Fm 2020 Top Yaması

fm 2020 top yaması

Fm 2020 top yaması tam olarak nedir? Bu yama eklentisi oyunun içerisindeki top görselini değiştirmeye yarar. Üç boyutlu maç içerisindeki topun görünümünü, paketin içinden seçeceğiniz herhangi bir top görseliyle değiştirebilirsiniz. Paylaşımın ilk yapıldığı yabancı resmi sitesinde bu yamanın adı FM20 Better 3D Balls olarak geçiyor. Tabi ben bunu Fm 2020 top yaması olarak çevirdim. Fm 2020 zevkinizi arttıracak olan bu ufak görsel yamaları mutlaka oyununuza ekleyin derim. İlginizi çekebileceğini düşündüğüm diğer görsel yamalardan biri TCS Skin teması ve diğer ise stadyum paketi. Vaktiniz olursa bir göz atarsanız. Lafı fazla uzatmadan Fm 2020 top yaması içerisinde hangi topların görsellerini barındırıyor sorusunu cevaplayalım.

Şu an paketin içinde mevcut olan top görselleri şunlar:

  • Şampiyonlar Ligi topu görüntüsü.
  • Avrupa Ligi top grafiği.
  • Bundesliga yani Alman ligi top görseli.
  • Eredivisie liginin yani Hollanda 1. lig gerçek top görseli.
  • Ligue 1 yani Fransız 1. liginin top görüntüsü.
  • Son olarak da Liga MX yani bildiğimiz Meksika futbol 1. liginin top görseli.

Yama güncellendikçe buradan yeni gelen top görsellerini güncelleyeceğim. Sizin yapmanız gereken tek şey bu top yamalarından bir tanesini seçerek yüklemek. İstediğiniz ligde istediğiniz top görseliyle oynayabilirsiniz. Ancak alman liginde oynarken alman ligi topu grafiği ile ve aynı şekilde Hollanda, Fransa ligleriyle oynarken o liglerin top yamasını kurmanızı öneririm. O vakit oyunun gerçekçiliği ve aldığınız zevk epey bir yükselecektir. Zamanından ayırıp da bu kadar emek vererek bizleri bu yamalarla buluşturan Fm tutkunlarına bir teşekkür borçluyuz. Hazırsanız indirme ve kurulum işlemleri için ihtiyacınız olan bilgileri aktarmaya başlayalım.

Fm 2020 Top Yaması – İndirme & Kurulum

Özelliklerinden ve paket içeriğinden detaylıca bahsettiğimiz bu yama senin de hoşuna gittiyse Fm 2020 Top yaması indir. Güvenle indirmeniz için direkt resmi paylaşım sitesini verdim. Ayrıca dosyayı başka bir linkten paylaşmak yamaya o kadar emek veren yapımcısına haksızlık olurdu. Yukarıda vermiş olduğum link üzerinden indirebileceğiniz yama dosyasının boyutu 7.1 MB. Yamanın toplam indirilme sayısı ise 4000 civarında. Gene aynı şekil indirebileceğiniz bir başka paket olan lisans yaması linkini de unutmadan paylaştıktan sonra top yamasının kurulum talimatlarına geçiş yapıyoruz.

İndirmiş olduğunuz sıkıştırılmış yama dosyasını arşivden çıkartın. Yukarıda bahsettiğimiz liglerin top görselleri ayrı ayrı klasörlerde karşınıza çıkacaktır. Oyununuza eklemek istemiş olduğunuz bir tanesini seçin. Seçtiğiniz yamanın klasörünün içine girin. Orada bir mesh klasörü göreceksiniz. O mesh klasörünü kopyalayın. Kopyaladığınız mesh klasörünü yapıştırmanız gereken yer ise şurası: Belgelerim \ Sports Interactive \ Football Manager 2020. Ardından oyuna girip ayarlardan temayı yenile butonuna basın. İşlem tamamlanmıştır. Oyununuzu kapatıp açtığınızda top yaması aktif olacaktır. Fm 2020 top yaması için yapmış olduğumuz incelemenin sonuna geldik. Vakit ayırdığınız için teşekkürler. Eğer yazımız hoşunuza gittiyse Fm 2020 için paylaştığımız diğer yama, inceleme ve rehberlere mutlaka göz atın. Tekrar görüşmek dileğiyle. Fmrehber kariyerinizde başarılar diler.

Sayfayı Tweetlemek için:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir