CM 01 02 Scout

CM 01 02 gözlemci ve gözlemcilik programları arıyorsanız doğru adrestesiniz. En iyi CM 01 02 scout programı aşağıdadır.

cm 0102 scout

Merhaba değerli Championship Manager tutkunları. Bu sayfada sizlere CM 01 02 için çıkarılmış olan scout programlarını tanıtacağım. Zaten hali hazırda adam gibi çalışan iki adet scout programı var. Bunlardan birincisi CMScout, diğeri de CMAgent. Bunlar CM 01 02 gözlemci programı olarak piyasaya sürüldüler. Birini seçip indirebilirsiniz. Ya da ikisini birden indirip deneyin, hangisini severseniz onu kullanın. Başlarda CM 01 02 scout programına ihtiyaç duymasa da ilerleyen yıllarda gerekebiliyor. Çünkü altyapıdan çıkan oyuncuların hiç birini tanımıyoruz.

CM 01 02 EDİTÖR

Bu arada ben sizler için hali hazırda scout / gözlemcilik yaptım. İşte CM 01 02 oyuncu listeleri:

CM Scout

Efsanevi CM 01 02 oyunu için çıkarılmış olan CMScout programını buradan indirebilirsiniz. Bir scout programında olması gereken bütün özelliklere sahip olan CM Scout programına bayılacaksanız. Bütün özelliklere, yeteneğe, potansiyele ve transfer durumuna göre bütün oyuncuları sıralayabilirsiniz. Bu sıralamalardan istediğiniz filtreleri oluşturup oyuna kısa liste olarak gönderebiliyorsunuz.

CM 01 02 YABANCI SINIRI KALDIRMA

CM Scout programının en büyük üç özelliği hızı, kullanım kolaylığı ve gelişmiş scout özellikleridir. Eğer ihtiyacınız olan oyuncuları bulup nokta atışı transferler yapmak istiyorsanız bu gözlemcilik programından mutlaka yararlanın. 65.000 defa indirilen bu programın dosya boyutu ise yalnızca 500KB.

CM Agent

Bir diğer CM 01 02 scout programı ise CMAgent programıdır. Onun indirme linki de tam olarak şurada. Yani şimdi şöyle dikkatli ve kapsamlı bir şekilde bakıyorum. CM 01 02 CM Agent programı ile CM Scout arasında neredeyse hiç bir fark yok. Belki ufak bir farkı var o da daha sonra çıktığı için daha az indirilmiş olması. 5.000 defa indirilen CM Agent programı yine 500KB boyutunun altında.


İki adet gözlemci programı paylaştım. Daha da yapacak başka bir şey kalmadı. Kapanışı yapmadan CM 01 02 hileleri ve bir de CM 01 02 en iyi taktik sayfalarını paylaşmak istiyorum. Bu günlük kapanışı yapıyoruz, okuduğunuz için çok teşekkürler. Eklemek veya sormak istediğiniz bir şeyler varsa mutlaka yorum atın. Bir başka menajerlik rehberinde buluşmak dileğiyle, sizlere çok güzel bir gün diliyorum.

Exit mobile version