FM 2021 Yüz Paketi

fm 21 yüz paketi

FM 2021 yüz paketi sayfasındasınız. Türkiye’nin bir numaralı FM rehber sitesi olarak sizlere en kaliteli FM 2021 yüz ve logo paketi yamalarını sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Bakınız önceki paylaşımımız FM 2021 logo paketi yamasıydı. Bu gün ise serinin her oyunu için çıkan FM 21 yüz paketi yamasını işleyeceğiz.

Siz sormadan ben söyleyelim bu FM 2021 yüz paketi yamalarının hepsinde süper lig yüz paketi de mevcut. Yani indirirken acaba içerisinde süper lig var mıdır yok mudur diye hiç düşünmeyin. Gönül rahatlığıyla aşağıdaki yüz paketlerinden birini seçip yükleyebilirsiniz. Yalnız küçük bir uyarı yapayım dosya boyutları birazcık büyük. Ama ne yapalım yüz ve fotoğraf yamaları bu oyunun olmazsa olmazlarından bir tanesi. Oyuncularla birebir duygusal etkileşim kurmamızı sağlayan profil fotoğrafları olmadığı sürece hep bir şeyler eksik kalıyor. Oyunu en gerçekçi şekilde oynamak için FM 21 facepack denen bu eklentilere ihtiyacımız var.

DF11 Faces Megapack FM 2021 Yüz Paketi

fm 21 df11 faces megapack

DF11 Faces Megapack FM 2021 için çıkarılmış face pack yani yüz paketlerinden belki de en büyüğü. İçerisinde 142.774 adet yüz fotoğrafı bulunan yamanın dosya boyutu ise 13.3GB civarında. Bu dosya da arşiv dosyası. Yamayı arşivden çıkartabilmek için diskinizde en az 30GB boş alan olmalı. Bu yamayı yalnızca internetine ve bilgisayarına güvenen arkadaşların indirmesini öneririz. 110 adet ligin komple dahil edildiği bu dev paketin dosya boyutu da kalitesiyle doğru orantılı bir şekilde yüksek.

Bu yüz paketinin özelliği ise futbolcuların yüzünün, formasının ve forma üzerinde takım logosunun gözükmesi. Yani futbolcuyu birebir sahada görmüş gibi oluyoruz. Belki soracaksınız bu kadar dosya boyutuna değer mi? Hem de sonuna kadar. En büyük kulüplerin dünya çapındaki yıldızlarından en ücra köy takımlarının futbolcularına kadar herkesin yüzü bu pakette mevcut. FM kariyerinizi maksimum gerçekçiliğe çeken df11 yüz paketini ben de her sezon hiç vakit kaybetmeden yüklüyorum.

Fm 2021 yüz paketi indir. Fm 2021 için DF11 Faces Megapack adresinden bu yüz paketini indirebilirsiniz. Direkt olarak resmi sayfasını verdim ki herhangi bir yamuk olmasın. Burada indirebileceğiniz iki seçenek var. Biri Google Drive üzerinden. Diğeri ise torrent olarak. Ben ikinci seçeneği tercih ettim. Drive üzerinden indirmek her zaman kolay olmayabiliyor. Arşiv olarak inen 13GB boyutundaki yama dosyasının kurulumu hakkında bilgileri ise sayfanın aşağısında bulabilirsiniz. Ancak bu paketi indirmeyi karar vermeden hemen aşağıdaki Fm 2021 yüz yaması alternatiflerine de kısaca bir göz atın derim.

FM 2021 Cut Out Faces Megapack Yüz Paketi

fm 21 cut out faces megapack

DF11 faces 13GB ve çok büyük dedik ancak bu FM 2021 oyuncu yüzleri yaması ondan da büyük. Dosya boyutu tam olarak 17.5GB. Fm 2021 için hazır olan son model yüz paketi Cut Out Faces Megapack buradan indirilebilir. En büyük özelliği arka plansız olması. Bu pakette yalnızca oyuncuların yüz ve boyunları var. Arka planları ise yok tamamen transparan. Peki Fm 2021 cut out faces megapack yüz paketi tam olarak neyi kapsıyor ve içeriği ne?

Tamı tamına 283,748 adet görselin bulunduğu bu yamada FM 2021 oyuncu fotoğrafları, personel, menajer ve başkan yüzleri var. Yani anlayacağınız tam teşkilatlı bir paket ile karşı karşıyayız. Football Manager 2021 yüz paketi sıralamasında en büyüğü olan Cut Out Face Megapack, interneti sağlam olanların bir numaralı tercihi olmalı. Çünkü herkesin fotoğrafı var. Çok büyük emeklerle yapılan bu yama her türlü övgüyü hak ediyor. Bu yama da bir üstteki FM 2021 oyuncu yüzleri yaması gibi torrent üzerinden indirilebilir. Vermiş olduğum linkte indir butonuna basıp sayfanın en altına indiğiniz zaman orada bu seçeneği göreceksiniz.

FM 21 Gunzo Faces Yüz Paketi

fm 21 gunzo faces megapack

İncelemiş olduğumuz Fm 2021 futbolcu yüzleri paketlerinden en düşük dosya boyutuna sahip olanı FM 21 Gunzo Faces oldu. Serinin son oyunu için hazırlanmış özel Gunzo Faces FM 2021 yüz paketi indir. İçerisinde 45.000 yüz fotoğrafı bulunan bu FM21 yüz paketi, oyuncuların omuz, göğüz ve forma bölümünün de gözüktüğü bir fotoğraf yapısına sahip. Ayrıca yine yukarıdaki örnekte görebileceğiniz gibi oyuncuların uyruğu ile adı fotoğrafın üzerinde yazıyor. İlginç de bir yumuşak köşeli kare fotoğraf yapısına sahip. Bence görsellerin kalitesi başarılı. Tarzını da sevdim. Eksi yanı ise diğer yüz paketleri kadar fazla içeriğe sahip olmaması. Yine de beğenenleri çok. Tercih sizin.

FM 2021 Yüz Paketi Kurulumu

fm 21 yüz paketi yükleme

Fm 2021 yüz paketi kurulum işlemlerine başlayalım isterseniz. Daha önceki Football Manager serilerinde bu yamayı yükleyen arkadaşlar yüz paketi nasıl yüklenir biliyorlar. Ancak bu sene ilk defa yüz yaması yükleyecek arkadaşlar için şöyle kısa bir FM 2021 facepack kurulum rehberi hazırlayalım dedik. İsterseniz kurulum esnasında uygulamanız gereken adımları şöylecene sıralayalım. Yukarıdaki paketlerden birini indirdiğinizi varsayıyorum.

  1. Yama dosyasını ilk olarak arşivden çıkartın. Arşivden çıkartmak için 7zip gibi bir program kullanabilirsiniz. Şimdi bu arşivden çıkarttığınız dosyaları kesin veya kopyalayın. Kopyaladıysanız dosyaları nereye atacağınıza bakalım.
  2. Belgelerim \ Sports Interactive \ Football Manager 2021 \ graphics klasörü. Bu yolu takip ettiğiniz halde graphics klasörünü bulamadıysanız oraya bizzat siz klasörü oluşturun. Ardından da yama dosyasını içine yapıştırın.
  3. İşlem tamamlanmıştır artık oyuna girebilirsiniz. Çoğu durumda bunları yaptıktan sonra yama aktif oluyor. Ama yamanız aktif olmadıysa veya tam olarak yüklendiğinden emin olabilmek için uygulayabileceğiniz son bir adım daha var. O da şöyle: Tercihler, gelişmiş, sıfırla ve geçici dosyaları temizle. FM 21 yüz paketi yükleme adımlarının sonuna geldik.

Fm 2021 yüz paketi yükleme işlemi de bu kadardı. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Biraz uzun bir indirme süreci yaşadınız. Ardından da ortalama zorlukta bir kurulum. Ancak hepsine değdi emin olabilirsiniz. En alakasız futbolcunun bile üzerine tıkladığınızda profil fotoğrafını görmek sizi oyunun her saniyesinde keyiflendirecektir. Gerçekçiliğin en üst safhalarında bir FM deneyimine hazır olun. Bizi okuduğunuz için teşekkür ediyoruz. Hangi yüz paketini tercih ettiğinizi bize yorum kısmından belirtin. Son olarak kendinize çok iyi bakın diyorum, hoşça kalın.

Sayfayı Tweetlemek için:

9 thoughts on “FM 2021 Yüz Paketi

  1. knka tek merak ettiğim şey var aktif kayıtlı oyun varken bunu yüklediğimizde kayıtlı oyunda gözüküyor mu yoksa yeni kayıtmı açmak lazım cevap verirsen sevinirim

  2. Fotoğraf boyutları küçük.. Yazı boyutunu değiştirmeden fotoğrafları büyütebilir miyim? Evet ise nasıl? Emeğinize sağlık..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir