Fm 2020 Stadyum Paketi

stadyum paketi fm 2020

Fm 2020 Stadyum Paketi nedir? Peki bu stadyum paketi dosyaları nereden bulunur ve nasıl yüklenir? Stadyum paketi hakkında sorulan bu ve benzeri soruların cevaplarını bu yazının devamında bulabilirsiniz. Kıymetli dostlarım geçen gün paylaşmış olduğumuz Fm 2020 Şehir Paketi incelemesinden sonra bir de Fm 2020 Stadyum Paketi incelemesi yapmayı kendimize vazife edindik.

Fm 2020 Stadyum paketi denilen dosyaların içeriğini dünyanın dört bir yanındaki futbol stadyumlarının yüksek çözünürlüğe sahip fotoğrafları oluşturuyor. Bu fotoğraflar maçlardan önce ve stadyum bilgilerinde karşımıza çıkarak harika bir atmosfer ve görsel şölen sunuyor. Oyun zevkinizi bir üst seviyeye çıkartacak olan Fm 2020 Stadyum Paketi dosyalarını mutlaka oyununuza ekleyin.

Fm 2020 Stadyum Paketi İndir

Fm 2020 için piyasaya sürülmüş olan toplam dört ana fm 2020 stadyum paketi mevcut. Bu en çok indirilmiş olan, en beğenilen ve en popüler dört stadyum paketini sizler için inceledim. Ve indirmeniz için direkt resmi sitelerinden indirme linklerini sizlerle paylaştım. Ayrıca yazının sonlarına doğru stadyum paketi kurulum talimatlarını da bulabilirsiniz.

FMT Stadium Superpack vFM20.1

fmt Fm 2020 Stadyum Paketi

FMT Stadium Superpack paketi içeriğinde tam olarak 4382 tane yüksek çözünürlüğe sahip stadyum fotoğrafı barındırıyor. Hemen belirtelim bu paketin dosya boyutu 1.6 GB civarında ve indirilme sayısı 40.000 rakamının üzerinde. Ayrıca bu stadyum görsellerinin oyun içerisinde gözükmesi için paketle uyumlu bir adet skin yani tema yüklemeniz gerekiyor. Çünkü oyunun kendisiyle birlikte gelen default temasında maalesef stadyum resimlerini gösteren bir panel bulunmuyor. Uyumlu tema ile birlikte kurduğunuz FMT Stadium Superpack içerisindeki görseller takım bilgileri sayfasında, haberler sayfasında, stadyum profilinde ve maç gününde gözükecektir. Bu paket hakkında vereceğim genel bilgiler bu kadar eğer beğendiysen FMT Stadium Superpack indir.

Mini Stadiums Superpack 2020

mini stadiums

İçerdiği 9.700 yüksek çözünürlük stadyum fotoğrafıyla listemize ikinci sıradan giren stadyum paketinin adı Mini Stadiums Superpack 2020. Bu paket ile gelen stadyum görselleri takım bilgileri, haberler, maç günü ve bu tarz çeşitli ekranlarda karşımıza çıkıyor. Dosya boyutu ise yukarıdaki pakete nazaran biraz daha ufak. Paketin dosya boyutu 655 MB ve toplam indirilme sayısı 22.000 civarında. Diğer stadyum paketleriyle benzer şekilde bu paket de oyunun default temasında çalışmıyor. Stadyum görselleri ile uyumlu bir Fm 2020 tema paketine de ihtiyacınız var. Eğer beğendiyseniz ve diğerlerine göre görece düşük boyutlu bir stadyum paketi arıyorsanız mini stadiums tam size göre. Aklına yattıysa hemen resmi adresinden Mini Stadiums Superpack indir.

FM20 Stadiums Megapack // Backgrounds for Flut Skins

Flut Skins temaları ile birlikte çalışması için düzenlenmiş bir başka harika stadyum paketi. İncelemiş olduğumuz stadyum paketleri arasında boyutu en yüksek olan paket FM20 Stadiums Megapack olarak karşımıza çıkıyor. 3.6 GB boyutuyla internet hızı düşük olan arkadaşları zorlayabilir. Ama en kapsamlı ve en kaliteli fotoğrafların da bir bedeli var. En kapsamlı stadyum paketine sahip Fm20 Stadiums Megapack indir.

Outside Stadium – Alternative City Views

Outside Stadium

Dışarıdan çekilmiş stadyum fotoğrafları ile oluşturulmuş bir başka stadyum paketi. Fotoğraflar özellikler stadyumların dış cepheleri ve giriş kapıları üzerine yoğunlaşmış. Böylece maça girmeden önce sanki stada giriyormuş hissi vermeyi hedeflemişler. Daha önce paylaşmış olduğumuz şehir paketi dosyası ile birlikte çalışan bir ek paket olduğunu hemen belirtelim. Dosya boyutu 70 MB olan outside stadium şehir paketi indirmek için resmi sitesine buyurun. Outside Stadium stadyum paketi indir.

Fm 2020 Stadyum Paketi Kurulumu

Stadyum paketi nereye atılır sorularını cevaplamaya geldik. Yukarıda paylaşmış olduğum stadyum paketlerinden hangisini seçerseniz seçin, kurulum aşamaları birebir aynı. Aşağıda vermiş olduğum adımları sırasına göre takip ederseniz paketler kolaylıkla yüklenecektir.

  1. İndirmiş olduğunuz .rar dosyasını klasöre çıkartın. Dosyaları arşivden çıkartmak için winrar benzeri bir programa ihtiyacınız olabilir.
  2. Çıkarttığınız belgeleri aşağıda belirtilen klasöre yapıştırın.
  3. Belgelerim / Sports Interactive / Football Manager 2020 / graphics
  4. Eğer yukarıda belirtilen yolda graphics klasörü yok ise kendiniz oluşturabilirsiniz.
  5. Ardından Football Manager 2020 oyununu çalıştırın. Preferences > Interface bölümüne gelin.
  6. Clear Cache butonuna basın ardından aşağıdaki Reload Skin bölümüne tıkladığınız vakit işlem tamamlanmış demektir.

Kurulum talimatlarının ve fm 2020 stadyum paketi incelemelerinin sonuna geldik. Vakit ayırdığınız için sağ olun. Kapanışı yapmadan önce ilginizi çekebileceğini düşündüğüm bir başka Football Manager 2020 eklentisi Fm Scout Editor 2020 hakkında yazdığımız yazısı sizlerle paylaşmak isterim. Fm 2020 Stadyum Paketi yazısı burada sona eriyor. Bir başka yazıda görüşmek üzere. Fmrehber kariyerinizde başarılar diler!

Sayfayı Tweetlemek için:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir