Fm 2020 FMRTE nedir? Nereden indirilir?

fm fmrte

Fmrte oyun içerisinde canlı değişiklikler yapmanızı sağlayan bir football manager editörüdür. Resmi sitesi fm 2020 fmrte olan bu eklenti adını football manager real time editor yani futbol menajer eş zamanlı editor kısaltmasından alıyor. Fmrte oyun ekranında gördüğünüz bütün değerleri değiştirmenize olanak sağladığı gibi forma tipleri ve kadrolar gibi çeşitli verileri de değiştirmeye imkan tanıyor. Fm serisine 2008 yılından beri editör hizmeti sağlayan fmrte %100 güvenilir bir eklenti olduğu için herkese öneriyorum. İster ufak tefek değişiklikler ister de büyük değişiklikler yapın her halükarda faydasını göreceksiniz. Belki de tek dezavantajı fmrte’nin ücretli bir eklenti olması.

Fm 2020 FMRTE Özellikleri

fmrte özellikleri

Fmrte 2020 sürümü 50 ye yakın yeni özellik ile birlikte piyasaya sürüldü. Footbal Manager zevkini bir üst seviyeye çıkartacak olan fmrte eklentisinin en kayda değer özelliklerinden bahsedelim istedik.

Fm 2020 Fmrte Futbolcu Editleme

Bir futbolcunun fiziksel, zihinsel, teknik ve gizli özelliklerinden tutun saç rengine, adına, kulübüne, sevdiği kişilere kadar aklınıza gelebilecek her şeyi fmrte yardımı ile değiştirilebilir. En iyi futbolcunuz 10 ay sakatlandı mı? Hiç mühim değil. Kulübünüzde herhangi bir sağlık ekibi olmasına bile gerek yok. Fmrte yardımı ile sakatlık süresini kısaltabilir hatta direkt oyuncuyu iyileştirebilirsiniz. En yetenekli regen futbolcunuzun saçı ve yüzü eciş bücüş mü? Fmrte yardımı ile regen futbolcunuzun tipini değiştirebilirsiniz. Favori futbolcunuz istediğiniz gelişimi potansiyel sınırları sebebiyle gösteremiyorsa yine fmrte yardımıyla potansiyelini yükseltebileceğiniz gibi karakterini de gelişime uygun bir karakter seçeneğiyle değiştirmek elinizde. En iyi futbolcu karakterleri hangileridir öğrenmek için yazımıza bir göz atın.

Kulüp Editleme

Fmrte kulüpler için de bir çok düzenleme seçeneği sunuyor. Kulüplerin transfer bütçelerini, finans yapılarını, borçlarını, alacaklarını, stadyum kapasitelerini, taraftar sayılarını, saygınlıklarını ve rakiplerini yani kısaca aklınıza gelebilecek her şeyini isteğiniz doğrultusunda düzenleme seçeneğine sahipsiniz. Favori takımınızın finansal yapısı ve borçları oyundan zevk almanızı engelliyor ise fmrte yardımı ile bu problemleri gidermenizi öneririm. Canlı editör sayesinde kulübünüzü en zengin kulüpler sıralamasına bile sokabiliyorsunuz. Bazı durumlarda ise 3 yıl üst üste şampiyon olduktan sonra ligde rekabet ortamı tamamen kayboluyor. İşte o zaman rakiplerinizin finansal yapısını güçlendirerek lige tekrardan heyecan getirmeyi öneriyorum. Fm 2020 forma değiştirme seçeneğini ise az kalsın unutuyordum. Her sezon aynı formalar ile oynamaktan sıkılanların fmrte kullanma sebeplerinin en başında forma rengi düzenleme seçeneği geliyor.

Lig Düzenleme – Fm 2020 Fmrte

İstediğiniz ligi istediğiniz doğrultuda dizayn etme şansına sahipsiniz. Puan durumu, lig kuralları, lig prestiji ve renkler tamamen sizin seçiminize kalmış. Özellikle iyi oyuncuları getiremediğiniz prestiji düşük bir ligi yıldız oyuncuların bir numaralı tercihi haline getirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken ligin prestijini arttırmak. Arzu ederseniz lig kurallarından yabancı oyuncu sınırını da kaldırabiliyorsunuz. Tamamen sizin elinizde.

Gelişmiş Oyuncu Arama

Fmrte çok gelişmiş bir oyuncu arama özelliğine de sahip. Genie scout programının sahip olduğu özelliklerin neredeyse tamamı hatta fazlası fmrte içerisinde mevcut. Gelişmiş aramalar yapabilir, filtre ile düzenleyebilir ve listeye sokabilirsiniz. Aradığınız futbolcu ve personeli bulmak fmrte yardımıyla hiç olmadığı kadar kolay.

Transfer

Sadece fmrte kullanarak istediğiniz futbolcuyu istediğiniz takıma anında transfer etmek çok kolay. Hangi oyuncu hangi tarihte hangi takıma gidecek? Bunları belirlemek tamamen sizin insafınıza kalmış. Örneğin bu yıl kaç transfer olsun yada bu yıl hiç kimse transfer yapmasın gibi komutlar dahi verebiliyorsunuz.

Fmrte 2020 Nereden İndirilir

Fmrte 2020 indir. Fmrte 2008 yılından beri ücretli bir şekilde hizmet veren bir eklentidir. Paragrafın ilk cümlesinde resmi sitesinin linkini verdim. Oradan indirdikten sonra 5 euro gibi bir ücret vererek fmrte 2020 aktivasyon kodu almanız gerekiyor. Fmrte 2020 crack ve fmrte amped gibi işlere de girebilirsiniz ama ben pek önermiyorum çünkü içerisinde virüs gibi riskler bulundurabilir. En temizi 5 euro vererek resmi sitesinden satın almak. Aldığınız bir aktivasyon kodunu 3 ayrı bilgisayarda çalıştırabiliyorsunuz. Windows 7 ve üzerini destekleyen fmrte mac ile birlikte de çalışabiliyor. Fmrte yanında FMKE gibi bir ekstra 3d editleme programı da bulunuyor. Bu da football manager grafiklerini düzenlemek için yazılmış ayrı bir eklenti. Oyun için editör yazımızın sonuna geldik. Faydalı bulduysanız aşağıdan yorumunuzu bize iletin. İyi oyunlar efendim.

Tweetlemek için:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir