FM 22 Regen Tarihleri

FM22 regen çıkış tarihleri hakkında bilgi edinmek için yazının devamını okuyun. FM 22 regen bulma ve tarihleri.

fm22 regen tarihleri

Son sürüm için FM 23 regen tarihleri sayfamızı ziyaret edin. FM 22 regen tarihleri ile tekrar FM rehber hizmetinizde. Neden regen tarihleri? Regen tarihlerini bilmek gerçekten önemli mi? Regen tarihlerini merak eden pek çok arkadaş var. Ve evet, regen tarihleri fazlasıyla önemli.

Biliyorsunuz oyunda tarih ilerledikçe mevcut oyuncular da yaşlanmaya başlıyorlar. Zamana yenik düşen bu yaşlı kurtları gözlemci, antrenör, teknik direktör veya emekli olarak görüyoruz. Bu durum veri tabanı içerisinde bulunan oyuncu sayısını zamanla düşürüyor. Haliyle oyunda futbolcu kıtlığı yaşanmaması için de regen adı verilen bilgisayar yapımı random futbolcular ortaya çıkıyor. Regen ne demek? Oyunun random özellikler atayarak oluşturduğu gerçek hayatta olmayan oyunculara regen diyoruz. Veya newgen, artık hangi isim hoşunuza gidiyorsa.

Bu oyuncular ülkelere göre değişmekle beraber farklı belirlenmiş tarihlerde oyuna ekleniyorlar. Bu tarihleri bilmenin önemi de ortaya çıkmış regen süper starları kimse keşfetmeden transfer edebilme ihtimali.

Özellikle dikkatinizi FM22 Brezilya ve Arjantin regen tarihlerine çekmek istiyorum. Çünkü hem gerçek hayatta hem de oyunda en büyük genç yetenekler bu iki futbol diyarından çıkıyor. Tabi liginizde yabancı sınırlaması varsa bu durum sizi biraz sıkıntıya sokabilir.

FM22 Regen Çıkış Tarihleri

Hazırlanın çünkü FM 22 regen tarihleri çizelgemizi artık başlatıyoruz.

ÜlkeRegen Çıkış Tarihleri
Türkiye9 Mart - 6 Nisan
İngiltere14 Mart - 11 Nisan
İspanya29 Mart - 26 Nisan
Almanya9 Mart - 6 Nisan
Fransa9 Mart - 6 Nisan
İtalya19 Mart - 16 Nisan
Portekiz19 Mart - 16 Nisan
Brezilya22 Eylül - 20 Ekim
Arjantin18 Ekim - 15 Kasım
Hollanda26 Mart - 23 Nisan
Belçika19 Mart - 16 Nisan
Rusya23 Şubat - 23 Mart
Avusturya3 Mart - 31 Mart
Bulgaristan7 Mart - 16 Nisan
Hırvatistan9 Mart - 6 Nisan
Çekya19 Mart - 16 Nisan
Danimarka19 Mart - 16 Nisan
Finlandiya3 Nisan
Yunanistan9 Mart
Macaristan9 Mart
İzlanda14 - 16 August
İrlanda22 Eylül
Norveç5 Şubat - 5 Mart
Polonya17 Mart - 14 Nisan
Romanya19 Mart - 20 Mart
Sırbistan5 Mart - 2 Nisan
Slovakya18 Mart - 15 Nisan
İskoçya14 Mart - 18 Nisan
İsveç14 Eylül - 12 Ekim
İsviçre9 Mart - 6 Nisan
Ukrayna16 Mart
Galler14 - 21 Mart
Şili30 Eylül - 28 Ekim
Kolombiya16 Ocak - 13 Şubat
Paraguay21 Eylül
Peru21 Eylül - 19 Ekim
Uruguay17 Ocak - 14 Şubat
Kanada21 Eylül
Meksika27 Şubat - 27 Mart
Amerika Birleşik Devletleri19 Ekim
Güney Afrika3 Nisan - 1 Mayıs
Avustralya4 Ekim - 5 Ekim
Çin14 Eylül

En önemli ligleri sıralamada ilk 10 içerisine dahil ettim. Ondan sonrası ise biraz rastgele dağılmış vaziyette. Yukarıda gördüğünüz gibi bazı ülkelerin regen çıkış tarihleri kesin olarak belli. Ancak çoğunluğunun tarihleri belirli bir aralığın içerisinde rastgele olarak belirleniyor. O yüzden belirtilen zaman aralığına girdiğinizde sürekli tetikte olmalısınız ki tam tarihi yakalayabilesiniz.

FM22 Regen Nasıl Bulunur?

FM22 regen bulma. Football Manager oyununda iyi regen oyunculara mı sahip olmak istiyorsunuz? Bunun için uygulayabileceğiniz üç ana yöntem var.

  1. Güçlü bir scout ekibine sahip olmak: Geniş ve kalifiye bir scout ekibiyle iyi regen oyuncuları bulabilirsiniz. Özellikle yukarıda belirtilen tarihlerde ilgili ülkelere görev verirseniz. Bunun için FM 22 en iyi gözlemciler listemden yararlanarak kaliteli bir ekip kurabilirsiniz.
  2. Herhangi gözlemcilik programını kullanmak: Bunların en başında FM 22 Genie Scout programı geliyor. Bu programın oyuncu arama menüsünde regen kutucuğunu tıklatırsanız karşınıza bütün regen oyuncular yığılır. Yalnız unutmayın her türlü scout ve editor programı hileye girer. Tabi bu tarz ufak hilelerden çekinmiyorsanız buyurun.
  3. Kendi regen oyuncularınızı çıkartma: Kulübünüzün ülkesinin içinde bulunduğu tarih geldiği zaman altyapınızdan regen oyuncular çıkacaktır. Altyapınızdan kaliteli regen oyuncular çıkarmak için ise ihtiyacınız olan iki önemli şey var. FM 22 en iyi altyapı tesisleri ve FM 22 en iyi altyapı sorumlusu listelerimden bu iki ana elementi edinin.

Serinin son oyunu FM22 için yalnızca regen çıkış tarihleri konusunu işlemekle kalmadık regen bulmaya da değindik. Umuyorum bu bilgiler ışığında kulübünüzün geleceğini güvence altına alacak wonderkid transferlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Exit mobile version