Fm 2020 Flut Skin – En Çok İndirilen Tema

fm 2020 flut skin

Fm 2020 oyununa en çok yüklenen temaların başında Fm 2020 Flut Skin adlı harika bir yapım geliyor. Bu kadar başarılı olmasının ardında harika arayüzü, eklediği özellikler, isteğe göre özelleştirilebilmesi ve iki ayrı görünüm ile karşımıza çıkması. Bunlardan birincisi olan Fm 2020 Flut Skin light harika özellikleri, minimal tasarımı ve göze hoş gelen renkleriyle oyuncuların sevgilisi oldu. Diğeri ise kullanıcıların yoğun talebi üzerine oluşturulan Fm 2020 Flut Skin dark. Dark olan versiyonu daha koyu renklere sahip ve karanlık yapısı sayesinde loş ortamlarda asla göz yormuyor. Bu kadar övdüğümüz yeter. Şimdi biraz da teknik özelliklerinden bahsedelim. Ardından indirme linki ve kurulum talimatlarına geçiş yapacağız.

Flut Skin Özellikleri

Flut Skin özellikleri arasında en önemlileri Fm 2020 stadyum paketi ve şehir paketi desteği olması. Oyununuza harika görseller ekleyen şehir ve stadyum paketlerini çalıştırabilmek için Flut Skin temasına ihtiyacınız var. Çünkü oyunun default temasında bu görselleri sergileyecek alanlar bulunmuyor. Aslında Flut Skin temasının bu kadar popüler olmasında bu şehir ve stadyum paketlerinin çalışması için Flut Skin temasına ihtiyaç duyulması yatıyor.

Flut Skin Teknik Özellikler

 • Fm 2020 hızlı maç sonucu butonu.
 • Şehir fotoğrafları.
 • Kulüp panellerinde değişen stadyum görselleri.
 • Futbolcu panelinde önlü arkalı forma görseli.
 • Kullanıcıya bırakılmış arka plan görseli ve renk saydamlık ayarları.
 • Fm 2020 yüz paketi ile yüzde yüz uyumlu profil fotoğraf paneli.
 • Animasyonlu maç introsu.
 • Pek çok panelin rengini ve arka plan görselini kullanıcının istediği gibi değiştirebilmesi.
 • Yuvarlak, göze hoş gelen ve yüksek çözünürlüğe sahip ülke bayrakları ve logoları.
 • Konfederasyonlar için arka plana harita görselleri.
 • 1080p ve 4k çözünürlüğe sahip ekranlarla yüzde yüz uyum.
 • Tamamen ücretsiz.
 • Ve daha pek çok sayamadığım özellik.

Fm 2020 Flut Skin İndir

Geldik zurnanın zırt dediği yere. Eğer aklına yattıysa sen de Fm 2020 Flut Skin light indir. Ha ama derseniz ben akşam ve gece saatlerinde Fm oynamayı seviyorum. Ya da ancak geç saatlerde Fm oynamaya fırsat bulabiliyorum diyorsan o zaman Fm 2020 Flut Skin dark indir. Çünkü dark skin loş ortamlarda göze daha hoş geliyor. Dosya boyutları ise şöyle. Flut skin light için 211mb ve flut skin dark için 197mb. İndirilme sayıları ise dark versiyonu için 65.000 ve light versiyonu için 16.500 civarında. Emeğe saygı kapsamında sizlere flut skin temasının ilk paylaşılmış olduğu resmi adresinin linkini verdim. İndirdikten sonra kurulumda sorun yaşamamak için aşağıda belirtmiş olduğum kurulum talimatlarına göz atmayı unutmayın.

Fm 2020 Flut Skin Kurulumu

Kuruluma başlamadan önce yapmanız gereken ilk şey tema dosyalarını indirmek. İndirme linkine bir üst başlıktan erişebilirsiniz. İndirme işlemi bittikten sonra önünüze gelen sıkıştırılmış .rar dosyasını windows için 7-Zip mac için ise The Unarchiver gibi programlar aracılığıyla arşivden çıkartın. Tercihe göre başla arşiv programları da kullanılabilir. Kuruluma başlamadan önce bilmeniz gereken klasör yolu şudur. Belgelerim \ Sports Interactive \ Football Manager 2020 \ skins. Eğer ilgili yerde skins klasörü yoksa bizzat kendiniz oluşturun. Klasörün adı noktasız bir şekilde skins olmalıdır.

 1. Skins klasörünü açın. Eğer öyle bir klasör yoksa oluşturun.
 2. Fm 2020 oyununuzu açın.
 3. Önce sağ üstte bulunan FM butonuna, ardından tercihler sekmesine tıklayın.
 4. Karşınıza çıkan arayüz sütununun altında skin başlığını göreceksiniz.
 5. Skin açılır penceresinden yüklemiş olduğunuz temayı seçin. Eğer flut skin light kurduysanız light olanı flut skin dark kurduysanız dark olan temayı açılır pencereden seçin.
 6. Aşağıdan onayla tuşuna basın.
 7. Bir kaç saniye boyunca tema değiştiriliyor yazısını göreceksiniz.
 8. Ve işlem tamamlandı. Flut Skin ile yepyeni bir oyun deneyimine merhaba deyin.

Flut skin temaları ile ilgili söyleyeceklerimiz bu kadar. Umarım yazımızı beğenmişsiniz ve okurken keyif almışsınızdır. Faydalı olabildiysek ne mutlu bize. Daha farklı tema ve grafik yama incelemelerimiz ileride gelecektir. Bir başka yazıda görüşmek üzere. Herkese iyi oyunlar dilerim.

Sayfayı Tweetlemek için:

2 thoughts on “Fm 2020 Flut Skin – En Çok İndirilen Tema

 1. reis bu tema gerçektende güzel ama bi türlü sol taraftaki paneli orijinalindeki gibi yapamadım onu nasıl yapacağımı söylersen çok sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir