FM 2021 Yabancı Sınırı Kaldırma

fm 21 yabancı sınırı kaldırma

Yazımızın en güncel hali FM 22 yabancı sınırı kaldırma sayfasındadır. FM 2021 yabancı sınırı kaldırma rehberine hoş geldiniz. Geçmişte nasıl FM 2020 yabancı sınırı kaldırma kılavuzu hazırladıysak şimdi yine 2021 için benzer bir yazı yayınladık. Oyunun zevkini yarı yarıya düşüren bu kötü sınırlamalara bir son vermenin vakti geldi.

En iyi FM 2021 yamaları:

Hazırsanız hemen FM 21 yabancı sınırlaması kaldırma nasıl olur kısaca bahsedeceğim. Ardından da FM 21 yabancı sınırı kaldırma yöntemleri ile finali yapacağım. Şimdiden keyifli okumalar ve çok daha keyifli oyunlar dilerim sevgili FM rehber okurları.

FM 21 Yabancı Sınırlaması Kaldırma

Yabancı sınırlaması futbolun affedersiniz içine eden çok gereksiz bir uygulama. Ne zaman yabancı sınırı gevşetildi işte o zaman Türk milli takımımız yükselişe geçti. Yani ne kadar çok rekabet, o kadar çok gelişim. Bu durum teknik direktörlerin kadro seçimini ve kulüplerin transfer stratejilerini de çok olumsuz şekilde etkiliyor. Biz bu durumu uzaktan pek anlayamıyorduk belki ama FM 21 yabancı sınırlamasını bizzat deneyimleyince gerçekten durumun vahametini iliklerimizde hissettik.

FM 2021 Yabancı Sınırı Kaldırma Yöntemleri

İstediğiniz oyuncuları transfer edememekten sıkıldınız mı? Yabancı sınırlaması yüzünden istediğiniz 11 ile sahaya çıkamıyor musunuz? O halde sizi FM 2021 yaban sınırı kaldırma yöntemlerine alalım. İki adet yöntemimiz mevcut. Seçmiş olduğunuz yöntem ile yabancı sınırı garabetini tamamen oyununuzdan kaldırabilirsiniz. Çünkü oyun bu şekilde çok daha zevkli.

1. Yama ile FM 21 Yabancı Sınırı Kaldırma

Yakın zamanda fmrehber discord sunucusuna katılan değerli FM tutkunu Flintrosa, hepimiz için FM 2021 yabancı sınırı kaldırma yaması hazırladı. Yamanın linkini steam workshop üzerinden veriyorum. Ama FM 2021 oyununu steam üzerinden almadım diyor olabilirsiniz. GOG, epicgames, xbox game pass veya farklı bir yerden oyunu edindiyseniz bile problem yok. Yamanın steam workshop sayfasında manuel indirme linki de var.

Bu yamanın adı no more foreigner limits. Yaptığı şey ise bildiğiniz üzere FM 2021 yabancı sınırını kaldırmak. Peki bunu nasıl yapıyor? Bütün lig ve takımlardan yabancı sınırını kaldırıyor. Yetmiyor Avrupa takımlarında bulunan Avrupa uyruklu oyuncu oynatma zorunluluğunu da kaldırıyor. Üstüne üstlük en çok İngiltere premier lig üzerinde karşımıza çıkan çalışma izni sorununu tamamen yok ediyor.

Yamayı nasıl yükleyeceğinizi de anlatayım hazır konusu açılmışken. Oyunu steam üzerinden aldıysanız tek yamanız gereken workshop sayfasından abone olmak. Eğer manuel indirerek yükleyecekseniz dosyayı bilgisayarınıza indirip arşivden çıkartın. Çıkan dosyayı ise Belgelerim / Sports Interactive / Football Manager 2021 / editor data klasörüne yapıştırın. Son olarak oyuna girip yeni bir kariyer oluşturun ve veri tabanı ayarlarından yüklemiş olduğunuz yamayı seçin. Hepsi bu kadardı artık istediğiniz ülkeden istediğiniz oyuncuyu hiç bir sınırlama olmadan transfer edebilirsiniz.

2. Editör ile FM 21 Yabancı Sınır Kaldırma

Oyunun kendi FM 21 oyun içi editörü olduğu gibi pek çok dış yapım editörler de mevcut. Benim aklıma gelenlerden ilki FM 2021 Scout Editör. Şimdi bu ve diğer başka editörler ile oyuncuları, takımları ve hatta ligleri dizayn etmek mümkün. Böylece FM 2021 yabancı sınırı kaldırma, editör ile yapılabilir.

Yapmanız gereken ilk iş ligleri dizayn etmenize izin veren bir adet FM 21 editörü bulmak. Ardından hemen takımınızın ligine ve isterseniz şampiyonlar ligine editör ile erişin. Rules yani kurallar bölümünden yabancı sınırı sekmesini bulun. Ardından da yabancı sınırını istediğiniz kadar arttırın. İşlem işte bu kadar kolay. Artık istediğiniz takıma, istediğiniz uyruktan ve istediğiniz ülkeden oyuncu transfer edip oynatabilirsiniz.

3. Yabancı Sınır Olmayan Bir Lig Seçme

Bu tarz şeylerle uğraşmak istemiyor olabilirsiniz. O zaman yabancı sınırı olmayan bir ligde kendinize takım seçin derim. Benim bildiklerimin arasında Almanya ve Hollanda 1. ligleri var. Bu iki ligde yabancı sınırı ve çalışma izni problemi mevcut değil. Belki de en kolay çözümü sunarak kapanışı yapmış olduk. Emin olun böylesi daha zevkli.

Exit mobile version