FM 2021 Genie Scout

fm 21 genie scout

Serinin son uygulamasına FM 22 Genie Scout sayfamızdan ulaşabilirsiniz. FM 2021 Genie Scout nedir? FM Genie Scout 21 çıktı mı? Genie Scout FM 21 Türkçe dil desteğine sahip mi? FM 2021 Scout Genie crack durumu ne? Bir numaralı gözlemcilik programı hakkında bu ve benzeri soruları cevapladığımız sayfaya hoş geldiniz. Pek çok FM hayranının da zaten bildiği gibi Genie Scout, yıllardır FM serisi için çıkarılan bir gözlemcilik eklentisi. Oyundan bağımsız çalışan bu program sizin kayıt dosyanızı alıyor. İçerisindeki oyuncular, personeller ve kulüpler hakkında merak ettiğiniz bütün bilgileri size sunuyor. Gizli özellikler de dahil.

FMRTE 2021

Genie Scout programının bu kadar popüler olmasının en büyük sebeplerinden birisi her sene FM için çıkıyor olması. FM 2021 için de bu durum değişkenlik göstermedi ve Genie Scout tekrardan 21 sürümü ile karşımıza çıktı. Hem de daha önceki sürümlerinden daha güçlü ve daha hızlı çalışan altyapısı ile.

Bir oyuncu hakkında merak ettiğiniz potansiyel, gizli özellikler, yetenek puanı ve diğer bilgileri anında öğrenebilmek için bu program birebir. Sadece oyuncular da değil ha. Personel ve kulüpler de dahil. Benim en sevdiğim yanı ise çok gelişmiş olan oyuncu arama sistemi. İstediğim özelliklere sahip oyuncuları benim için tek tuşla listeliyor olması harika bir kolaylık sağlıyor. Ayrıca bu listelediği oyuncuları transfer listesi olarak kaydedip oyunun içerisine aktarabiliyorum. Böylece oyunda transfer listeme girdiğim zaman istediğim oyuncular elimin altında oluyor. Mutlaka ama mutlaka bu sene de FM 2021 Genie Scout programını indirin ve deneyin derim.

FM 2021 Genie Scout Türkçe Desteği

FM 2021 Genie Scout Türkçe desteğine sahip mi? Akıllardaki sorunun bu olduğunu biliyorum. Şöyle söyleyelim FM 2020 Genie Scout Türkçe dil desteğine sahipti. FM 2021 de Türkçe dil desteğine sahip olacak. Ama bu biraz da zamana bağlı. Program çıkar çıkmaz Türkçe dil desteği olacak diyemem. Belki bir hafta sonra güncellemeler ile birlikte Türkçe dil özelliği eklenebilir. Belki de programda çok büyük bir değişiklik olmayacağı için geçen senenin Türkçe dil desteğini kullanırlar. Böylece direkt Türkçe olarak kullanabilirsiniz.

Türkçe olmasa bile telaşa lüzum yok. Futbol oldukça evrensel bir dil. Sadece bazı yerlerde bir kaç kelimede takılabilirsiniz. Onu da hemen Google çeviri üzerinden arattırarak öğrenirsiniz. Futbolun dili yok biliyorsunuz. Yeri geliyor adam Afrika’nın bağrından kopup kendisini Avrupa’ya atıyor orada futbol oynuyor. Biz Genie Scout kullanırken bir kaç İngilizce kelimeyle haşır neşir olmuşuz bir şey değil. Yanılıyorsam söyleyin dostlar.

FM 2021 Genie Scout Crack

FM 2021 Genie Scout biliyorsunuz iki farklı versiyonla geliyor. Birincisi hepimizin bildiği ücretsiz olan normal FM21 Genie Scout. Diğer ise Genie Scout G edition. Yani G versiyonu. Peki nedir bu G versiyonu? Şimdi bu program tam sürüm olarak çıkmadan önce beta olarak piyasalara sürülüyor. Bu beta versiyonu G versiyonuna eş değer. Ama yalnızca bundan ibaret değil. G versiyonu programın reklamsız premium versiyonu gibi bir şey. Bu versiyonu indirmek için ise 5 dolar gibi bir bağış yaparak lisans almanız gerekiyor.

Elbette akıllara takılan ilk soru ise Genie scout g21 crack durumu. Genie Scout 21 için herhangi bir crack v.b. durumları var mı hiç bilmiyorum. Zaten kullanmanızı da önermiyorum. Bilgisayarınızı niçin yok yere riske atasınız ki? Zaten bir kaç hafta içerisinde FM 2021 Genie Scout ücretsiz sürümü çıkmış olacak. Ben bekleyemem diyorsanız o zamana kadar FMSE 21 programını kullanın. Bu da scout editör yani bununla da gözlemcilik yapabilirsiniz. Biraz değişik gelebilir ama bizim program çıkana kadar idare ediyor. Hem de ücretsiz bir şekilde.

FM 21 Genie Scout Kullanımı

FM Genie Scout 21 kullanımı ise oldukça kolay efendim. Öncelikle yazının üçüncü paragrafında vermiş olduğum link aracılığıyla resmi sitesinden programı indirin. Ardından kurulumunu yapın ve Genie Scout programını çalıştırın. Şimdi oyunu açmanız gerekiyor. Oyunu açtıktan sonra da kayıtlı olduğunuz oyuna giriş yapın. Böylece Genie hangi kayıtlı dosyanızda hangi veritabanı içeriğini yüklemesi gerektiğini öğrensin. Ardından da FM 21 Genie Scout kullanımı hakkında bir kaç ufak bilgiye geçeceğiz ki oldukça basit şeyler bunlar.

Sonra alt tab yaparak Genie Scout programına dönün. Program ara yüzü ve panelleri oldukça kullanışlı. Ekranın sol en üst bölümünde Genie logosu var yuvarlak bir biçimde. Onun üzerine tıkladığınız vakit load game yazısını göreceksiniz. Eğer program Türkçe ise kayıtlı oyunu yükle olarak gözükecektir. O butona bastığınızda bilgisayarınızın hızına göre ortalama 15 saniye ve 1 dakika arasında bir yüklenme süresi var. Bu süreyi oyunu açmış olduğunuz veri tabanı boyutu da etkiliyor tabi.

Sonrası zaten çocuk oyuncağı. Yukarıda dört adet menü var dikkatinizi çekmiştir. Oyuncular, personeller, kulüpler ve kısa listelerim. Oyuncular kategorisinden oyuncu, personel kategorisinden personel ve kulüp kategorisinden kulüp aratarak bütün özelliklerini öğrenebilirsiniz. Ardından filtrelediğiniz oyuncuları kısa listelerim sekmesine kaydedebilir ve oyunun içerisine göndermek için import edebilirsiniz. Kullandıkça alışacaksınız. Tek yapmanız gereken filtreleme butonuna basarak arzu ettiğiniz özellikleri ilgili yerlere girmek. O özelliklere sahip olan bütün oyuncular önünüze serilecektir. Hatta aralarından seçtiğiniz oyunculara çift tıklayarak iç profillerini açabilir ve gizli özelliklerini öğrenebilirsiniz. Her yol var yani bu programda.


Burayı okuduğunuz için teşekkürler. Umuyoruz Genie Scout ile ilgili aklınıza takılan bütün soruları cevaplamışızdır. Bunun alternatifi olan FM 2021 Scout Editör ve FM 2021 oyun içi editör programlarına da bir ara bakın derim. O halde başka bir şey kalmadı. En sevdiğiniz gözlemcilik ve editör programlarının adlarını yorum olarak bizlerle paylaşabilirsiniz. Şimdilik kendinize çok iyi bakın ve hoşça kalın saygıdeğer okurlarımız.

Exit mobile version