama hemen ayrılmayın, biraz da özelliklerinden bahsedeceğim.

Bu bir veri tabanı yaması olduğu için yalnızca yeni başlanan oyunlarda aktif oluyor. Dosya boyutu ise yalnızca 100kb. İşte geriye kalan Brexit kaldırma özellikleri:

Aslında bu yamanın bir diğer adı da FM 22 çalışma izni kaldırma olabilirdi. Tabi FM22 İngiltere yabancı sınırı kaldırma da olabilir. Neyse, dostlar isimlerin pek bir önemi yok. Şimdi sırada asıl mevzu, kurulum talimatları var.

  1. Öncelikle yamayı indirin ve arşivden çıkarın.
  2. Belgelerim \ Sports Interactive \ Football Manager 2022 \ editor data klasörüne arşivden çıkan yama dosyasını yapıştırın.
  3. Oyunu açıp yeni bir kariyer oluşturun ve kurulum esnasında veri tabanı bölümünden Brexit yamasını seçin.

İşlem tamamlanmıştır, FM22 Brexit kaldırma yamanız hayırlı olsun. Şimdiden iyi oyunlar dilerim. Kendinize çok iyi bakın ve hoşça kalın sevgili dostlar.

Exit mobile version