Fm 2020 Tema İndir

fm 2020 tema

Fm 2020 tema nedir? Oyunun arayüzünü, panellerini ve renklerini değiştiren ek paketlere Fm 2020 tema denir. Oyunun içinde mevcut olan üç adet temanın dışındaki diğer bütün temalar FM oyuncuları tarafından yapılmıştır. Bu temalar oyunun renk paletini değiştirebilir. Üzerine panellerin yapısını ve şemasını düzenleyebilir. Mevcut temada olmayan butonları, açıklamaları ve özellikleri oyuna dahil edebilir. Mevcut panel ve özellikleri güncelleyerek oyunu çok daha oynanabilir kılabilir. Her bir tema kendine has özelliklere sahip olduğundan sizin için en uygun olanı bulmanız gerekiyor. Biz de sizler için Fm 2020 en iyi tema dosyalarını listeledik ve mümkün olduğunda açıkladık. İçlerinden en beğendiğinizi seçip indirebilirsiniz. Hatta bir kaç tanesini indirip teker teker deneyebilir en uygununu bulabilirsiniz. Canınız sıkıldıkça tek tuşla temalar arasında geçiş de yapabiliyorsunuz.

Fm 2020 skin dediğimiz şey işte tam olarak bu. Fm 2020 skins bir çok football manager 2020 üzerine açılmış web sitelerinde mevcut. Ayrıca bir çok fm 2020 skin de steam workshop yani steam atölyesinde bulunuyor. Hangisinden indirip kuracağınız size kalmış bir şey. Ben bir çok Fm 2020 skin temasını inceledim. Her biri için ayrı ayrı başlıklar açtım. O incelemelerden esinlenerek de fm 2020 skin seçimi yapabilirsiniz. Fm 2020 skins incelemelerimize bakmanızı şiddetle öneririm.

Fm 2020 Tema İndir En iyi Tema

Fm 2020 en iyi tema hangisi? Dediğimiz gibi her temanın kendine has özellikleri var. Kimisi daha detaylı bir oyun tecrübesi yaratmayı çabalıyor. Bir diğer daha basit ve sade arayüz sunarak kullanıcı kolaylığını hedefliyor. Tabi göz yorgunluğuna iyi gelen karanlık temalar da var. Her temanın farklı özelliği olduğu için en iyi tema sizin en çok beğendiğiniz temadır diyebiliriz. Şimdi sizler için derlediğimiz fm 2020 skin listesine göz atabilirsiniz. Sen de birini beğen ve fm 2020 tema indir. Hemen ardından fm 2020 skins kurulum talimatlarına geçeceğiz. İşte en iyi fm 2020 temaları:

1. Heffem Skin V2

heffem

Fm 2019 için çıkan Neub skin temasının Fm 2020 için güncellenen ve yenilenen hali Heffem skin v2 oldukça başarılı bir eklenti. Neredeyse oyunun bütün panelleri güncellenmiş. Harika bir renk paleti seçilmiş ve yeni özellikler oyuna dahil edilmiş.

2. Flut Skin

flut skin

Flut Skin stadyum ve şehir paketi desteği olan oldukça gelişmiş bir arayüze sahip. Bilgisayar ve internet yönünden sıkıntınız yok ise flut skin dosyasını kurmanızı öneririm. Birlikte kuracağınız stadyum ve şehir paketleriyle oldukça farklı bir atmosfere adım atacaksınız.

3. Livid 20

livid'20

İlk defa Fm 2019 için çıkan livid paketi şimdi de Fm 2020 için geri döndü. Oldukça tatlı bir renk paletine sahip olan Livid’20 temasını mutlaka gözden geçirmenizi öneririm.

4. Evo Skin

fm 2020 tema evo

Fm 2020 Evo skin oldukça sade ve kullanışlı bir arayüz ile karşımıza çıkıyor. Minimalist trendleri takip ederek hazırlanan Evo teması kısa sürede oldukça popülerleşti. Daha basit bir arayüz arıyorsanız mutlaka deneyin.

5. Rensie Skins

rensie skins

Rensie skins oldukça gelişmiş bir tema. Skins adından çoğul olduğunu anlamışsınızdır. Rensie skins iki farklı şekilde karşımıza çıkıyor. Birincisi dark yani daha karanlık daha koyu renkler seçilerek yapılmış bir tema. Diğeri ise Rensie purple skin. O da daha çok mor renk paleti kullanılarak oluşturulmuş bir versiyon. Sen de hiç vakit kaybetmeden Fm 2020 Rensie Skins indir.

6. Tad Twenty

tad twenty

1920 x 1080 çözünürlük için çıkarılmış Tad Twenty skin teması bakmaya doyamayacağınız bir panel sistemine sahip. Bunun yanında oldukça gelişmiş özellikleri de yanında getiriyor. Örnek olarak hızlı maç sonucu butonunu söyleyebilirim. Tamı tamına 11000 defa indirilen bu skin dosyasına bir şans verebilirsiniz.

7. Opz Elite

fm 2020 tema opz elite

Toplam 69000 indirilme sayısına sahip olan Opz Elite teması Fm 2020 için çıkarılmış en iyi skins dosyalarının arasında yerini alıyor. Ne duruyorsun? Hemen sen de Opz Elite Fm 2020 tema indir.

8. Tcs Skin

fm 2020 tema tcs skin

Tcs skin bir öncekiden daha da abartı bir durumda. Şu an için 102000 defa indirilen TCS skin temasının indirilme sayısı her geçen gün daha da artıyor. Farklı bir oyun deneyimi için mutlaka denenmeli. Bence sen de Fm 2020 Tcs Skin indir.

9. Yacs Skin

yacs skin

Eski Championship Manager oyunlarını hatırlatan arayüzü ve ek özellikleriyle Yacs skin paketi benim favorilerim arasında çoktan yerini aldı. Herkesin estetik ve görsel seçimleri birbirinden farklıdır. Birinin beğendiğini başkası beğenmeyebilir. O yüzden en popüler skin dosyalarını sizler için sıraladım. O zaman sıradakine geçelim.

10. Fm 2020 Tema Dark is Actually Dark Skin

dark is actually dark

Fm 2020 dark is actually dark skin yaması oyunun içinde mevcut olan karanlık temayı alıyor. Onu gerçekte olması gerektiği gibi karanlık hale getiriyor. Çünkü oyunla birlikte gelen karanlık tema adıyla çelişiyor ve pek de karanlık değil. Karanlık gerçekten karanlık isimli bu skin dosyası da oyuncuların bu talebine bir yanıt olarak doğmuş.

11. Material Skin

material skin

Fm 2020 Material Skin koyu mavi ve açık lacivert arası bir ton belirleyip bütün arayüzünü o renk paleti üzerine kurmuş bir yama. Oldukça elegant bir yapıya sahip ve hiç göz yormuyor. Eğer koyu renk temalardan haz ediyorsanız material skin sizin için doğru bir tercih olacaktır. Örnekleri zaten görüyorsunuz. Umuyorum faydalı olmuştur.

Fm 2020 Tema Kurulumu

Fm 2020 tema kurulumu aslına bakarsanız oldukça basit. Yapmanız gereken ilk şey seçtiğiniz bir adet tema dosyasını indirmek. Ama tahmin ediyorum ki bu başlığa baktığınıza göre zaten bir adet tema dosyasını indirdiniz bile. Tamam o zaman kurulum talimatlarına geçelim. İndirmiş olduğunuz tema dosyası %99 ihtimalle .rar ya da .zip halinde sıkıştırılmış bir şekilde indi. O sıkıştırılmış olan dosyası arşivden çıkartmanız gerekiyor. Bu arşivden çıkartma işlemi için windows bilgisayarlarda Winrar, Winzip ve 7zip programlarından yararlanabilirsiniz. Eğer mac kullanıyorsanız o zaman The Unarchiver programını kullanmanız gerekmekte. O zaman artık yama dosyalarını sıkıştırılmış olduğu arşivden çıkarttığınızı varsayıyorum. Çıkan klasörü ister kopyalayın isterseniz de kesin. Daha sonra ilgili yere yapıştırmanız gerekiyor.

Fm 2020 Tema Nereye Atılır?

Fm 2020 tema nereye atılır sorusunun cevabı: Belgelerim \ Sports Interactive \ Football Manager 2020 \ skins belirtilen yolunda bulacağınız skins klasörüdür. Skins klasörüne yama dosyasını yapıştırmanız yeterli. Ancak o da ne? İlgili yolu takip ettiniz ama Football Manager 2020 klasörünün içinde herhangi bir skins klasörünü bulamadınız mı? Hiç merak etmeyin. Daha önce skin ve tema kurmadığınız için bu sorunla karşılaşıyor olabilirsiniz. Bizzat siz Football Manager 2020 klasörünün içine skins adında bir klasör oluşturun. Ardından yama dosyalarını oluşturduğunuz skins klasörüne yapıştırın. İşlem tamamlanmıştır artık oyun dışında yapmanız gereken hiç bir şey kalmadı.

Fm 2020 Tema Aktif Etme

Artık tema kurulumunu yaptığınıza göre oyunu açabilirsiniz. Eğer diyorsanız ki ben kurulum esnasında oyunu kapatmadım. O zaman yama kurulumundan sonra oyunu kapatıp yeniden başlatmanızı isteyeceğim. Şimdi oyuna girdiniz ve kariyerinize başladınız. Sağ üstte tarihin sol tarafından FM butonu görüyorsunuz. Ona basın ve aşağıya doğru inen pencereden tercihleri seçin. Önünüze genel bakış adında bir pencere çıkacak. O pencerenin arayüz başlığında Tema bölümünü göreceksiniz. Temanın altında da bir adet açılır pencere var. İşte o açılır pencereden kurmuş olduğunuz tema dosyasını seçin. Ardından onay tuşuna basın. İşte Fm 2020 tema aktif etme bu şekilde gerçekleşiyor. Bundan sonra yapmanız gereken bir şey yok. Temanız aktif olmuştur. Artık yep yeni bir oyun deneyiminin tadını çıkartmaktan başka yapmanız gereken bir şey kalmadı. Tema incelemeleri ve kurulumu hakkında yazmış olduğumuz yazı burada sonlanıyor. Bizi seçtiğiniz ve vakit ayırdığınız için çok teşekkür ederim. Diğer rehberlerimiz ve incelemelerimize göz atmayı unutmayın. Son olarak fm rehber kariyerinizde başarılar diler.

Sayfayı Tweetlemek için:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir