Taraftar Coini Nasıl Alınır?

2022 yılında taraftar tokeni coini nasıl alınır? Taraftar token ve coinler 2022 yılında nereden alınırlar? Detaylıca açıkladım.

taraftar tokeni nasıl alınır

Merhaba sevgili fmrehber okurları. Bu gün sizler için taraftar coini nasıl alınır sorusunu cevaplayacağım. Aslında takımların taraftar kripto paralarına coin denmiyor. Ancak genel kullanımı öyle olduğu için ben de başlığı o şekil atmış bulundum. Doğrusu ise taraftar tokeni olacaktı. Coin veya Türkçesiyle koin, yalnızca bir para birimidir ve ödeme metodudur. Token ise bir şirketin paydasını simgeler. Token ile bağlı olduğu firmadan servis, ürün ve hizmetler alınabilir. Coin ve token arasındaki farkı da anlatmış olduk. Bu ufak karışıklığını geride bıraktığımıza göre artık taraftar tokeni nasıl alınır sorusunu cevaplayabiliriz.

Taraftar tokeni kripto borsalarından alınır. Ancak listelendiği kripto para borsasını bulmanız gerekli. Çünkü piyasada bir sürü borsa var.

Yatırım tavsiyesi değildir. Kendi araştırmanızı kendiniz yapın.

Taraftar coini almak için ilk önce hangi taraftar tokenini almak istediğinizi kafanızda belirlemeniz gerekiyor. Çünkü her taraftar coini aynı borsadan alınmıyor. Lafı fazla uzatmadan sadede geliyorum. Taraftar coini nasıl alınır sorusunun cevabı kripto para borsasına üye olunarak alınır olacaktır. Peki hangi taraftar tokeni hangi kripto para borsasında var diye sorduğunuzu duyar gibiyim. İşte o yüzden ben de sizlere bu coinlerin nerelerden alınacağını maddeler halinde sıralıyorum.

Taraftar Coini Nereden Alınır?

Taraftar coini kripto para borsalarından alınır. Ancak şunu aklınızda bulundurmalısınız, maalesef her taraftar tokeni her borsada mevcut değil. Mesela en çok sorulan sorulardan birisi de Real Madrid token nasıl alınır? Cevabı ise listelendiği bir kripto para borsasından alınır.

Ben şimdi sizlere taraftar tokeni alabileceğiniz en iyi kripto para borsalarını listeleyeceğim. Ayrıca hangi borsada hangi taraftar tokenlerinin olduğunu bir bir sıralayacağım. İşte taraftar coini alabileceğiniz yerler:

1. Binance

Neredeyse herkesin zaten duymuş olduğu Binance dünyanın en büyük kripto para borsası. 2000 sayısının üzerinde kripto para birimi bu borsada listeleniyor. Bunların arasına CHZ ve diğer taraftar tokenlerinin bir çoğu dahil. Ancak çok fazla sükse yapmamış olan Başakşehir token ve Trabzonspor token gibi kripto paralar şimdilik listelenmedi. Fakat PSG ve Juventus tokenler listeleneli çok uzun zaman oldu. Galatasaray token ise maalesef burada yok onun için 2. sıradaki borsaya bakabilirsiniz.

Binance CHZ buradan alınır. Ben listelenmiş olan taraftar tokenleri, CHZ ve diğer yükselme ihtimali olan coinler için Binance borsasını kullanıyorum. Ancak siz sadece taraftar tokeni almak istiyorsanız aşağıda incelediğim borsaya üye olabilirsiniz.

Taraftar tokenleri binance:

2. Chiliz

Malta adasında ve ülkesinde konuşlanan chiliz ile 2. sıradan devam ediyoruz. 9 milyar adet bulunan chiliz (chz) coin, 44. sırada ve şimdilik tanesi 0.50$ para / değerinde.

Chiliz coin nedir? Chiliz ne demek? CHZ nedir? Bütün bu soruların cevabı kısaca taraftar token olacaktır. Özellikle takımların coinlerini alıp satmaya yarar. Taraftar kripto para birimlerinin yapı taşıdır ve çok önemlidir. Belki de işte tam da bu yüzden chiliz yükseliyor.

Chiliz (CHZ) nereden ve nasıl alınır? Kendi borsasından veya listelendiği diğer borsalardan.

İyi de bu chiliz (chz) denen coin hangi borsalarda var veya hangi borsada listelenecek diye sorarlar. Cevabı ise elbette en başta kendi resmi borsası olan chiliz olacaktır. Ancak diyorsanız ki ben sadece taraftar tokeni değil, diğer token ve coinleri de alıp satmak istiyorum. O zaman taraftar tokenleri de dahil olmak üzere 2000 sayısının üzerinde coin bulunduran binance borsasını önerebilirim.

Peki chiliz kimlerle anlaştı? Chiliz (CHZ) anlaştığı takımlar ve coinleri:

3. Bitci

Bitci kime ait? Hızla büyüyen Bitci borsası Çağdaş Holding CEO’su Burak Çağdaş Çağlar tarafından kurgulandı ve tasarlandı. Merak edenler için borsanın twitter adresi.

Bitci ne zaman kuruldu? 2018 yılında kurulan bitci.com, 3 yıldır kesintisiz hizmet veriyor. Üstelik şimdiye kadar pek çok spor takımı, marka ve organizasyon ile anlaşmalar yaptı.

Peki ya Bitci coin ne kadar? Bitci coin maksimum 100,000,000,000 yani yüz milyar kadar belirlenmiş. Şu an için Bitci coin 0,52 dolar değerinde. Elbette bu fiyat her dakika, hatta her saniye değişmekte. O yüzden bizzat bitci borsasına girip güncel fiyatına kendiniz bakın. Bitci.com kayıt adresi.

Bitci mevcut tokenler:

Bitci yeni gelecek tokenler:

Taraftar Tokenleri Ne Zaman Artar?

Taraftar token neye göre yükselir? Bildiğiniz üzere şu anda boğa sezonundayız. Neredeyse bütün coin ve tokenler hız kesmeden yükseliyor. Ayı sezonuna girene kadar da böyle devam edeceğe benziyor. Ancak unutmayın ki bu da bir yatırım çeşididir. Paranızı katlama ihtimaliniz olduğu gibi kaybetme ihtimaliniz de vardır. O yüzden kimse size yatırım tavsiyesi vermez.

Chiliz neden yükseliyor? Chiliz ne zaman düşer? CHZ ne zaman yükselir? Bu soruları kimse net olarak bilemez. Bilinse zaten düşeceği zaman satılır ve çıkacağı zaman alınır. Böylece herkes zengin olur. Bu soruları maalesef cevaplayamayacağız. Ancak şu bir bilinen gerçek ki ne zaman chiliz yeni bir takımla anlaşır o zaman kıpırdanmalar başlar.

Yine de bir mantık yürütmemiz gerekirse, taraftar sayısı fazla olan ve geleceği parlak olan takımları takibe alabiliriz. Onların tokenlerinin yükselme ihtimali elbette daha küçük çaplı takımlara göre daha yüksektir. Ben şimdilik hala daha şampiyonlar liginde iddiasını sürdüren Paris Saint Germain takımının tokenini aldım. Taraftar tokenleri neye göre yükselir sorusuna bir örnekle cevap vermek isterim. Eğer turu atlayıp yarı final ve çeyrek final oynarlarsa PSG token yükselecektir diye düşünüyorum. Yine de bu sayfada söylediklerimin hiç biri yatırım tavsiyesi değildir. Bütün risk sizin o yüzden iyi düşünün ve kendi kararınızı kendiniz verin.

Exit mobile version