FM 22 Kupa Paketi

Football Manager 2022 kupa görselleri ve gerçek kupalar için bu yamayı kullanın.

fm22 kupa paketi

Futbol dünyasında mevcut olan +1230 gerçek kupa görselini FM22 kupa paketi ile oyununuza ekleyin. Oyunda hali hazırda belirli başlı kupalar ve ödüller mevcut. Ancak büyük eksikler var. Bu eksikleri kapatmak için de bu yamayı kullanıyoruz. Ufak ama oyunun atmosferini yükselten yamaları her daim sevmişimdir. Sizin de beğeneceğinizi düşünerek burada paylaşmak istedim.

FM 22 TRANSFER YAMASI

Oyunda alt liglerle beraber toplam yüze yakın oynanabilir lig var. Hepsinin gerçek kupalarını çeşitli sebeplerden dolayı oyuna ekleyememişler. Neyse ki bu ek paket gerçek dünyadaki kupaları oyunun oynanabilen bütün liglerine dahil eder. Böylece oyunu oynamakla kalmaz bir nevi yaşarsınız da.

FM gibi bir simülasyon oyunu için gerçekçiliğin ne kadar önemli olduğu hepimizin malumu. O nedenle Zebre gibi sahte isimleri düzelten FM22 lisans yaması gibi eklentileri de kurmanızı öneririm. Atmosfer ve gerçekçilik için bütün yamaları kurduktan sonra müthiş bir oyuna adım atacağınıza emin olun.

Diğer FM22 grafik paketleri:

FM 22 Kupa Yaması

Football Manager serisi çoğunlukla yazı tabanlı bir oyun. Grafiksel boyut yok denecek kadar az. O nedenle en ufak grafik eklentisi bile bizim için önemli. Çünkü atmosferin oluşumu ve alınan zevk detaylarda gizli.

Tabi futbolun da en büyük detayı kupalar. Futbolcular, antrenörler ve teknik adamlar o kupaların hayalini kuruyorlar. Bütün bir sezon boyunca sarf edilen eforun ödülü de kupa. İşte tam da bu yüzden kupa yaması önemli. Buyurun aşağıdaki linkten sizde FM22 kupa yaması dosyasını indirin.

YAMAYI İNDİR

Paketin boyutu 86MB civarında ve oyunun hızını hiç etkilemiyor. Yani hiç bir yavaşlık hissetmeyeceksiniz. İndirilme sayısına bakacak olursak ise 85.000 gibi bir rakam görüyoruz. Yani dünya çapında epey popüler bir paket olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Önce indirin, sonra da dosyaları sıkıştırılmış oldukları arşivin içinden çıkarın. Sonrasında ise kuruluma geçeceğiz.

Yamanın yapıştırılacağı graphics klasörünün lokasyonu ise şurası:

Belgelerim \ Sports Interactive \ Football Manager 2022 \ graphics \

Eğer ilgili yerde graphics adlı bir klasör yoksa kendiniz oluşturmalısınız.

Yamayı da yapıştırdıysanız artık olay bitmiştir. Oyunu açıp keyfinize bakın.


FM22 kupa görselleri paketi hakkında gereken her şeyi söylediğimi düşünüyorum. Şimdiden keyifli oyunlar ve menajerlik kariyerinizde başarılar dilerim.

Ben üzerime düşeni yaptım şimdi sıra sizde. Ufak da olsa destek olmak için aşağıya yorum atın ve discord kanalımıza katılın! Fazlasıyla memnun olurum. Tekrar görüşmek şimdilik hoşça kalın.

Exit mobile version