Fm 2020 Sakatlık Yaması

sakatlık yaması

Fm 2020 sakatlık sorunu bütün menajerlerin kabusu. Fm 2020 sakatlık yaması bu problemi çözmeyi amaçlıyor. Fm serisinde sakatlıkların aşırı fazla olması oyun zevkini epeyce aşağılara çekiyor. Hayır bir defa sakatlıkların bu kadar fazla olması hayatın olağan akışına ters. Neyse ki bazı Fm sever bağımsız gruplar sayesinde gerçekçiliği fazlasıyla baltalayan bu sakatlık problemi bir kaç basit adım uygulayarak çözülebilir durumda. İşte yazımızın ana konusu Fm 2020 sakatlık yaması tam burada devreye giriyor. İlk önce şunu belirtelim oyundan bütün sakatlık ihtimallerini tamamen kaldıran herhangi bir yama yok. Zaten öylesi oyunun zevkini kaçıran ağır bir hile olurdu. Bu paylaştığım yama oyundaki gerçek dışı yüksek olan sakatlık riskini yarı yarıya indirerek daha gerçekçi bir menajerlik deneyimi yaşamamızı sağlıyor. Oyundaki aşırı yüksek sakatlık risklerini hesaba kattığımızda bu %50 civarındaki azalma, oyundaki sakatlık riskini bir nevi gerçek hayattaki seviyelere çekiyor dersek yanlış söylemiş olmayız.

Fm 2020 Sakatlık Azaltma Yaması

Fmportugal isimli adı üstünde Portekizli football manager tutkunu bir ekip oyundaki aşırı sakatlıklardan illallah etmiş olacaklar ki böyle bir yama oluşturma kararını vermişler. Fm 2020 sakatlık azaltma ilk olarak kasım 2019 yılında piyasaya sürüldü ve toplam 7 bin civarı bir indirilme sayısına sahip. Fazlasıyla pozitif geri bildirim alan bu eklentiyi gönül rahatlığıyla fmrehber okurlarına önerebilirim. Sakatlık risklerinin yarı yarıya azalmış olması bir çoğumuza derin bir oh çektirecektir. Sakatlık yaması ve en iyi fizyoterapistler birleştiği vakit sakatlıklar sizin için çok nadir görülen bir anomali durumuna gelecek. Lafı fazla uzatmadan hemen dosyayı paylaşayım. FM20 Injuries Decreased by %50 diğer adıyla fewer injuries, Türkçesi ise azaltılmış sakatlıklar.

Fm 20 sakatlık azaltma

Fm 20 sakatlık azaltma mevzusu oyunu çok daha oynanabilir kılıyor bunda hepimiz hem fikiriz. Bence herkes nasıl zevk alıyorsa öyle oynamalı. Mesela kimisi Fm 20 sakatlık azaltma yaması kurarak oynamayı seçer. Kimiside fm 2020 gerçek sakatlıklar yaması kurarak oyundaki sakatlık sayısını arttırmayı sever. İkisi de birbirine zıt senaryolar. Artık hangisini seçeceğinize düşünür taşınır kararınızı verirsiniz. İsterseniz ikisini birden deneyin. Sonuçta bu bir oyun.

Sakatlık Sorunu Yaması Kurulum

İlk olarak .zip arşivinin içerisindeki dosyaları dışarı çıkartın. Eğer bilgisayarınızda .zip dosyasını açabileceğiniz bir program yüklü değil ise Winrar isimli programı indirin ve kurun. Daha sonra arşivden çıkartmış olduğunuz sonu fmf ile biten dosyayı belgelerimin içindeki editör data klasörüne yapıştırın. Sakatlık yaması kurulum yolu:

  • Belgelerim \ Sports Interactive \ Football Manager 2020 \ Editor Data \ 50fewerinjirues.fmf
  • İndirdiğiniz paketi atmanız gereken Editor Data klasörü ilgili yerde mevcut değil ise sağ tık yeni klasör oluştur yolu ile siz oluşturun ve yamayı içine atın.
  • Artık oyuna giriş yapabilirsiniz. Tekrar hatırlatalım ki bu yama bir veritabanı yamasıdır ve aktif edebilmek için yeni kariyer açılması gerekir. Yeni kariyer oluşturun ve yukarıdaki veritabanı ayarlarında yüklemiş olduğunuz 50fewerinjuries.fmf yamasını aktif edin.
  • Fm 2020 sakatlık sorunu bir nebze olsun azalmış bir şekilde yeni kariyerinizin tadını çıkartın.

Yeni başladığınız kariyerinizde artık sakatlıklar oyunun keyfini bozacak aşırılıkta olmayacaktır. Özellikle kaliteli bir sağlık personeli ekibi kurduysanız ve antrenmanlarda oyunculara fazla yük bindirmiyor iseniz sakatlıklar sizin için nadir bir anomali olacaktır. Oyunu gerçekte olması gerektiği gibi yapan ve asla hile olduğunu düşünmediğim bu yamayı bütün football manager tutkunlarına öneriyorum. Evet sakatlık yaması hakkında anlatacaklarım bu kadar. Eğer vaktiniz var ise diğer yazılarımıza göz atmayı ve değerli yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın. Zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz herkese iyi oyunlar.

Sayfayı Tweetlemek için:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir