Fm 2020 Hızlı Maç Sonucu Eklentisi

fm 2020 hızlı maç sonucu eklentisi

Eğer uzun maçlar oynamaktan sıkıldıysanız, zayıf takımlara karşı oynayacağınız gereksiz maçları izlemek istemiyorsanız ve direkt olarak sonuca gitmek istiyorsanız Fm 2020 hızlı maç sonucu eklentisi tam size göre. Ayrıca bu eklentinin bir güzel yanı da istediğiniz maçı izleyebilmeniz ve istediğiniz maçı hızlı geçebilmeniz. Bu eklentinin tek yaptığı oyuna hızlı maç sonucu butonu getirmesi. Yani bir sonraki maçı izlemek veya hızlıca sonucuna gitmek tamamen o anki seçiminize bağlı. Hazır çeşitli yamalar yükleyerek oyun zevkinizi bir üst seviyeye çıkartmaya karar vermişken sizlere Fm 2020 sakatlık azaltma yaması ve bir de Fm 2020 güncel transfer yaması için yazmış olduğumuz yazılara da bir göz atmanızı tavsiye edeceğim.

Fm 2020 instant result (hızlı maç sonu) eklentisi olan Wannachup Instant Result FM20 aslında bir tema olarak karşımıza çıkıyor. Bu görsel temayı indirip kurduğunuz zaman maç ekranlarına hızlı sonuç butonu ekleniyor. Hızlı maç sonucu butonuna basarsanız ligdeki diğer takımların kendi aralarında yaptığı maçlarda olduğu gibi direkt olarak maçın sonucuna gidiyorsunuz. Tabi verdiğiniz talimatlara göre maçı asistan menajer yönetiyor. Bu eklentiyi kullanırken taktik bilgisi ve adam yönetimi yüksek olan bir asistan menajer ile çalışmanızı şiddetle tavsiye ederim. Ayrıca asistan menajer yüksek yetenek yargılama özelliğine sahip olursa doğru oyuncu seçimi yapacağı gibi rakip oyuncuları daha doğru analiz ederek onlara karşı uygun talimatları takıma yedirebilir.

Fm 2020 Hızlı Maç Sonucu Eklentisi İndir

Football Manager 2015 oyunu ve ondan sonra gelen bütün Fm serisi için hızlı maç sonucu eklentisi çıkartan Avustralyalı Wannachup rumuzlu paylaşımcı Fm sever dostumuz Fm 2020 için de hızlı maç sonu paketi çıkartmayı ihmal etmedi. Fm 2020 hızlı maç sonu eklentisi indir. Wannachup instant result eklentisi aslında hızlı sonuç özelliği olan bir tema. Bu tema default, dark ve light olmak üzere üç farklı görünümde karşımıza çıkıyor. Default oyunun kendi teması görünümünde olsa da tek farkı hızlı sonuç butonu. Tabi beğenirseniz tercihe göre dark ve light tema görünümlerini de deneyebilirsiniz. Uzun yıllardır Fm serilerine çıkan bu hızlı sonuç eklentisi tamamen güvenilirdir ve aklınızda bir soru olmaması için direkt olarak resmi sitesini paylaştım. Fm 2020 için çıkmış olan hızlı maç sonu eklentisi ise indirme sayfasından görebileceğiniz gibi tam elli iki bin defa indirilmiş.

Fm 2020 Hızlı Maç Sonu Eklentisi Kurulumu

Fm 2020 hızlı maç sonucu eklentisi nereye atılır diye merak ediyorsanız doğru başlığa geldiniz. Fm 2020 hızlı maç sonu eklentisi kurulumu da diğer yamalar ile çok benzer şekilde belgelerim klasöründe ilgili yere indirilen dosyanın çıkartılmasıyla gerçekleşiyor. Lafı fazla uzatmadan hemen Fm 2020 hızlı maç sonucu eklentisi nereye atılır sorunuzu cevaplayalım. Kuruluma başlamadan önce hatırlatalım lütfen oyunu kapatınız.

  1. Yukarıda paylaşmış olduğum ilgili linkten (resmi sitesi) .zip halinde sıkıştırılmış yama dosyasını indirin. 7-zip veya Winrar gibi arşiv çıkartma programlarından birisi aracılığıyla sıkıştırılmış .zip dosyasını arşivden çıkartın.
  2. Çıkartmış olduğunuz dosyaları keserek veya kopyalayarak \ belgelerim \ Sports Interactive \ Football Manager 2020 \ Skins \ adresine yapıştırın. Eğer ilgili yerde skins klasörü yok ise sağ tıklayın, yeni klasör oluştur deyin ve klasörün adını siz skins olarak değiştirin.
  3. Son olarak oyunumuzu çalıştıralım. Ardından oyunun içerisinde ayarlar/tercihler > arayüz bölümüne gelelim. Orada kurmuş olduğumuz Wannachup Fm 2020 Instant Result temasını göreceksiniz. Temayı aktif edin ve ta da! Artık maç öncesi ekranında maça giriş ve instant result yani hızlı sonuç butonu hizmetinize sunuldu.
Sayfayı Tweetlemek için:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir