Fm 2020 3d Forma Paketi (3d Kits)

fm 2020 3d kits

FM 2021 3d forma paketi çıktı biz de bunu güncelleme olarak buradan duyurmuş olalım. Fm 2020 3d forma paketi hakkında detaylı bilgi edinmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Fm 2020 3d kits veya 3d forma paketi nereden indirilir ve nereye atılır gibi soruların hepsini cevaplamaya çalıştık. Daha önce Fm 20 forma paketi hakkında bir paylaşım yapmıştık. Ancak o başlıktaki formalar 2d ve üç boyutlu canlı maçlarda gözükmüyor. Sadece taktik, kulüp ve 2d ekranlarına özel. Şimdi bu yazıda bahsettiğimiz Fm 20 forma yaması ise 3d maçlarda da gözüken cinsten. Oyunda canlı üç boyutlu maç izlerken takımınızın gerçek formasını kanlı canlı görmek istiyorsanız bu yama işinizi görecektir.

Bu üç boyutlu forma paketlerini, üç boyutlu maç esnasında görüntüleyebileceğiniz bir diğer yama olan Fm 20 3d top yaması ile birlikte kullanmanızı öneririm. Ha bu arada unutmadan Fm 20 3d taraftar yaması da var. Hazır üç boyutlu maçlar için forma, top ve taraftar yamalarına girişmişken üzerine bir de 3d zemin yaması çakın ki tam olsun. Amaç o maç atmosferini olabildiğince gerçeğe yaklaştırarak oyundan alınan zevki yukarılara taşımak.

Asıl konumuz olan üç boyutlu forma paketlerine dönecek olursak önümüzde bulunan çeşitliliğe biraz değinmemiz gerek. Şimdi bu üç boyutlu forma paketleri her ülke için ayrı ayrı hazırlanıp piyasaya sunulmuş. Bunu yapan da birbirinden bağımsız pek çok yama yapımcısı. Eğer siz tek bir ligde oynayacaksanız ve bütün odağınız o lig üzerineyse sadece içinde bulunduğunuz ligin forma paketini indirmeniz yeterli. O yüzden aşağıda ilk olarak Türkiye liginin üç boyutlu forma paketlerinden bahsettik. Ardından da diğer popüler liglerin forma paketlerini ayrı ayrı paylaştık. Ancak megapack diye bir olay da var. Piyasada mevcut olan bütün üç boyutlu forma yamalarının toplanıp bir paket haline getirilmesiyle oluşan megapack ile tek kurulumda bütün formaları güncellemeniz mümkün.

Fm 2020 3d Kits Turkey (Türkiye Üç Boyutlu Forma Paketi)

fm 20 3d kits turkey

Fm 2020 3d kits Turkey yaması Türkiye liginde oynayan takımlar için özel olarak hazırlanmış bir üç boyutlu forma paketi olma özelliği taşır. Gerek televizyonlarda gerekse de direkt olarak stadyumda izlediğimiz takımlarımızın gerçek formalarını Fm 2020 oyununda da üç boyutlu bir şekilde görmek istiyorsanız bu yamayı mutlaka edinin derim.

Güzide ligimiz süper lig için Fm 20 3 boyutlu forma paketini süper lig 3d kits adresinden indirin. Ha eğer bir altı ligde oynamak istiyorsanız onun içide tff 1. lig 3d forma paketi hazırlamışlar. Direkt olarak onu edinebilirsiniz. Bu arada alt liglerden başlamayı seven bir oyuncuysanız size Fm 20 3. lig yaması ile en alt ligimizde oynamanızı öneririm.

Fm 2020 3d Kits Megapack (3d Forma Paketi Megapack)

Fm 20 3d kits megapack ön güncelleme: Maalesef üç boyutlu forma yamalarını birleştirip tek bir dosya halinde megapack olarak sunan arkadaşlar bu dosyayı sitelerinden kaldırmışlar. Sanıyorum telif ile ilgili bir durum. Ancak üzülmeye gerek yok. Tercih ettiğiniz liglerin forma paketlerini tek tek indirerek kendi megapack dosyanızı kendiniz oluşturabilirsiniz. Birazcık zamanınızı alacağı doğru ancak emin olun buna değecektir.

Megapack dediğimiz şey mevcut olan bütün 3 boyutlu forma paketlerinin birleştirilip tek dosya halinde sunulması. Oyunun oynanabilir bütün liglerinin üç boyutlu forma yama dosyalarını bünyesinde bulunduran bu yama tam bir hayat kurtarıcı. Fm 2020 maçlarını oldukça gerçeğe yaklaştırarak atmosferi yükselten bu mega paketi mutlaka bilgisayarınıza kurun.

Fm 2020 Premier Lig 3d Forma Paketi

Fm 2020 Premier lig 3d forma paketi adından da anlaşılacağı gibi İngiliz Premier ligi takımlarına üç boyutlu gerçek forma yüklemesi yapar. Ancak adında geçmeyen ekstra bir özelliği daha var ki çok hoşunuza gideceğini düşünüyorum. Bu yama 6. seviyeye kadar bütün İngiltere alt liglerinin de üç boyutlu gerçek formalarını oyun ekler. Efendim buyurun bu da linki Fm 20 premier lig kits.

Dünyanın en iyi ligi olan İngiltere futbol liginde oynamayı ve alt liglerden takım yükseltmeyi seviyorsanız size göre bir yamam daha var. En alt seviyeler de dahil gerçek daha çok alt lig için Fm 20 İngiltere alt lig yaması edinin. Alt ligden takım yükseltmeyi sevenler bu yamadan büyük keyif alacaklardır.

Fm 20 Bundesliga 3d Kits

Dünya futboluna damgasını vuran Alman futbolunu da es geçmedik. Fm 2020 Bundesliga 3d kits ile Alman takımlarının gerçek formalarını oyununuza katabilirsiniz. Fm 2020 Almanya 3d forma paketlerini Bundesliga 3 kits adresinden edinin. Ek olarak bu yama sadece Bundesliga 1. ligini değil ikinci ve üçüncü liglerini de kapsıyor. Kurulumdan sonra oynanabilen bütün Alman takımları gerçek formalara kavuşacak. Kurulum talimatlarını ise bir kaç alt başlıkta paylaştım.

Sonuçta ne demişler? Futbol herkesin oynadığı bir oyundur ama sonucunda her zaman Almanlar kazanır. Ayrıca Alman liginin yabancı sınırına sahip olmaması da ligi biz oyuncular için bir numaralı tercih haline getiriyor.

Fm20 La Liga Üç Boyutlu Forma Paketi

Kimilerince dünyanın en iyi iki futbol takımına ev sahipliği yapan, efsaneleriyle ünlü La liga için de Fm 2020 üç boyutlu forma paketini es geçmedik. Çok daha gerçekçi ve keyifli bir El Clasico tecrübesi yaşamak için Fm 20 La Liga kits yamasını edinin. Yanılmıyorsam bu yama İspanya alt lig takımları için gerçek formaları oyuna dahil etmiyor. Umarım bu durum sizin için pek de sorun teşkil etmiyordur. Tahminim üzerine İspanya ikinci ve üçüncü ligleri Fm oyuncuları arasında pek de popüler olmayan ligler.

Fm 2020 Serie A 3d Forma Paketi

Fm 2020 Serie A 3d forma paketi veya kits. İtalya liginde oynamayı seviyorsanız bu yama tam size göre. Oyun içerisinde gerçeği pek de yansıtmayan üç boyutlu formaları gerçekleriyle değiştiren bu yamayı mutlaka edinin. Buyurun indirme linki Fm 2020 Serie A 3d kits.

Alt liglerde oynamayı sevenlere özel bir başka İtalya yamamız daha var. Fm 20 İtalya amatör ligiyamasıyla birlikte oyuna Serie D alt ligini ekleyebilirsiniz. Yama içerisinde bulunan bütün Serie D takımları ve oyuncuları gerçektir. Formaları, kupaları, isimleri, renkleri ve transferleri de dahil her şeyi günceldir. Keyifle oynayacağınız bu paketi oyununuza eklemeyi unutmayın.

Fm 2020 3d Forma Paketi Kurulum

O halde isterseniz Fm 2020 3d kits kurulum talimatlarına geçiş yapalım. Adımları sırasına göre takip ettiğiniz taktirde hiç zorlanmadan kurulumu tamamlayacaksınız. Pek bir zorluğu olmayan forma paketi kurulumu ise şu şekilde. Öncelikle seçmiş olduğunuz yamaları indirin. İndirdiğiniz yama dosyası sıkıştırılmış olduğu için arşiv dosyasını açmanız gerekiyor. Bunun için winrar, 7zip ve the unarchiver gibi programlardan yararlanabilirsiniz.

Yama dosyaları arşivden çıktı mı? İşlemin yarısı bitti öyleyse. Çıkan dosyaları kesin veya kopyalayın. İlgili yere yapıştırdıktan sonra oyuna girebilirsiniz. Yama dosyalarını yapıştırmanız gereken ilgili yer ise şurası: Belgelerim / Sports Interactive / Football Manager 2020 / graphics / kits. Ardından oyuna girip Fm 20 önbellek temizleme işlemini gerçekleştirmeniz gerekiyor.

İşte bu kadar. Kurulum tamamlandı. Artık Fm 2020 içerisinde üç boyutlu canlı maçlar gerçek formalar ile oynanacak. Biraz uğraştırmış olabilir ama değeceğine emin olabilirsiniz. Durun daha her şey bitmedi. Oyun keyfini yükseltmek için uygulayabileceğiniz son bir adım daha var. O da konuşan spiker.

Oyuna üç boyutlu maç esnasında konuşan spiker eklemek istiyorsanız Fm 20 spiker yaması tam size göre. Normal Pes ve Fifa gibi oyunlarda konuşan sesli spikerleri Fm oyununa dahil eden bu yama gerçekten o atmosferi oldukça yükseltiyor. Mutlaka bir şans verin derim. Başka bir şey de kalmadığına göre bu rehber burada sonlanabilir. Buraya kadar okuduğunuz için çok teşekkür ederiz. Fmrehber olarak kariyerinizde başarılar ve bol kupalar diliyoruz. Kendinize çok iyi bakın, hoşça kalın.

Sayfayı Tweetlemek için:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir