CM 03 04 Scout

CM 03 04 için hazırlanan scout programı, CMScout indirme linki ve özellikleri.

cm 03 04 scout

CMScout, CM 03 04 için hazırlanmış bir scout programıdır. Yani gözlemcilik programı. Peki bu gözlemcilik programı tam olarak ne işe yarar? CM 03 04 scout ile oyundaki bütün oyuncuları, kulüpleri ve personelleri gözlemleyebilirsiniz. Gizli özellikler de dahil bütün özellikler CM Scout ile sizlere açık bir şekilde sunulur. Özellikle genç oyuncuların potansiyel puanlarını görmek çok önemli. Bir diğer değerli program ise CM 03 04 editör programı.

Artık devasa bir gözlemci ekibi kurmanıza gerek yok. Gözlemcilere vereceğiniz maaş bütçesini yeni oyuncu transfer etmeye harcayabilirsiniz. Çünkü bütün gözlemcilik işlerinizi CMScout görecektir. Özellikle küçük takım yönetirken bu çok işinize yarayacaktır. Bu program aracılığıyla CM 03 04 wonderkids ve elbette CM 03 04 en iyi Türk oyuncular kolaylıkla bulunabilir.

Akıllarda ise tek bir soru kaldı sanırım. CM Scout hile mi? Cevap evet maalesef hile. Neden mi? Çünkü gözlemci ekibine para vermiyoruz ve gizli özellikleri anında öğrenebiliyoruz. Bu hile değil de nedir sevgili dostlar? Evet ufak bir hile ama ne yapalım. Oyundan böyle zevk alıyorsanız buyurun kullanın.

CM 03 04 HİLE

CM 03 04 Scout İndir

CM 03 04 scout programı CMScout programını indir. En son sürüm olan v3.10 versiyonunu paylaştım. Programın kullanımı çok kolay 5 dakikada alışacaksınız. Dosyanın boyutu ise yalnızca 500kb olduğu için hızlıca indirebilirsiniz. Ben taradım ve kullandım program tamamen temiz. Ancak yine de Virustotal, virüs programı ve windows defender gibi uygulamalardan yararlanarak dosyayı bir de siz kontrol edin. Çünkü en önemli olan şey kişisel bilgilerimizin güvenliği.

Bu programla her oyuncunun gizli ve normal özelliklerini öğrenebilirsiniz. Filtreleyerek seçtiğiniz oyuncuları kısa liste haline getirip oyununuza atabilirsiniz. İşte hepsi bu kadardı kıymetli dostlarım. Tekrar görüşmek dileğiyle şimdilik sizlere veda ediyorum.

Size önermek istediğim bir diğer konu başlığımız ise CM 03 04 en iyi taktik sayfasıdır. Taktik oluşturmakta zorlananlara yararlı olacağını düşündüğüm için paylaştım. Lütfen yorumlarınızı eksik etmeyin.

Exit mobile version