CM 0304 Türkçe Yama

CM 03 04 Türkçe yama ve Türkçe karakter sorunu çözümü. Karşınızda CM 0304 Türkçe yama paketi.

cm 0304 türkçe yama

Madem CM 03 04 kurulumunu hallettik, hazır elimiz değmişken bir de CM 0304 Türkçe yama çakalım ki tam olsun. Yılların eskitemediği oyuna uygun CM 03 04 %100 Türkçe yama dosyası için en doğru adrese geldiniz.

Ligimizdeki garabet yabancı sınırlaması bu oyunda da tam bir baş belası. O yüzden hazır Türkçe yama kurulumu yapıyorsunuz, bir de CM 03 04 en iyi Türk oyuncular listesine göz atın.

Neyse ben sizi daha fazla meşgul etmeyeyim. Vakit kaybetmeden hızlıca CM0304 Türkçe paketi için kurulum talimatlarına geçelim.

CM 03 04 Türkçe Yama İndir

CM 0304 Türkçe yama dosyası yalnızca 1.6 MB dosya boyutuna sahip. Hızlıca indirip oyununuzu %100 Türkçe haline getirin. CM 03 04 Türkçe yama indir:

İNDİR

Yama kurulum talimatları ise fazlasıyla basit. Türkçe dil dosyalarını CM 03 04 oyununuzun kurulu olduğu yerdeki data klasörünün içine yapıştırmanız yeterli. Ardından oyunu açıp ve Türkçe dil desteğinin keyfini çıkarabilirsiniz.

CM 0304 Türkçe Karakter Sorunu

CM 03 04 font sorunu. Değerli CM severler, Türkçe yama kurulumundan sonra en çok karşılaşılan hataların başında Türkçe karakter sorunu geliyor. Türkçede ı, ö, ü, ç ve ş gibi diğer Avrupa dillerinde olmayan karakterler var. Oyunda da karşımıza bu harfler çıktığı zaman eğer yazı tipi uyumlu değilse görsel hatalar oluşuyor. Neyse ki Türkçe karakter sorununun çözümü de fazlasıyla basit.

İnternette bir sürü ücretsiz font sitesi var. Birinden Türkçe karakter uyumlu, göze hoş gelen bir font indirin. Ondan sonra indirdiğiniz dosyayı oyunda hangi temayı (skin) kullanıyorsanız onun içerisindeki font klasörüne yapıştırın. Sonra oyunu açarak Türkçe karakter sorununun çözüldüğünü görebilirsiniz.


Bir başka Championship Manager paylaşımımızın daha sonuna geldik. Şimdiden hepinize iyi oyunlar dilerim. Birazcık nostalji yapmanın kimseye zararı olmaz.

Bizi desteklemek isterseniz de discord kanalımıza katılmanız ve aşağıya güzel bir yorum bırakmanız yeterli olacaktır. Görüşmek üzere, hoşça kalın.

Exit mobile version