FM 2021 Forma Paketi

Football Manager 2021 forma paketleri burada. En iyi FM 21 forma paketi için yazının devamını okuyun.

fm 21 forma paketi

Bu yamanın en güncel hali ise şu an FM 22 forma paketi adresimizde bulunuyor. FM 2021 forma paketi denilen şey oyunda gözüken sahte formaları gerçekleriyle değiştiren bir yamadır. Buraya geldiğinize göre siz de oyun içerisinde sahte formalardan sıkıldınız. Gerçek hayattaki en güncel forma tasarımlarını oyununuzda görmek istiyorsunuz. O halde en doğru adrestesiniz ve hoş geldiniz.

Bu sayfada en iyi FM 21 forma paketi yamalarını bulabilirsiniz. 2021 / 2022 sezonunun en güncel formalarını vakit kaybetmeden oyununuza yükleyin. Buna ek olarak sahte isimleri düzelten FM 2021 lisans yaması, gerçek yüzleri oyuna ekleyen FM 2021 yüz paketi ve gerçek yüksek çözünürlüklü takım logolarını oyuna dahil eden FM 2021 logo paketi mutlaka bu yama ile birlikte oyuna kurulmalı. Bütün bunları yaptıktan sonra en gerçekçi, en göze hoş gelen ve en zevkli kariyerlere yelken açacaksınız. Valla bizden söylemesi.

Eğer hazırsanız asıl mevzuya giriş yapalım. FM21 forma paketi yaması:

1. SS Kits FM 2021 Forma Yaması

SS kits dediğimiz şey Football Manager serisi için yıllardır çıkan forma paketlerinden bir tanesi. Kendine has göze hoş gelen forma yapısı ile kısa sürede en popüler forma paketlerinden biri oldu. Görselde de örnekleriniz görüyorsunuz. Beğendiyseniz indirin derim. Hemen söyleyelim bu paket şu an için FM 2021 kits megapack yani her şeyin dahil olduğu bir dosya olarak gelmiyor. FM 21 kits megapack çıktığı zaman burayı güncelleyip yine sizlerle buradan paylaşacağım. Her şey dahil paket olmasa da bu bir sorun teşkil etmiyor.

FM 2021 için SS Kits forma paketleri liglere göre bölünmüş bir biçimde. Her lig için ayrı ayrı indirmeniz gerekiyor. En büyüğünden tut en küçüğüne kadar bütün liglerin forma paketleri çıkmış durumda. Buyurun buradan formalarını yüklemek istediğiniz ligi seçerek indirebilirsiniz. İçeride İngiltere, İspanya, Almanya, İtalya, Fransa ve Türkiye gibi ülkelerin yanında daha pek çok ligin forma paketi mevcut. Arzu ettiklerinizi tek tek indirip ayrı ayrı kurulumlarını yapabilirsiniz. Yani kendi toplu paketinizi oluşturmak sizin elinizde. Tabi oynamayacağınız küçük liglerin forma yamalarını boşu boşuna yüklemenize gerek yok.

2. FM21 FC 12 Forma Paketi

FC’12 kits, FM Slovakia ekibi tarafından hazırlanan harika bir forma paketidir. Benim bildiğim bu ekip 2013 yılından beri bu yamayı çıkartıyor. Elbette bu sene de FM 2021 için o efsanevi forma yamalarını hazırladılar. Ancak bu da megapack olarak değil ayrı ayrı her lig için farklı bir linke sahip. İçerisinde İngiltere, İspanya, Almanya, İtalya, Fransa, Hollanda, Belçika, Polonya, Rusya, Avusturya ve şimdi sayamayacağım daha pek çok ülkenin ligleri mevcut.

Arzu ettiklerinizi tek tek indirip kurabilirsiniz. Seçtiğiniz ülkenin liglerinde mevcut olan bütün takımların formaları oyununuza gelecektir. Üstelik pakete ev formaları, deplasman formaları ve alternatif formalar da dahil. FC 12 stilini beğendiyseniz bu link üzerinden tercih ettiğiniz liglerin forma paketlerini yükleyin.

3. FM 21 AP Kits Megapack Forma Paketi

AP Kits de kendine has forma stiline sahip olan bir yama serisi. 2009 yılından beri Football Manager oyunlarına forma dizayn eden bu arkadaşlar AP Kits 2021 ile tekrar karşımızdalar. Adında Megapack geçiyor yani buradan anladığımız birden fazla ligin formasını tek parça olarak indirebiliyorsunuz. Forma görsellerini daha yüksek kontrast ile hazırlayan bu yamanın içerisinde şu an için pek de fazla lig yok. Ama FM 2021 daha yeni çıktı. Zamanla diğer ligleri de mutlaka ekleyeceklerdir.

Şimdilik AP Kits içerisinde bulunan dört adet lig var. Bunlar Fransa 1. ve 2. ligleri, Almanya Bundesliga ve İtalya Serie A. Dört lig ve toplam 200 forma barındıran bu yamayı resmi sayfasından indirebilirsiniz. Bütün formalar 2020 / 2021 sezonuna göre hazırlanmıştır ve hepsi gerçektir. 200 formanın içerisinde ev formaları, deplasman formaları ve alternatif formalar mevcuttur.

30MB olan FM21 forma paketi şimdilik yalnızca 4 ligi kapsıyor. Siz yine de bir kontrol edin. Belki ben bunu yazarken bile yeni ligleri eklemiş olabilirler.

4. FM 2021 Türkiye Forma Paketi

Paylaşacağımız son FM 21 forma yaması bizim ligimize özel. Sadece Türkiye ligini açıp bizim kendi süper ligimizde oynamayı seven FM oyuncularını da boş geçmedik. En iyi FM 2021 Türkiye forma paketi de son olarak buraya dahil edildi. FM 21 Süper Lig forma paketi 2020 / 2021 sezonunun en güncel formalarını kapsar. Takımınızın formasını statta ve televizyonda nasıl görüyorsanız oyunda da öyle görmek için bu yamayı bir an evvel kurun.

FM 21 Türkiye ligi forma paketi icearew ve mrfiscy rumuzlu iki kişi tarafından oluşturuldu. SS kits altyapısı ile oluşturulduğu için FM 21 SS Kits forma yaması ile benzer bir yapıya sahip. Buyurun bu da indirme linki.

Bunun bir diğer alternatifi ise FC 12 Süper lig forma yaması. Onun indirme linki de şurası. Ben ikisini de kontrol ettim. Aslen aralarında pek büyük bir fark yok. İkisi de en güncel şekilde Türkiye liginin formalarını oyuna dahil ediyorlar. Artık hangisini seçersiniz o size kalmış.

Bu yamaları indirip kurduktan sonra FM 2021 Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, Trabzon ve diğer bütün süper lig takımlarının forması oyuna eklenecektir. Şimdiden keyifli oyunlar dilerim. Ligimizin itibarı dünya gözünde yerlerde. Bari oyunda ligimizin itibarını yükseltmeyi başaralım.

FM 21 Forma Paketi Yükleme

FM 21 forma paketi nereye atılır? Yukarıdan en beğendiğiniz forma paketlerini seçtiniz. Arzu ettiğiniz liglerin formalarını indirdiniz. Şimdi sırada kurulum var. Her şey tamamsa ve hazırsanız o zaman FM21 forma paketi yükleme işlemlerine başlayalım.

  1. Yukarıdan en beğendiğin stili seç ve FM 21 forma yaması indir. Ardından sıkıştırılmış yama dosyalarını arşivden çıkart.
  2. Arşivden çıkan yama dosyalarını kits klasörüne yapıştırın. Kits klasörü ise şu yolda:
    Belgelerim \ Sports Interactive \ Football Manager 2021 \ graphics \ kits
  3. Oyuna giriş yap. Tercihler, seçenekler ve sıfırla yoluna takip et. Oradan ön belleği temizle butonuna bas. Temayı yenile.

Emir kipiyle anlattım kusura bakmayın. Eğer yukarıdaki yönergeleri takip ettiyseniz forma paketleriniz yüklendi demektir. Oyuna girip tadını çıkarabilirsiniz. FM 2021 forma paketi nereye atılır sorusunu böylelikle cevaplamış olduk. FM 2021 forma paketi yükleme hakkında söyleyeceklerimiz burada son buluyor. Umarım istediğiniz forma paketlerini başarıyla indirip yine aynı şekilde başarıyla kurmuşsunuzdur. Biraz yoruldunuz biliyorum ama şimdi meyvelerini toplama zamanı. Harika bir FM deneyimi sizi bekliyor.

Ben yapacağımı yaptım şimdi sıra sizde. Bize destek olmak için discord kanalımıza katılabilir, bu siteyi yer imlerinize ekleyebilir ve aşağıya yorum atabilirsiniz. Mutluluğu paylaşmak işte bu kadar kolay. Şimdilik ayrılık vakti geldi çattı, tekrar görüşmek dileğiyle hoşça kalın.

Exit mobile version